Teraz jest 19 kwi 2024, 03:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 11:08 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Panowie, ale dlaczego odrazu krzyczycie, ze pirackie ??? Ja w weekend juzsciagnalem i zainstalowalem serwerek pod linuxa wypuszczony przez EA, wczoraj wyszedl tez oficjalny pod windowsa... Tak wiec nie wiem czym sie tak niepokoicie :P Zreszta w USA juz sprzedaja BFV :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 10:11
Posty: 251
Lokalizacja: Varshafka
Panowie nie problem leży po stronie serwa tylko po stronie graczy. ********. Na początek***********************to biegiem pozapieprzasz do sklepu po orginała. Realia są takie a nie inne i******************** A fakty są takie że w Polsce większość zaczyna *****************. Jeżeli gra ma odnieść jakiś "sukces" ************************ jest jedyną opcją zdobycia graczy. Początki BF'a też nie były inne.
Z powodu lamania zasad forum - wypowiedz edytowano.

_________________
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się Polska.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Shaggy troskzę się dziwiłem że wykasowałeś mojego posta ale ok nie należe do osób kłucących się o pietruszkę.

A na temat to powiedzcie mi lepsze rozwiązanie? Niektórzy kupią BFV w ciemno, inni będą chcieli zagrać i poznać CAŁĄ grę. Prawo konsumenta o ile puźniej kupi oryginał... Może kiedyś będą wypożyczalnie gier gdzie CD-KEY do gier takich jak BF będzie zmienny i ludzie po prostu wyporzyczą, pograją, odzadzą i kupią oryginał? Ale narazie jest tak jak jest. A ci którzy mówią że będzie przez to gównarzeria to ja tylko tyle powiem że to właśnie im odbiła palma i zachowują się jak gównarzeria. Aiv tworzył tą scene dla wsyzstkich, a wy ją chcecie zamknąc tylko dla siebie :/.

A tak wogóle to turniej do BF powstał tylko z racji tego że gra się w Polsce dobrze sprzedała więc powinniśmy się cieszyć że jest coraz więcej nowych twarzy bo zaowocuje to następnymi turniejami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 15:18 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
a ja powiem tak:
a co mnie k*** obchodzi ze kogos niestac na gre?
niemasz kasy na oryginal? a skad miales na kompa/net?
niemasz kasy na oryginal? to niegraj!
do admina: choc czlowieku daj tylko i wylacznie 1 mape po tym jak bf:v bedzie dostepny w sklepie ok? niech to naprawde bedzie demo....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:33
Posty: 892
Lokalizacja: Bartoszyce
Dowodca_Pawel - ja nic nie kasowałem, żadnego posta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL