Teraz jest 28 mar 2024, 23:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:06 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
Pograliśmy dzisiaj z Zooltarem konkretnie w Vietnama na sieci (serwer prasowy stał). Pomimo koszmarnych problemów technicznych (no rwie suka, rwieeee) grało się rewelacyjnie, bo były lepsze warunki techniczne (mój ping nie przekraczał 100, Zooltara tak samo). Obserwacje po 2 godzinach młócenia:

1) mapy są genialne, wspaniale zaplanowane. Na jednej z nich Amerykanie atakują przez wodę twierdzę NVA - helikoptery, łodzie patrolowe, samoloty - idzie potężne uderzenie, a Vietcong się zaciekle broni - wspaniała mapa jako VC. Polecam - gdy już gra wyjdzie - mapkę Game Warden, w której się z Zoolem zakochaliśmy obaj i przez telefon wywrzaskiwaliśmy do siebie, jaka to jest zajebista i mocarna
2) SA7 sprawia, że Amerykanie mają naprawdę przesrane. Ludzie byli bardziej kumaci niż zeszłym razem. Efekt - niebem rządziły wietnamskie helikoptery, a nie amerykańskie.
3) Amerykanie są upośledzeni jeśli chodzi o piechociarską broń ciężką - wyrzutnia granatów jest dobra przeciwko piechocie, a z LAWa trafić w helikopter ciężko
4) ogólnie US ma mocniejszy sprzęt do walki wręcz - lepsze karabiny zarówno snajperskie, jak i zwykłe. Inżynierów z kolei lepszych ma Vietcong - pułapek mnóstwo, bomby czasowe plus niezłe pistolety maszynowe sprawiają, że jeden inżynier jest długo w stanie utrzymać jedną flagę. O ile nie wpadnie w oko amerykańskiemu snajperowi
5) model ruchu i trafień lepszy niż w BF1942 - strzela się ze znacznie mniejszym wyprzedzeniem, w końcu ile taka kula może lecieć
6) latanie helikopterem jest poza moim zasięgiem :). No kurde nie umiem :) Przeciąża tę cholerną maszynę za szybko. Ale jako gunner - chętnie, chętnie
7) podstawą zabawy będzie - i to już widać - tworzenie małych, mobilnych zespołów do przejmowania flag. Flagi zajmuje się szybciej niż w BFie, ale czas zajęcia flagi zależy od jej wagi (!). Niektóre flagi przejmuje się półtorej minuty (np. główną bazę przeciwnika), inne 15 sekund (oczywiście mówię o przejmowaniu w pojedynkę). Jednocześnie rozwiązanie to sprawia, że cholernie opłacają się desanty na tyły z helikoptera
8) ogólnie - mówię to z całą odpowiedzialnością - na pewno przesiadam się na to z BF1942. Bardziej odpowiada mi dynamika, bardziej odpowiadają mi mapy, bardziej odpowiada mi mniej sterylny klimat, a przede wszystkim bardziej odpowiada mi netcode, ewidentnie poprawiony. W pełni obciążony serwer, a cała Europa miała na nim 60-90 pinga. Szok.
9) jeszcze o maszynach. W BFV, tak jak w rzeczywistości, pojazd to jest Coś. Jak masz transporter opancerzony, to jesteś gość, a jak masz czołg, to wszyscy mają przesrane. Jak w rzeczywistości. I like it VERY much.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Cytuj:
) ogólnie US ma mocniejszy sprzęt do walki wręcz

Czyli GI sa szersi w barach :lol:

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 15:34
Posty: 882
Lokalizacja: Milanówek
Kilka pytań:
:arrow: Czy wzrosła wartość bojowa APC-ów?
:arrow: Bardzo ciężko jest wyminąć rakiery plot?
:arrow: Podobno z JEEPów można prowadzić ostrzał z broni ręcznej, it's true? :)

That's all.

_________________
Człowiek musi czasem zrobić coś głupiego, inaczej nie jest człowiekiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
nie ma problemu bede latal heli :) desant start i close air support 8)

mysle juz nad taktyka uciekania przed sa-7, jesli jest choc odrobina realizmu a glowica pocisku kieryje sie na cieplo z wydechu silnikow to obrot dziobem w strone lecacej rakiety i pochylenie smiglowca do tylu (albo sam obrot) powinny zmniejszyc jego obraz termiczny

da sie taki manewr wykonac jak leci rakieta? czy Strieły (sa-7) czasem nie trafiaja?

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Cubituss napisał(a):
SA7 sprawia, że Amerykanie mają naprawdę przesrane. Ludzie byli bardziej kumaci niż zeszłym razem. Efekt - niebem rządziły wietnamskie helikoptery, a nie amerykańskie.


Tego się najbardziej obawiałem. Zastanawie mnie w jakim celu przeważyli szalę zwycięstw walk powietrznych na stronę NVA ?

Powiedz, jak z mocą broni ? Czuć może jakąś przewagę dla którejś ze stron ?

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:26 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
To wtedy jeszcze nie mieli Commanche'ow :lol:

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2003, 20:16
Posty: 208
Lokalizacja: B-Stok
Teraz jestem na 100% pewny ze kupie Vietnam.

Dzięki ci Cubittusie . :o :o :o Przesiadam sie z tobą na Vietnama.

_________________
Sake!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Wreszcie przejmowanie flagi nie bedzie oparte na akcji "kazdy sam z swojej strony" :D . Troszke zle ze to NVA ma przewage w powietrzu. Ale ea pewno jeszcze jakas utrudnia im zycie :D . No wlasnie ciekawe ja omijanie rakiet ziema-ciepło :lol: ?
OT
Cubituss napisał(a):
ogólnie US ma mocniejszy sprzęt do walki wręcz - lepsze karabiny zarówno snajperskie, jak i zwykłe.

Twardsze kolby?? :D :D :D

PS A moze by tak tylko jakis procent graczy nva moglo miec sa-7?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2004, 18:45
Posty: 250
Lokalizacja: Bielawa
Heh glupie pytanie ale z kad masz BF:V??heh tylko pliz konkrety :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Lesio13 napisał(a):
Heh glupie pytanie ale z kad masz BF:V??heh tylko pliz konkrety :lol:


hmm powiem Ci nawe, że bardzo głupie to pytanie :? poszukaj w innych tematach o Nam'ie a na pewno znajdziesz :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2003, 09:47
Posty: 849
Igor [PL] napisał(a):
Lesio13 napisał(a):
Heh glupie pytanie ale z kad masz BF:V??heh tylko pliz konkrety :lol:


hmm powiem Ci nawe, że bardzo głupie to pytanie :? poszukaj w innych tematach o Nam'ie a na pewno znajdziesz :wink:


Powiem nawet, ze bardzo głupie :? Yyyyyy, Cubi z Zooltarem testują tę grę, aren't you, boys? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 22:38 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
Tomy --> moc broni zdecydowanie na korzyść Amerykanów, poza bronią przeciwpancerną. Inżynierowie NVA mocniejsi (więcej pułapek), ale mają słabsze giwery.

Holman --> widziałem, że ludzie uciekali przed SA-7, wygląda mi na to, że Strieła gubi po chwili ślad termiczny helikoptera i zaczyna lecieć po prostej

MISIEK --> siła bojowa APC wzrosła bardzo, są niewrażliwe na zwykłą broń palną, trzeba granatami albo bazooką. Jest więcej miejsc w środku, poza tym APC amerykańskie są jednocześnie amfibiami. Miałem zabawne polowanie z wietnamskiej łodzi patrolowej na środku jeziorka na amerykański APC, spieprzający w kółeczko :) Z jeepów (wszystkich) z miejsca pasażera można prowadzić ostrzał z tego, co ma się w rękach. Na przykład można stworzyć mobilny oddział ppanc - kierowca plus facet z LAWem na miejscu pasażera. Masakrująco.

Lesio13 --> jako przedstawiciele prasy komputerowej (ja jestem redaktorem prowadzącym pisma Komputer Świat GRY, Zooltar jest jego autorem oraz autorem Playa), ja i Zooltar dostaliśmy wersje alpha gry do obejrzenia i opisania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2003, 02:17
Posty: 90
Lokalizacja: wawa
Z opowiadan mozna powiedziec tylko jedno - full wypas, juz widze spadajace przeklete jankeskie latacze :D
oj oj oj ciezko bedzie czekac na wydanie gierki i zeby tylko nie zrobili myq w postaci "polska premiera miesiac po swiatowej"
Teraz trzeba tylko skorygowac budzet na ten rok i fiu :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2004, 22:46 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2003, 14:31
Posty: 724
Lokalizacja: Dead Warschau
Cubituss napisał(a):
W BFV, tak jak w rzeczywistości, pojazd to jest Coś. Jak masz transporter opancerzony, to jesteś gość, a jak masz czołg, to wszyscy mają przesrane.


no po prostu język Neuroshima'owy, i like it, i like it ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: wymagania?
PostNapisane: 20 sty 2004, 22:48 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2004, 22:27
Posty: 2
Lokalizacja: Wawa
Wlasnie napisales ze gra ci sie tnie na medium detalach i 800x600 ale nie powiedziales jaki masz sprzet:> pojdzie mi plynnie na athlon 2400++ Radeon 9500 512 DDR?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL