Teraz jest 28 mar 2024, 15:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2005, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
Dlaczego nie pirat?
Bo u mnie kupisz oryginal w niskiej cenie:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43715155


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2005, 23:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
loool:D

"reklama dzwignia cen na allegro"™
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2005, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
piractwo to chamstwo i nie popieram tego... i kretynskie sa tlumaczenia ze sie nie ma kasy na oryginaly bo gry nie sa otrzebne do zycia - nie ma kasy - nie kupuj...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2005, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2004, 12:41
Posty: 63
Lokalizacja: sulęcin [lubuskie]
i nie masz ani jednego pirata?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2005, 20:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Marneus[PL] napisał(a):
piractwo to chamstwo i nie popieram tego... i kretynskie sa tlumaczenia ze sie nie ma kasy na oryginaly bo gry nie sa otrzebne do zycia - nie ma kasy - nie kupuj...

Archeolog


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2008, 13:32
Posty: 22
Srry za Offtop ale opowiem moją przygodę z tym czymś.

31 pażdziernika Rok Pański 2002 :D W domu pojawił się komputer z okazji urodzin Brata, był w nim praktycznie legal, aż bracki wyszedł z domu do kolegi po PIRACKIE gierki , i tak miałem GTA 3 , Serious Sam drugie starcie, Soldier of Fortune 2, nie wiedziałem co to piratstwo, asz w telewizji usłyszłem że ktoś nielegalnie sprzedał na kasetach magnetowonowych Soundtrack Pana Tadeusza na stadionie dziesięciolecia, i tak gdy instalowałem pełniaka z pisma spytałem brata czy ta gra co wczoraj instalował to pirat, a on tak a co o chodzi, a ja nie nic tak pytam, i tak brat coraz więcej tytułów zdobywał takie jak Morrowind , Red Alert 2, w 2004r i 2005r ucichło, aż w 2006r pojawił się internet i brat ściągał teraz massę Videoclipów i plików MP3, a ja DEMA wród nich był battlefield 1942 , Live for Speed S2, i tak gdy wruciłem z szkoły siadłem przy kompie chciałem pograć w BF1942 gdy matka rzuciła tekstem, Ściągniesz mi dla mnie film Wszyscy jesteśmy Chrystusami , normalnie myślałem że padnę, moja własna matka chciała abym NIELEGALNIE zdobył ten film, a wyporzyczalnie mamy z 3 przystanki autobusowe, i tak jej odmówiłem że jak brat wrócił to jej sprawił przyjemność ściągajac ten film, a miesiąc temu tego roku, poprosiła brata o film Katyń, rany julek to już przesada brat pirat matka pirat, Ojciec ma to gdzieś bo z kompa nie umie korzystać, a ja CO skoro oni mogą to ja też i zaczynam gierki z warezu testować, bo zobaczyłem że NIEMAl każdy dzień mnie na rapidshare raczy zielonym HAPPY HOURS, a teraz sam nie wiem co robię, gry z warezu już mnie nie pociągają, i zaczynam grać w darmowe MMO GunZ, Roblox, Voyage Century Online , aż w CD-A zobaczyłem że ma wyjść darmowy Battlefield Heros, że mam okazję pograć w jakiegos BFa za freeko, jeśli chodzi o orginały gier to je mam i to sporo bo w wakacje 2004 i 2005 gdy to wysztko uchiło nakupowałem, i nadal to robię ostanio za 15zł Brygada E5 kupiłem i z tej gierki jestem zadowolony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2008, 13:46 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2007, 21:06
Posty: 31
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Ja osobiście jeśli chce mieć przyjemność z gierki to wolę kupić oryginalną niż piracką. A zwolenników piractwa i tak się nie nawróci...

_________________
Obrazekhttp://profile.xfire.com/remion50


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2008, 21:35 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2008, 13:32
Posty: 22
W sumie też bo

Widok kolorowych pudelek z grami ładniej wygląda niż stos czarnych pudełek i białych kopert.
Żadnych Craków (pamiętam dobrze jak zainsalowałem Mafię) włączam ją tu włórz płytę nr 2 wsadzam a tu znowu włórz płytę nr 2 sprawdam czy napęd jest podłączony, sprawdziłem był, a gdy z powrotem obudowę zakładałem brat pyta Coś się stało? a ja jak włączam mafię to pisze włórz płytę nr 2, a ja wsadziłem i to samo, a brat hahaha A Cracka wpakowałeś? a ja że co? i tak pokazał co i jak.
żadnych zabezpieczeń gdy chce w multi pograć.
Poradniki , instukcje i takie tam gdyby nie one był np jak w taką grę się gra, i tu właśnie przypadek z Brygadą E5, strasznie wkurzony byłem jak mnie liczna grupa wrógów zabija mego herosa, a gdy przeczytałem poradnik, zaczełem wymiatać.

Wady tak i to ma trochę wad :P
gdy qumpel pożyczy ode mnie grę, to ten chwali się że ją kupił i ją swojemu koledze pożyczy (teraz tylko piraty pożyczam :P )
Niekiedy przesada z ceną (piersza cena GTA SA ponad 200zł :O a teraz 50zł :D) zresztą dziś dostałem Ręte z ZUSu jakieś 527zł ale wziołem teraz 27zł na zakup GTR 2 a resztę zaroszczędzę na Quada.
Czasem nie mam ochoty isć i ją kupić :P

Jak wcześniej napisałem Piraciłem ale rzuciłem to na rzecz freeware bo teraz gry freeware postają coraz ciekawsze :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:28 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Dżyzas, a od kiedy od istnieje "ręta"? BTW. w skrócie, piraty są be :] (a poważniej to korzystając z rachunku zysku i strat są do kitu bo w multi nie można grać :P]

* - przyznam się bez bicia że często ściągam gry, ale wtedy kiedy leży u mnie oryginał i/lub mam zamówionego i pieniążki wpłacone, a ja wkurzony czekam jak łaskawie będzie polska premiera, albo kiedy już nie mam siły na polskie lokalizacje (ostatnio mam chęć pogryźć CDP za ich "pr0fesjonalne wersje językowe", kto grał m.in. w Medievala 2 to wie o czym mówię).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2008, 11:34 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2007, 21:55
Posty: 305
Bo gry/programy itp. powinny być tańsze i wtedy przeciątna rodzina mogła by pozwolić sobie na kupno gry dla syna , a tak trzeba zbierać , z własnego kieszonkowego odkładać albo raz na kilka miechów kupić jedną grę.
Przyznam się ze czasami ściągam gry z Torenta ale nie siedzą u mnie na kompie zbyt długo , no chyba ze są dobre to wtedy czekam aż potanieje i idę kupić do sklepu [serio] , ja gry pobieram tylko żeby sprawdzić czy mam wydać 50-100 zł na gre w którą będę mógł pograć. Robie to od niedawna ale tylko dla tego że "spażyłem" się kupując za 90 zł Frontline który okazał się marną grą. Dlatego lepiej sciągnąć demko lub gre z wareza i zobaczyć co i jak.

P.S.
Piractwo nie popłaca , mojego qumpela ktoś "zakablował" ze w piwnicy ma stos piratów i musiał niezłą sumkę zapłacić. Było aż tak żle ze starsi odcięli mu neta i zakazali przynosić jakichkolwiek pożyczonych gier.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL