Teraz jest 16 kwi 2024, 15:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 25 maja 2008, 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
A ja jeszcze gram od czasu do czasu w Vietnam.Chodz to nie to samo co 3.4 lata temu.Są jeszcze serwery.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 26 maja 2008, 11:37 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2007, 21:06
Posty: 31
Lokalizacja: Świętokrzyskie
I co najważniejsze, są również gracze :mrgreen:

_________________
Obrazekhttp://profile.xfire.com/remion50


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 18 cze 2008, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Z pewnością BFV gra ma niesamowity klimat i małe wymagania. Grafika nie porywa jednak i tak jest ok, wiesz że grasz w grę i nie masz ochoty wyjść na ulice i strzelać do innych. BF 2 to przerost formy nad treścią pod każdym względem. BFV bronie są naprawdę świetnie zbalansowane, bo niestety w BF 2 przewaga lotnictwa jest wyświrowana a obrona plot to shit. Rzadko się zdarza aby w BFV jak biegnieś ża gośtkiem i ładujesz mu w plecy nie zaliczył zgona, bo w BF 2 takie krzaczki to na porządku dziennym. i wsumie najgorszarzecz ją spotkasz na BF2 co zabija niemal taktykę w rozgrywkach to resp na dowutcy drurzyny i wieczna reanimacja, ogólnie BF2 jest strasznie lamerski. BFV to gra dla graczy myślących. Co do BF 1942 jak lubisz klimaty WWII to jak najbardziej Clasik wiecznie rzywy. CZy warto miec BF 1942, BFV i BF 2 napewno tak, ceny w granicach do 50zł za sztukę. BF 1942 kupuj w trujpaku czyli BF 1942 + 2 dodatki rezem to się nazywa :BF 1942 Wor War II Antology" co do BF 2 to kupuj wesje DELUX czyli BF2 + jsednostki specjalne czyli 1 dodatek sa jeszce 2 ale dosyć nądzne. BF 2142 i dodatek, na to szkoda kasy i czsu.

A tak na marginesie ciekawe czy BF 3 dobije serję czy może przywruci świetność. znając EA pewnie to pierwsze, serja począwszy od BF2 była coraz bardziej lamerska nastawona na graczy z USA czyli delitanie mówiąc matołków bez taktyki i rozumu, zabij wszystko co się rusza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 23 cze 2008, 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Astar12 zapomniałeś dodać wielkie IMO.Jeżeli bf2 to taki gniot to dlaczego wciąż tyle ludzi w niego gra ?Nie jest to gra idealna,ale człowieku nie przesadzaj.
W bf2 jest dużo więcej teamplaya niż w Vietnamie.Jeżeli nie umiesz grać,wykorzystać tego co daje gra no to nic dziwnego że taka opinia idzie.Nie chce bronic bf2,ale jak widze ludzi wypisujących niewyobrażalne rzeczy no to ekhm.
Już nie będę pisał o innych bfach.Vietnam to klasyk ale dobry,to prawda.

Aha,i polecam ściągnać mozille wykrywa błędy ort których masz nie mało.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 24 cze 2008, 19:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Grałem we wszystkie odsłony BF.
BFV ma najlepszy klimat, niezłe bronie ładnie zbalansowane - można poszaleć, co prawda czołgi mają dziwne zagrywki, a samoloty są strasznie ociężałe. BF2 , hmm nie spełnił moich nadziei, wyszło statsiarstwo i pogoń za rangami, unlokami itp. Nie ma taktyki podkradania się, okrążania, niespodziewanych ataków czy desantów na flagę (BF 42 skrzydełko samolotu desant z wysoka i flaga nasza - lub nie - miodzio) radar i ostrzał arty załatwia wszystko. BF42 - prosty, przejrzysty wystarczy kilka godzin gry aby złapać zasady. Bronie zbalansowane, nie masz szansy trafić na wyjadacza z wypasiona giwerą który będzie siał spustoszenie przez pól mapy. Każda specjalność jest potrzebna i ważna, nawet z mocnym lotnictwem nic nie zrobisz jak piechota zawali a AA szybko ściągnie Cię na ziemię.

Niestety BFV jest wycofywany z rynku, od końca 2007 r nie było "dodruku" w sklepach ciężko go dostać, zostały resztki. Szkoda
, ale BF42 jest i warto kupić - wiele godzin przedniej zabawy. :)

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 25 cze 2008, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
kobra napisał(a):

Niestety BFV jest wycofywany z rynku, od końca 2007 r nie było "dodruku" w sklepach ciężko go dostać, zostały resztki. Szkoda
W W-wie jest w każdym sklepie z grami,tak więc bez problemu można kupić.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 25 cze 2008, 09:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
W Poznaniu szukałem w największych sklepach (Media, Saturn, Empik, itp) pustki - brak :)

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Wg mnie powinieneś zacząć od BF 1942 później BF Vietnam i na końcu spróbować BF2. Nie nam doradzać Tobie co Ci się spodoba. Najdłużej grałem w BF1942 i teraz znowu mnie ciągnie w te klimaty które to zostawiłem dla CoD 4 :) Później był Vietnam, bardzo klimatyczna cześć BF...te akcje z helikopterami kiedy czekałeś na podwiezienie i wzywałeś transport i po chwili nadlatywał Holman z włączoną muzyczką i zabierał ludzi... Lub akcje na skuterze z siena, i te kłótnie w Wildą ...:) pamiętam jak później na serwerach gracze Wildy na mnie polowali :) To były piękne czasy. Pamiętam mecz jak kiedyś pociskami z Mortara spawn drużyny przeciwnej zasypaliśmy i nie mogąc znieść porażki i przegranej zaczęli nas wyzywać od cheaterów i zaczęli wychodzić z serwera :)
BF2 to tylko chwila i nie pamiętam by choć przez ta chwilę fajnie mi się grało :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 3 lip 2008, 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2004, 11:21
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Kamlot napisał(a):
kobra napisał(a):

Niestety BFV jest wycofywany z rynku, od końca 2007 r nie było "dodruku" w sklepach ciężko go dostać, zostały resztki. Szkoda
W W-wie jest w każdym sklepie z grami,tak więc bez problemu można kupić.

Jesteś pewien?
MediaMarkt Okęcie: Brak
Saturn Złote Tarasy: Brak
Saturn Janki: Ostatnia sztuka :D
Wiem, bo siostra dopiero co kupowała :)

Mimo to ja polecam Ci BFV, sam grałem we wszystkie części i żadna mnie nie wciągnęła tak jak BFV... :D

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: co wybrac?
PostNapisane: 3 lip 2008, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Gra ma pare latek. Na jakiego piernika biegac po sklepach, sprawdzac i liczyc na to, ze moze jakas sztuka sie jeszcze ostala? Przeciez po to sa sklepy internetowe zeby nie latac po calym miescie i marnowac sobie czas. Do 3 dni czekania i gierka jest w domu.

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL