Teraz jest 19 kwi 2024, 09:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwne mapy....
PostNapisane: 14 kwi 2007, 11:06 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2007, 11:47
Posty: 19
Witam

Czy możecie mi wytłumaczyć jak to jest że często w liście serwerów a szczególnie chodzi mi tu o mapy można znaleźć ( i pograć) na czymś takim jak np.: Wake. Skąd się bierze tą mapę ? Bo w opcjach ( gdy ustawiam coś na lanie ) nie ma takiej mapki…. A no i jeszcze jedno o tym że jest ona dość dziwna ( a w zasadzie dziwne bo jest ich kilka może 3) świadczy to że jest dość nie popularna, jej sceneria to nie Wietnam, tzn klasyczny Wietnam tylko jakieś egzotyczne wysepki, zupełnie inne bronie i wizerunki postaci. Proszę o rozjaśnienie mi ( i może innym) tego zagadnienia. Z góry dziękuję i pozdrawiam !

_________________
Bez względu na wszystko nie wolno się poddawać! Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko inne, to krok na przód!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2007, 11:57 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Prawdopodobnie chodzi ci o to:

World War II Mod dla BF Vietnam:

http://www.ea.com/official/battlefield/vietnam/pl/editorial.jsp?src=updates_editorial

EA Polska napisał(a):
Dziś prezentujemy parę obrazków porównujących wygląd map Wake Island, Iwo Jima oraz Invasion of the Philippines w wersji Battlefield 1942 i w wersji modyfikacji World War 2 Mod. Obrazki doskonale pokazują różnice polegające przede wszystkim na umieszczeniu na mapach większej ilości drzew i zieleni w modyfikacji World War 2 Mod.

Wake Island
Poniżej możecie zobaczyć obrazki porównujące wygląd bazy otaczającej lotnisko amerykańskie w południowo-wschodniej części wyspy. Wyraźnie widać, że w modyfikacji World War 2 Mod zwiększono ilość zieleni. Dzięki drzewom i krzewom, startujące z pasa samoloty są teraz bardziej osłonięte. To samo dotyczy zresztą oddziałów japońskich, atakujących bazę od strony plaży. W modyfikacji World War 2 Mod zwiększono także liczbę detali na workach z piaskiem. Podobne ulepszenia grafiki dotyczą pozostałych poziomów gry.

Invasion of the Philippines
Poniżej prezentujemy kolejną bazę amerykańską. W tym przypadku, znajduje się ona w samym środku pola bitwy.

Iwo Jima
Na sam koniec spójrzcie na wygląd mapy Iwo Jima. Obrazek prezentuje czołg na szczycie góry Suribachi. W modyfikacji World War 2 Mod bitwa o Iwo Jima toczy się podczas nocy. Podstawowe efekty świetlne generowane są przez pochodnie, światło księżyca i, oczywiście, ogień z karabinów!

Mamy nadzieję, że dzięki tym obrazkom wyobrazicie sobie różnice w wyglądzie map, które będą dostępne w modyfikacji WW2 Mod. Możecie się spodziewać zupełnie nowego klimatu. Więcej informacji dotyczących modyfikacji Word War 2 Mod opublikujemy już wkrótce. Ponadto, dostarczymy wam nowych wiadomości o darmowych dodatkach do BFV.


Możesz go pobrać na przykład stąd:
http://www.gamershell.com/download_6774.shtml

To jedyne trzy mapy przeniesione oficjalnie z BF1942 do BF:V.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2007, 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
To jest WW2 .Te mapki są orginalnymi z BF 1942, a zeby było ciekawiej zostały przerobione na Vietnam.Sciagnij sobie WW2

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwi 2007, 07:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Ale te uniformy w ww2 sa jakies dziwne :lol:
Jakby sami mechanicy tam biegali ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwi 2007, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2007, 11:47
Posty: 19
Ściągnąłem i zainstalowałem ale mówiąc szczerze nie widze nowych map do wyboru....może coś mi się skaszało spróbuje jeszcze raz...

_________________
Bez względu na wszystko nie wolno się poddawać! Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko inne, to krok na przód!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL