Teraz jest 19 kwi 2024, 23:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:33 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2006, 17:53
Posty: 6
Lokalizacja: Z taśmy amunicyjnej...?
Mam takie pytanie. Czy opłaca mi się kupować teraz BF: V? Czy to jest dobra gierka i czy jeszcze dużo ludzi w nią gra? Bo się nad tym zastanawiam od dłuższego czasu i wiem, że ktoś z was doradzi mi :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 20:18 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2006, 14:09
Posty: 190
Lokalizacja: Bielsko Biała
Czy warto? czy warto dać te kilkadziesiąt złotych za Vietnama? heh cóż to za pytanie jasne że warto według mnie;) ludzie zawsze sie znajdą mniej czy też bardziej liczni-pograć sobie można Gra jest świetna ma klimat (ahh ten napalm połączony z Surfin birdem) czy też lot 'hue" iem w zachodzie słonca na Lang Vei.... nie wiem czy nie jest to najbardziej klimatyczna z cześci Battlefielda?? kto sie zgodzi? uwież wydanie tych kilkudziesięciu złotych na taką grę jest opłacalne... a w połączeniu z Classiciem (1942+dodatki) można grać grać i grać a i tak się nie znudzi.. tyle że musisz ściągnąc patche co nie jest problemem;) ja mówie kup a co powie reszta-zobaczymy;)

_________________
w łepek trach i mam frag


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2006, 00:57
Posty: 121
Snipper42 napisał(a):
Czy warto? czy warto dać te kilkadziesiąt złotych za Vietnama? heh cóż to za pytanie jasne że warto według mnie;) ludzie zawsze sie znajdą mniej czy też bardziej liczni-pograć sobie można Gra jest świetna ma klimat (ahh ten napalm połączony z Surfin birdem) czy też lot 'hue" iem w zachodzie słonca na Lang Vei.... nie wiem czy nie jest to najbardziej klimatyczna z cześci Battlefielda?? kto sie zgodzi? uwież wydanie tych kilkudziesięciu złotych na taką grę jest opłacalne... a w połączeniu z Classiciem (1942+dodatki) można grać grać i grać a i tak się nie znudzi.. tyle że musisz ściągnąc patche co nie jest problemem;) ja mówie kup a co powie reszta-zobaczymy;)


Prawda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 23:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2002, 18:30
Posty: 1195
Lokalizacja: Białystok
@up: Warto było napisać, nie?

A żeby nie było offtopu,
Faktycznie obie gry są bardzo udane, jak dla mnie najbardziej klimatyczną, chociaż mniej lubianą grą jest BF:V, to jednak to BF'42 jest popularniejszy, któremu również niczego nie brakuje i również uważam go za grę genialną.
To że w BF:V gra mniej ludzi, nie znaczy że byłyby problemy ze znaleźieniem serwera, zawsze jakiś się znajdzie, z zapełnieniem odpowiadającym graczowi.
Niestety, rozgrywki klanowe w obu grach (szczególnie V) są na wymarciu, i nie liczyłbym w przyszłości na owocną karierę w jednym z nich, aczkolwiek nowy członek byłby mile widziany chyba w każdym z polskich klanów BF'42.

Tyle ode mnie.

_________________
Who cares?
Masz problemy z pisownią? Zanim wyślesz posta - sprawdź http://orangoo.com/spell/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, 10:09 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2006, 17:53
Posty: 6
Lokalizacja: Z taśmy amunicyjnej...?
Heh, ja mam już BF1942 Anthology, BF2 na pewniaka sobie znajde (podobno teraz 70 zł kosztuje :!: ) więc do dopełnienia kolekcji Vietnam się przyda. Na klan na razie nie liczę, bo chce se pograć z ludziskami for fun, a skoro Vietnam jest najbardziej klimatyczną częścią, to już zamawiam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2006, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
To jeszcze ci Nowy BATTLEFIELD 2142 do kolekcji brakuje ;]
Ja w tej chwili moge kupic ale zabardzo czasu niemam na gre wienc chya do wakacji poczekam :P
W tej nowej czesci bardzo mi sie podoba ten titan i pady w heli i transportowcach... ahh ta gra mi sie dopieru widzi ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
Kaser napisał(a):
@up: Warto było napisać, nie?

... klimatyczną, chociaż mniej lubianą grą jest BF:V, ....
jeśli to twoja wypowiedz - ty zdrajco :P :D :P :D :P :D


spoko wodza,żarty żartami - na poważnie Kaser ma racje, mniej ludzi jest na V niż na 42 ale obydwie gierki są rewelacyjne i klimatyczne :!: W dodatku wole zainstalować moda do bf-v (POE - dobrze pamietama ;/ ) niż grać w bf2. Co zaś sie tyczy 1942 to RtR,SW, czy też FH - wymiatają!! Szkoda że na RtR i SW nie mogłem znalezdz Europejskich serverów ;/

pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
arnie9 napisał(a):
Kaser napisał(a):
Szkoda że na RtR i nie mogłem znalezdz Europejskich serverów ;/

pozdro
Grałem w to kilka razy ale na serwerach miałem pingi ok 200,tak wiec sobie darowałem.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
Kamlot napisał(a):
arnie9 napisał(a):
Kaser napisał(a):
Szkoda że na RtR i nie mogłem znalezdz Europejskich serverów ;/

pozdro
Grałem w to kilka razy ale na serwerach miałem pingi ok 200,tak wiec sobie darowałem.


No bo to były pewnie amerykańskie servery pewnie , na takich to ja też byłem :) :D Dodatek jest Super - ale jak grałem z pingiem 150-300 to jakoś po -nastym decie mnie zniechecało :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 03:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2006, 03:21
Posty: 11
Chciałbym napisac parę szczerych słów dotyczących pytania w temacie.

Otóż od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem BF:V i teraz po tym niedługim czasie gry wiem, że była to inwestycja trafiona. Kupiłem ją zaraz mojemu bratu i zaczęliśmy grac, grac i grac....i jeszcze grac :). Cudowny FPS. Mnie urzekły w nim dwie rzeczy: grywalnośc i klimat.

Nie chce nikogo do niczego namawiac ale jeśli ktoś sie zastanawia czy ktoś jeszcze gra w BF:V, to odpowiadam gram ja i będe grał jeszcze długo :).

50 zł to niedużo a satysfakcja z zabicia 3ech G.I.J.O.E. pod rząd ... gwarantowana :lol: .

POZDROWIENIA.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 04:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
mackoff napisał(a):
. Cudowny FPS. Mnie urzekły w nim dwie rzeczy: grywalnośc i klimat.

BF:V, gram ja i będe grał jeszcze długo
No no....widzę jak grasz z nami na serwerach :D ,jak po tak krótkim czasie twojego grania to jestem pod wrazeniem..Graj więcej a bedziesz Pr0 :D

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 09:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
oczywiscie ze kupic bfv :roll:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 paź 2006, 15:05
Posty: 560
KubAbuK napisał(a):
oczywiscie ze kupic bfv :roll:

czytaj posty :wink: opowiedziałeś na stare pytanie.
mackoff odnowił temat żeby podzielić się wrażeniami z zakupu BF:V

PS. To prawda ta gra jest bardzo klimatyczna. Popieram wypowiedź mackoffa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 13:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2006, 20:10
Posty: 274
Gra superklimatyczna ale to już wszyscy pisali. :P Super są te belki z kolcami... :D

_________________
Obrazek last.fm | Obrazek digart.pl | Obrazek portfolio


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
i bazooki :lol: :lol: :lol:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL