Teraz jest 26 cze 2024, 13:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:05 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2003, 19:06
Posty: 165
Lokalizacja: Londyn
Powiem krótko - liczylem ze jesli BF:V jako w koncu nowa gra wejdzie na rynek to i zamiast powstawania nowych dywizji bedzie wysyp nowych klanow. Tymczasem z przykroscia stwierdzam, ze zamiast wymieszania sie wsrod graczy bedziemy mieli po prostu scene BF1942 przeniesiona w klimaty Vietnamu. Wiem, ze pewnie wiekszosc osob sie ze mna nie zgodzi, ale czy nie uwazacie ze zamiast dopinac kolejne dywizje do klanow nie lepiej byloby zrobic nowe i troche towarzystwo wymieszac?? Nie mowie tu o klanie WILD_A ktory z zalozenia jest mukltiklanem, ale reszta (chyba) klanow to klany BF1942 + mody do niego. Zastanowcie sie czy nie warto byloby troche sie przemieszac a nie kisic ciagle w tych samych grupach.

Licze na odpowiedzi i ciekawa dyskusje

_________________
Phaeton


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
Eee chyba cie koledzy z klanu nie lubią 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:33 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2004, 16:43
Posty: 109
Lokalizacja: Pearl Harbor
Czy "klan" jest odpowiednikiem plutonu :?:

_________________
[top dawgz] 4 life...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:36 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2003, 02:35
Posty: 386
Lokalizacja: Zielona Góra
Walter Sobchak napisał(a):
Czy "klan" jest odpowiednikiem plutonu :?:


:D mozna powiedziec .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2004, 19:44
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
Biorąc pod uwagę liczbę ludzi w klanie nazwałbym to raczej kompanią :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
a ejw to nie jest multiklan ? :D

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:41 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2004, 18:45
Posty: 250
Lokalizacja: Bielawa
Chór głosów: ,,LUBIMY PHAETONAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!" hehe :wink: Ja myśle podobnie -----> Powinniśmy zrobić całkiem nowe klany, które nie będą tylko kolejnymi sekcjami 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Mówiąc szczerze to ja w swoim klanie czuję się bardzo dobrze i nic nie przemawia mi za tym abym mial coś zmieniać. BF:V to może i nowa gra, ale założenia i ogólne zasady (no i MIODNOŚĆ) te same. Rzeczywiście SPQR gra tylko w BF'a, a vietnam traktujemy jako krok do przodu. Ja nie mam czasu na więcej niż jedną grę, więc powiem krótko ja wolę vietnam i sporo osób odemnie z klanu też. A chcemy grać razem i tyle - EOT

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
Anyway lepiej to zabrzmiało niż miałbym napisać że go Mama nie kocha.
Teksty typu "kisicie się" w klanie i chcielibyście "nowe klany a nie nowe sekcje" znaczą dla mnie tyle że nie przepadacie za swoimi klanami :roll: I proszę Phaeton nie mów mi jak byłoby lepiej bo chyba nie zasmakowałeś uczucia jakim jest zżycie się z klanem :roll: Wariatów z ejw za żadne skarby bym nie zmienił over :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Gorefest napisał(a):
bo chyba nie zasmakowałeś uczucia jakim jest zżycie się z klanem :roll: Wariatów z ejw za żadne skarby bym nie zmienił over :roll:


No ja tak samo...zajebiscie sie zrzyłem z moim teamem i nawet nie wyobrazam sobie zmiany go na inny...
Gorefest napisał(a):
over :roll:
& out ... :twisted:


Ostatnio edytowano 23 mar 2004, 18:25 przez qubix, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:24 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
e, no.. ejw.. my wiemy.. ze wy... i wogole.. dosyc tego afiszowania sie :P


anyway.. ja tez jakos sobie srednio wyobrazam zmiane klanu...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
Phaeton napisał(a):
Licze na odpowiedzi i ciekawa dyskusje


Kto się kisi to się kisi. Tyle odemnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Lesio13 napisał(a):
Chór głosów: ,,LUBIMY PHAETONAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!" hehe :wink: Ja myśle podobnie -----> Powinniśmy zrobić całkiem nowe klany, które nie będą tylko kolejnymi sekcjami 8)



to jak bedziesz sie do jakiegos wybieral to pamietaj o mnie Lesio :!: :D

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:31 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2003, 16:35
Posty: 458
Lokalizacja: Polska bo tu się pije :)
No to może ja coś powiem od siebie. Patrząc na phaetona widać komplex bolącej pupy. Jak widać nie wzbudza on w kolegach z klanu zainteresowania, pewnie też i dlatego licząc że wraz z nadejściem gry BF: vietnam pozna nowych ludzi którzy się nim zainteresują. Patrząc phaeton na twoje zachowanie i to co pokazywales swoją osobą na TS jak byliśmy w IRS stwierdzam jedno "masz komplex edypa" nie wiem może zaczniej wychodzić na dwór poznaj jakiś ludzi, internet to nie jedyne miejse gdzie można poznać kogoś :roll: Pisząc takie posty robisz z siebie obiekt śmiechu wsród innych ludzi. Co ty chcialeś nam przekazać poprzez ten post?? Co sobie wyobrażałeś że wraz z nadejsciem BF : V nagle powstanie ileś nowych klanów składających się z nowych ludzi :?: :roll: Vietnam jest grą która czerpie swoje korzenie z bf 1942 więc ludzie którzy będą w niej grać to 80% sceny bf 1942 reszta to nowi ludzie którzy z jakiś powodów dopiero teraz zaczynają swoją przygode na tej scenie. Co do twojego stwierdzenia że wszystkie klany to BF 1942+ mody :?: Powiedz mi skąd takie mody ściągnąć bo sam jestem zainteresowany :twisted: A tak na serio to nie rozumiem twojej argumentacji przecież kto powiedział że klan który dotąd grał w 1942 nie może grać również w vietnama to zależy tylko od nich (od tego czy starczy im ludzi żeby utrzymywać 2 dywyzije czy nie) więc uważam twoje stwierdzenie za pozbawione sensu. Może od razu powinienieś napisać ze jesteś niezadowolony bo narazie IRS nie tworzy sekcji Vietnama i nie masz gdzie się nam pokazać :roll: Czekam na twoją odpowiedź byle by tylko miała sens :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 12:51
Posty: 1876
Lokalizacja: Poznań
Phaeton po pierwsze powstaja nowe dywizje nie tylko dla nazwy ale glownei dlatego ze ci ludzie co grali ze soba w BF sie lubia i poprostu chca byc nadal razem. Po drugie poczekajmy spokojnie, premiera gry byla 4 dni temu!

Nigdzie chyba jeszcze w Polscen nie bylo recenzji gry (net,prasa) tak wiec to dosc logiczne ze poki co scena V to glownie stara crew BF ktora o Vietnamie wie, i czekala od dawna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL