Teraz jest 28 mar 2024, 21:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:15 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
a ty ciagle swoje...
wlasnie poto jest tu ten temat zeby piraci czytali a nuz sie jakis nawroci a jak sie nie bedzie chciala nawracac i tu cos napisze (nie bedzie zakladal nastepnego glupiego tematu) to sie mu przekaze nasza racje stanu.
i wracajac do zasady nie podoba sie to nie zagladaj... tu ok?
uznajesz ten temat jako bezsensowny i nic nie wnoszacy to tu nie zagladaj ani sie nie wypowiadaj, juz wystarczajaco odeszlismy od tematu
p.s.
wracajac do obrazania... ale to ty zaczoles.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Okota napisał(a):
aaaaa to ci sie tekscik o jedynej slusznej opcji politycznej nie podobal... looool wiesz co mamy konstytucje gwarantujaca wolnosc wypowiedzi... a w przeciwienstwie do poprzedniego jedynego slusznegu ustroju mamy takze wolnosc po wypowiedzi... :lol:
co sie tak buczysz ze sld to beee?
no wiesz...
a co do podciagania czegos.. to juz nie kapuje o co ci chodzi zupelnie.
nawracac nikogo nie bede, to zostawiam innym szarlatanom.


nie mamy konstytucji która gwaranuje wolność wypowiedzi!
wszelka próba wypowiedzi nie będąca w smak władzom jest tłumiona i mówca (nazwijcie go sobie jak chcecie) trafia do paki.
to nie wszystko - wg naszej konstytucji znak krzyża celtyckiego jest zakazany (zobaczcie sobie w necie co to jest)
krótko mówiąc - w Polsce (pomimo wszystkiego przeze mnie kochanej) można głosić tylko idee socjalistyczne (czytaj komunistyczne). brrrrrrrr....

EDIT
co do piractwa to ja np nie kupuje na giełdzie/stadionie bo nie chce finansować mafii zza wschodniej granicy.
a co do głupiego pomysłu, że nasz naród myśli, że wszystko mu sie należy:
1. po tylu latach okradania nas przez wszystkich coś nam się należy
2. 99% procent rippów gier i filmów powstaje w ... USA (i czy nie myślisz, że oni są narodem którym się wszystko należy?)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Okota napisał(a):
wracajac do obrazania... ale to ty zaczoles.

Wskaż miejsce. I czytaj dokładnie to co piszę. Nie co drugie zdanie/post. I zaglądaj czasem do słownika.

@dedido - dorośnij.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
ty dorośnij bo na razie wszystkich obrażasz, nie wiesz o co chodzi w temacie i się do niego włączasz.
i poczytaj sobie książki od historii (oczywiście te napisane po 89r)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:31 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
lol
wiesz w swej niewyjasnionej dotad lasce i przeblysku inteligencji milosciwie nam panujacy Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - A. Kwasniewski wyposarzyl mnie w dniu matury pisemnej z j. polskiego w broszurke pod tytulem:
"Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej"
i tam przeczytalem np:
Art.14
Rzeczpospolita Polska zapewnia wolnosc prasy i innych srodkow spolecznego przekazu.
Art. 49
Zapewnia sie wolnosc i ochrone tajemnicy komunikowania sie. Ich ograniczenie moze nastapic jedynie w przypadkach okreslonych w ustawie i w sposob w niej okreslony.
Art.54
1. Kazdemu zapewnia sie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
a np :
Art. 25
1. Koscioly i inne zwiazki wyznaniowe sa rownouprawnione.

cos jeszcze?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
dedido napisał(a):
i poczytaj sobie książki od historii (oczywiście te napisane po 89r)

Podręczników do historii przeczytałem cała masę i nie mogę sobie przypomnieć, gdzie znajdowała się sugestia dotycząca "My bierzemy, bo nam się należy". Ani takiego, gdzie pomiędzy ustrojami "socjalizm" a "komunizm" był znak równości. A temat znam doskonale...

@Okota - a co to ma właściwie do dyskusji? Tak, konstytucja pozwala Ci robić z siebie nawet łosia, jeśli uda Ci się wyrobić dowód osobisty. Więc dlaczego nie pozwalasz na poddanie dyskusji Twojego zdania? Jedynym Twoim argumentem jest: "nie chcesz, to nie czytaj".

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Ostatnio edytowano 28 kwi 2004, 17:35 przez yacub, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:35 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
yacub napisał(a):
:roll: Masz 15 lat, zgadza się?

Zamknijcie ten topic. Chcecie sobie popieprzyć ziemniaki - to wypad na GG. Tutaj nie rozmawiamy o piratach. E O T.

p.s. Okota, asshole, to moja kwestia była ;) :lol:

cos jeszcze?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Okota napisał(a):
yacub napisał(a):
:roll: Masz 15 lat, zgadza się?

Zamknijcie ten topic. Chcecie sobie popieprzyć ziemniaki - to wypad na GG. Tutaj nie rozmawiamy o piratach. E O T.

p.s. Okota, asshole, to moja kwestia była ;) :lol:

cos jeszcze?

To, że po tym był wink? Nie sądziłem, że jesteś tak w sobie zadufany, że go nie zauważysz.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Okota <- a satanizm głosić można? :twisted: a można wyjść pod sejm i żądać powrotu monarchii?

yacub <- bo socjalizm na prawde nigdy nigdzie nie istniał (tylko w wypaczonych mózgach Marksa i Engelsa itd) a komunizm się tworzy zawsze gdy jakiś wariat próbuje wprowadzić socjalizm w życie.

EOT - jak mawiają "mądry głupiemu ustępuje..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:39 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
yacub napisał(a):
dedido napisał(a):
i poczytaj sobie książki od historii (oczywiście te napisane po 89r)

Podręczników do historii przeczytałem cała masę i nie mogę sobie przypomnieć, gdzie znajdowała się sugestia dotycząca "My bierzemy, bo nam się należy". Ani takiego, gdzie pomiędzy ustrojami "socjalizm" a "komunizm" był znak równości. A temat znam doskonale....

to o ile pamietam byla mysl przewodnia przy zabieraniu majatkow tzw kulakom...
yacub napisał(a):
To, że po tym był wink? Nie sądziłem, że jesteś tak w sobie zadufany, że go nie zauważysz.

wiem widzialem i wnawet wiedzialem ze sie o to przyczepisz dupku :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
dedido napisał(a):
Okota <- a satanizm głosić można? :twisted: a można wyjść pod sejm i żądać powrotu monarchii?

W ramach ograniczania głupoty nie. Chociaż, może lepiej nie oddawać władzy w ręce, bo Lepper dostaje 28% poparcia :P

dedido napisał(a):
yacub <- bo socjalizm na prawde nigdy nigdzie nie istniał (tylko w wypaczonych mózgach Marksa i Engelsa itd) a komunizm się tworzy zawsze gdy jakiś wariat próbuje wprowadzić socjalizm w życie.

Uściślając - komunizm jest zradykalizowaną formą socjalizmu, jednak jako taki również nidgy nie został wprowadzony w życie, a jedynie jego kolejna mutacja.

dedido napisał(a):
EOT - jak mawiają "mądry głupiemu ustępuje..."

Raczej "EOT, bo skończyły mi się zabawki". Nie wiem czy się zorientowałeś, ale Twoje postulaty są bardzo zbliżone do założeń socjalizmu ;)

Okota napisał(a):
to o ile pamietam byla mysl przewodnia przy zabieraniu majatkow tzw kulakom...

Mówimy o tzw. podręcznikach "postkomunistycznych".

Okota napisał(a):
wiem widzialem i wnawet wiedzialem ze sie o to przyczepisz dupku ;)

:lol: To jest nas 2 :lol:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Ostatnio edytowano 28 kwi 2004, 17:45 przez yacub, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:42 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
dedido napisał(a):
Okota <- a satanizm głosić można? :twisted: a można wyjść pod sejm i żądać powrotu monarchii?

ad 1 - nie nie mozna bo o ile panietam zakazuje tego ustawa... chyba..
ad 2 - tak mozna, mozesz tez zazadac przed odpowiednimi ambasadami dostepu do morza czarnego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
yacub napisał(a):

dedido napisał(a):
EOT - jak mawiają "mądry głupiemu ustępuje..."

Raczej "EOT, bo skończyły mi się zabawki". Nie wiem czy się zorientowałeś, ale Twoje postulaty są bardzo zbliżone do założeń socjalizmu ;)


Nie są, jak już to to są założenia typowo centro-prawicowe.

Okota <-Kontynuuj ten wątek sam, bo ja już tego gostka nie mam siły uczyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 17:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
dedido napisał(a):
Nie są, jak już to to są założenia typowo centro-prawicowe.

Okota <-Kontynuuj ten wątek sam, bo ja już tego gostka nie mam siły uczyć.

Prawica nie zakłada, że Polacy są wybranym narodem, który winien być zwolniony z opłat za luksusy. Chyba, że spałem na wykładach i coś mnie ominęło.

Swoja drogą - pijesz do niewłaściwej osoby. Polecam trochę się douczyć i zapraszamy po (conajmniej) 18 urodzinach.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2004, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Okota ma rację...
yacub napisał(a):
Okota napisał(a):
wracajac do obrazania... ale to ty zaczoles.

Wskaż miejsce. I czytaj dokładnie to co piszę.


Dokładnie w tym miejscu ton wypowiedzi w tym temacie zmienił się na chamski:

yacub napisał(a):
Zamknijcie ten topic. Chcecie sobie popieprzyć ziemniaki - to wypad na GG.


To była twoja wypowiedź, yacub... No chyba, że za "obrażanie" uznajesz moją sugestię dotyczącą relanium, ale była IMHO daleko delikatniejsza, niż twój ton we wcześniejszym poście...

Ale tyle w tym temacie, z mojej strony riposty na kontrę nie będzie (chociaż parę zabawnych ciśnie mi się na usta/klawiaturę;) ), bo naprawdę nie zależy mi na bezsensownej kłótni o humorkach forumowiczów. Temat ostatnio zrobił się dosyć ciekawy, a teraz zmienił się w sieczkę bez ładu i składu. Trzeba ubolewać, bo tak się dzieje w dużej części topików, niestety...

Powiem tyle, że nie zgadzam się z tobą jeszcze w jednym.
yacub napisał(a):
Nigdy nikt nie doszedł do żadnych sensownych konkluzji, a tym bardziej nigdy nie został osiągnięty konsensus.

To naprawdę o niczym nie świadczy, yacub! To, że ktoś czegoś nie zrobił wcześniej nie ma najmniejszego znaczenia dla tego, co można zrobić w przyszłości. Gdyby było inaczej, strach pomyśleć... ;) Żadnego nowatorstwa! ;)

yacub napisał(a):
Nie wiem, czy wśród tego swojego "świętego pochodu" zauważyłeś, że jesteśmy po tej samej stronie barykady, z tą jedynie różnicą, że ja nie krzyczę o tym co mnie tak cholernie boli.

Znowu szpileczka, ale nieważne...
Po pierwsze - to twoja rzecz. Mam wrażenie, że zbyt mocno podkreślasz w swoich wypowiedziach to, co ty robisz, to co tobie się nie podoba, to co ty gdzieś tam już widziałeś. I w tym wszystkim chyba trochę zapominasz, że to nie jest forum pod adresem http://www.yacub.pl
Tu są jeszcze inni! I chcą o czymś pogadać. Moderatorzy akurat w tym temacie dali taką możliwość, więc dlaczego tak bardzo ci zależy na likwidacji/zamknięciu tego tematu? Jest tyle innych na tym samym forum, które możesz czytać, na których możesz pisać i które tak jak ten możesz ignorować.

Po drugie. Nie uważam się za "księdza", a swoich wypowiedzi za "święty pochód" jak to nazwałeś. Gdyby ci się rzeczywiście chciało przeczytać wszystkie posty wstecz zauważyłbyś, że przeciwnie - wcale się nie odżegnuję od posiadania pirackiego oprogramowania (choć w stopniu zdecydowanie mniejszym, niż jakiś czas temu) - mało tego, przyznaję się, że sam kiedyś myślałem innymi kategoriami i dość obszernie wyjaśniam dlaczego.
Tyle tylko, że w kolejnych postach wyraziłem swoje zdanie w kontynuacji dyskusji, a tobie się to nie spodobało, mimo, że - jak piszesz - jesteśmy po jednej stronie barykady. OK, to jeśli rzeczywiście jesteśmy - chociaż nie przeszkadzaj, jeśli już koniecznie chcesz pozostać bierny...
Mało tego - moje "nawracanie", gdyby nim było, jak utrzymujesz, choć przyznaję, że wcześniej nie przyszło mi to do głowy - może się IMHO rozwijać tak długo, jak dlugo nie będę komuś przeszkadzał. Ale to, co ty robisz, to już zbyt duża ingerencja i przeszkadzanie innym! Zastanów się nad tym - i jeśli możesz, bez emocji, bo pisząc to naprawdę nie mam zamiaru ci ubliżać.

To tak jak z wolnością, o której była tu mowa (przede wszystkim o wolności słowa, ale to zagadnienie pokrewne). To, że człowiek jest wolny, w mojej ocenie oznacza, iż ma prawo robić wszystko, na co ma ochotę - tak długo, dopóki nie przeszkadza to innym. Zgadzasz się z tym?

Pomijając wszelkie animozje, które się tu zrodziły, myślę, że w powyższych postach pojawiła się nowa, ciekawa kwestia w temacie piractwa. Mianowicie - jak powinni się zachowywać ludzie, którzy rozumieją to pojęcie? Którzy wiedzą, czym jest kupienie gry u pirata?
Powinni jakoś reagować? Powinni "agitować"? Czy machnąć ręką i zostawić to wyspecjalizowanym instytucjom? Albo po prostu swojemu biegowi?
Jak myślicie?

Ze swojej strony uprzejmie proszę wszystkich, którzy uważają tą dyskusję za bezcelową, albo nie mają nic ciekawego do powiedzienia w temacie, o omijanie tego topiku i nie pozostawianie niepotrzebnych komentarzy... Dzięki! :roll:

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL