Teraz jest 28 mar 2024, 15:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2011, 17:38 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2011, 17:29
Posty: 4
witam, jestem nowym graczem, wczesniej gralem call of duty, teraz przeszedlem na ta gre, i otworzylem gre i jestem na jakims statku i jak mam go uruchomic aby wykonac dzialania, czy ktos moze wytlumaczyc bo jestem zielony


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Wciskasz E i sterujesz tak jak postacią.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 19:19 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2011, 17:29
Posty: 4
a jak mam na poczatku TRIGGER TIME to co kliknac aby grac bo czasami to nie wiem co i jka, ustawiam na single i te czerwone i niebieskie to strzelam w czerwone tak prosze o wytlumaczenie co z tym poczatkiem tym trigger jak zaczac aby grac


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
1. Na pewno piszesz na temat tej gry, której dotyczy temat?
2. Jeśli to jednak ta gra - nie przypominam sobie żadnych statków w BFV - pomijając łodzie, które mają taką funkcjonalność, jaka została opisana wyżej (+ możliwość zmiany miejsca siedzącego i obsługi uzbrojenia).
3. Widzę, że znasz przecinki, ale mamy także kropki i konstrukcje zdaniowe. Ma to ułatwić odczytanie tekstu. Jak tego nie ma - czyta się do bani i to, co jest napisane, stanowi w sumie tylko ciąg wyrazów.
4. W sumie możesz wrzucić screena, na którym będzie to, z czym kombinujesz - bo ja niestety nie pamiętam, co takiego czerwonego i niebieskiego, związanego ze statkiem, w BFV było.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2011, 17:29
Posty: 4
ok, jestem w BVietnam, i jest pierwsza misja Operation Game Warden, znajduje sie na lodzi i pojawia mi sie to co napisalem wyzej TRIGGER TIME i jak ta lodzia sterowac i co dalej robic, wiadomo musze ustawic sobie klawiature ale co dalej, jak poszedlem dalej to widzialem jakies koloru niebieskiego i czerwonego ikonki. Co mam robic, zabijac tych czerwonych a co z moja druzyna, mam jakas? Jezeli tak to co i jak. Widze na mapie gdzie jestem ale co i gdzie mam podarzac. Prosilbym o ktorkie i tresciwe wytlumaczenie

z gory dziekuje

jestem poczatkujacym zoltodziobem i w taka gre chcialbym grac ale nie mam doswiadczenia

gralem tylko w Call of duty a tam bylo latwiej w tresci ang a ta gra jest raczej trudniejsza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Kolorek oznacza pomaga zidentyfikować drużynę. W grze głównie chodzi o zdobywanie flag - podchodzisz do słupa i czekasz - flaga sama zmieni "stronę" - o ile w pobliżu nie ma wroga. Każda z drużyn ma jakąś pulę punktów, których liczba spada jak ktoś ginie czy np. przeciwnik ma wszystkie flagi.
Jak sterować itd. to masz opisane w instrukcji, jak wygląda gra - najlepiej sobie wejść na jakiś serwer - ludzie, którzy grają od jakiegoś czasu, raczej wiedzą, co robić i gdzie iść.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2011, 00:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Nie masz tutaj misji tak jak w CoD, gra w singla to praktycznie tryb multi z botami - czyli sztucznymi, (głupimi) graczami.
Tutaj musisz zdobywać flagi i zabijać przeciwników. jak grasz po stronie allied (USA) to zabijasz czerwonych, jak grasz Vietnamczykmi z pod znaku czerwonej gwiazdy to zabijasz niebieskich.

Używaj sprzętu - to cała radocha BF'a i jego znak rozpoznawczy.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL