Teraz jest 26 cze 2024, 13:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 mar 2004, 10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
;)
W temacie nie chodzi mi o ogólne stwierdzenia - muzyka, grafa, klimat...
To wszyscy wiemy.

Ja miałem w sobotę taką sytuację (pierwszy dzień grania):

Trwały ostre potyczki na jednym końcu mapy, więc wsiadłem do heli i wraz z dwoma wojakami polecieliśmy na drugi koniec, żeby przejąć najdalszą wietnamską flagę. Zgodnie z przewidywaniami, baza była pusta, a goście respawnowali się gdzie indziej.
Baza przejęta więc z marszu. I tu zaczęły się schody. Wietnamce zaraz cofnęły się, żeby odzyskać flagę i przypuściły zmasowany szturm (na szczęście tylko piechota). Zrobiło się ciężko. Dwaj moi towarzysze broni padli, ja miałem fuksa, bo murek, za którym szukałem osłony wyposażony był w apteczkę i amunicję.. ;)
Waliłem w "requesting reinforments" ile wlezie na przemian z waleniem w żółtków. Jeżeli już jesteśmy przy waleniu, to serce waliło mi jak młotem! ;)

Kątem oka zobaczyłem, jak z pagórka zbiega chyba z pięciu nowych Wietnamców, a ponieważ przez cały czas trwały walki przy innych flagach, pomyślałem - to koniec... Nikt mi nie pomoże.

I nagle, w lewej słuchawce usłyszałem... "Need somebody to love". Spokojnie, powolutku, nie śpiesząc się, w takt muzyki nadjechał Mayek (chyba, głowy nie dam). Z miejsca wyrżnął wszystkich żółtków...

Wtedy po raz pierwszy pomyślałem "Kocham te grę".

Bez skojarzeń, co do dalszej części tego zdania - opisujcie tutaj swój pierwszy raz...

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 11:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2002, 18:30
Posty: 1195
Lokalizacja: Białystok
Hmmm... Ja to jako zupełnie pierwsze spotkanie z BFV to było granie samemu na mapce Irving która jest moją ulubioną . Poćwiczyłem tam troche helim. Następnie było granie na serwerze z piaskiem który właśnie postawił ów serwer. Kolejna mapka (Flaming Dart) przyniosła mi troche zmartwień a to za sprawą mojego słabego sprzętu, bowiem na przy fladze która jest najbliższa w linii prostej od wyspy atakujących, cięło niemiłosiernie a to zmusiło mnie do opuszczenia serwera. Teraz zbieram pieniądze na kupno jakiegoś lepszego procka.

A tak BTW: Wy już pamiętacie, znacie nazwy wszystkich map?

_________________
Who cares?
Masz problemy z pisownią? Zanim wyślesz posta - sprawdź http://orangoo.com/spell/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2003, 14:27
Posty: 198
Lokalizacja: Szczecin
Kocham tą grę za to że mogę się wyżyć jako pilot śmigłowca, te maszynki mnie krecą na maxa, kiedyś na szalę zwyciestwa przeważyło to że w odpowiednim momencie przeniosłem punkt respawn na tyły wroga i cały czas zasilałem kompanów "zrzucając" im nowe czołgi. Nie przeszkadza mi fakt że jako pilot heli w takich "operacjach jestem narażony na ostrzał, to dodaje tylko adrenaliny razem z muzyczką którą można puścić. Wspomnę też o moim ukochanym M60 z którym biegałem często w DC bo w BFV wygląda poprostu niesamowicie i kosi równo. W ogóle klimat jest SUPER !

Z zapamietaniem nazw map to faktycznie mam problem, te co lubię najbardziej spisałem sobie na kartce :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 16:29 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
w DC niema M60

ja zato pokochalem juz na lan party - sytuacje juz opisywalem
na jednej z map (taka straszna mgla, bez wsparcia powietrznego, miedzy ruinami), biegne z gosciem ktory siedzial obok mnie na kompie (gostek z Vobisu) i w pewnym momencie slysze GI! yr airman.. itd.. to vietnamce przejely budynek radiostacji i nadaja na cala mape... w tym samym momecie padlo od goscia obok:
- slyszysz? ale klimat
- biegniemy tam?
- ok
:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2002, 18:30
Posty: 1195
Lokalizacja: Białystok
Okota napisał(a):
w DC niema M60


No toż chodzi mu o ten inny CKM który jest w DC.

_________________
Who cares?
Masz problemy z pisownią? Zanim wyślesz posta - sprawdź http://orangoo.com/spell/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 19:32 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2004, 19:17
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
BFV ma zdecydowanie świetny klimat. Latanie helikopterami jest łatwe i przyjemne (napewno łatwiej niż w DC - przynajmniej dla mnie) a do tego dobry pilot helikoptera może przyechlić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny w najgorszej nawet sytuacji (np. zrzut czołgu czy szybki transport piechoty). Podoba mi się także latanie samolotami. Phantom amerykanów jest świetny (ach ten napalm :) ) oraz łatwy w pilotażu. A M60 to poprostu genialna broń. Wyposażenie w nią anti-tanka to również świetny pomysł. Mają teraz coś do obrony a nie tylko pistolet i bazooke jak w BF1942.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 19:41 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2003, 14:31
Posty: 724
Lokalizacja: Dead Warschau
Cytuj:
A M60 to poprostu genialna broń. Wyposażenie w nią anti-tanka to również świetny pomysł.


co za bzdura, to połącznie jest MAXYMALNIE przepakowane. możesz niszczyć zarówno tony jednostek pancernych jak i kosić masy piechoty. w dodatku biega tak szybko jak człowiek bez żadnego obciążenia. i w dodatku tyyyyle osób z tym gra (nie dziwie się, pogoń za fragami)... po prostu odechciewa się grać gdy co 5 sekund rozwala cię wrogi heavy assault... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Anti tanker usa: m60, sieka na bliskei, m60 jako snajpa, da sie ja tak wykorzystywac, m60 jako zaporowka, tez sie da, law, i na nie ktoryuch mapach apterczka.
M60 jest do wywalenia w nastepnym paczu, moza ja mice asfalt ale z powiekszonym min 3 razy rozrzutem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
I koniecznie, co było wielokrotnie powtarzane, wzmocnić czołgi. Bo obecnie piechota śmieje im się w twar...w pancerz przedni :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Pancho napisał(a):
I koniecznie, co było wielokrotnie powtarzane, wzmocnić czołgi. Bo obecnie piechota śmieje im się w twar...w pancerz przedni :)

Coż, w Wietnamie czołgi wiele nie zdziałały.

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 23:00 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2003, 14:31
Posty: 724
Lokalizacja: Dead Warschau
kriz napisał(a):
Pancho napisał(a):
I koniecznie, co było wielokrotnie powtarzane, wzmocnić czołgi. Bo obecnie piechota śmieje im się w twar...w pancerz przedni :)

Coż, w Wietnamie czołgi wiele nie zdziałały.


ale to nie zmienia faktu, że siłę ognia miały :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 23:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Sile ognia tak ale np taki Sheridan to aluminiowy byl zeby go latwiej bylo przeniesc ;)
Bierzesz nozyk i tniesz blache ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 16:58
Posty: 332
Lokalizacja: Warszawa
i lecisz do skupu :P :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 23:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
ta ale jak dostaniesz z dziala 150 mm to ciebie wioza do skupu hehehe, w 1 patchu musza poprawic damage czolgowych pociskow zdecydowanie bo wieje kiszka na razie

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 00:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Ja uwielbiam BF:V za szybkosc rozgrywki i za swietne teamowe akcje :-D
Dzisiaj np. jadac z czolgiem wpierdzielilismy sie na pole jakims zoltym ludkom...jedziemy jedziemy a tu nagle spadek zbocze i sru na pole ryzowe przy ktorym stal sobie spokojnie domek :-D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL