Teraz jest 19 kwi 2024, 15:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2003, 16:46
Posty: 32
Kupując BF-a i wydając wówczas ponad 120zł kupiłem jeszcze jednego dla brata ale poprzedziłem to wieloma bataliami na piracie a potem na demku w internecie inaczej wydając 120zł na oryginalną gierkę mógłbym poczuć się jak "kretyn" który kupił chłam. Najpierw testujcie a potem kupujcie. Im droższa gra tym większe ryzyko rozczarowania.

_________________
chce dostac bana bo mam za duzego siga


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Tak się składa Holman że od gram w BF V przez internet od dnia w którym go ściągnąłem (z botami jeszcze nie gralem). Na serwerach na których gram (są to serwery polskie) nie ma żadnego problemu. Gra faktycznie jest super. Jezeli to sie zmieni tzn. nie bede mogl grac przez net wtedy kupie oryginal. Tu cie zasmucę że bariera cenowa nie stanowi problemu. Pewnie zaskoczę cię też że uważam NFS underground za chłam bo są mniej znane programy np. Street Legal 2 które są IMO 100 razy lepsze. Baru już nie skomentuje. Co do określenia lama to jest ono nadużywane przez osoby które uważają siebie za niewiedomo jakich guru choć a tak naprawde to potrafią jedynie dobrze grać (i to często w jedną gierkę) a nie potrafią napisać nawet prostego programu. TO są lamerzy! Ale jak chcecie to sobie tak nazywajcie. Mnie to nie przeszkadza.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 15:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
_XENA_ napisał(a):
Znam takich co specjalnie do BF-a upgrade-owali sobie kompa, kupili nową myszkę/słuchawki/joy-a.

Odejmij joya, dodaj łącze i masz mnie :lol:

@Johny - don't worry, wkrótce "te niektóre polskie servery" wpuszczać będą jedynie legalnych userów. Czekamy na patcha. I scena nadal będzie istnieć. A lamerzy odejdą. Amen.

p.s. podczas gry w ogóle nie obchodzi mnie to, czy pilot ratujący mój tyłek potrafi programować w C++.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 16:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Johny Killer napisał(a):
Nie ładujcie takich ludzi jak ja do jednego worka z tymi którzy zwijają komuś samochód spod bloku. To jest zupełnie co innego nawet w świetle polskiego "wspaniałego" prawa do którego się tak odwołujecie. Powiedzcie mi ile tak właściwie traci firma na ściągniętej przeze mnie grze wiedząc że nawet jak jej nie ściągnę to i tak nie kupie jej w sklepie. Prawda jest taka że NIC nie straci. Tak na prawdę to nie chodzi wam ani o prawo ani o twórców gry (którym kasy nie brakuje) tylko po prostu wkurza was że wydaliście kupę kasy na gierkę w którą inni grają za darmo.


Synku - jesteś debil i tyle. I będę cię ładował do wora z innymi kutasami co kradną. Firma traci tyle że dostaje mniej kasy od wydawcy na podstawie prognozy sprzedaży albo procentu z zysku. Gdyby nie dało sie mieć pirata to sporo kolesi którzy je maja kupowałaby oryginały. A co do tego czy twórcom nie brakuje kasy, to nie pisz głupot bo w polsce z pisania gier wyżyć jest stosunkowo trudno. A tak EOT widze że gdyby forum miało mase krytyczną głupoty, to niezły grzybek by nam gdzies na horyzoncie się pojawił.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:09 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Tylko nie synku Hynol. Za kogo ty się uwarzasz? Nie potrafisz sklecić jednego zdania bez obelgi. Odnisłem wrażenie że czytam post napisany przez jednego z takich co to do wora wsadzasz. Jak chcesz możemy się spotkać i wtedy możesz mi powtórzyć to co właśnie napisałeś. Niech to co robię nazywa się dla ciebie (i dla innych) kradzież. Ja tak nie uważam. Co do reszty to nie pisałem o polskich twórcach bo żadnej polskiej gry nie miałem (a już na pewno nie pirackiej). A co do zachodnich, cóż im kasy nie brakuje.
p.s.
"masa krytyczna głupoty" - lol dobre! naprawdę dobre! poeta z ciebie.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Johny Kilerze ( :lol: ) jak dla mnie to belkoczesz cos w jakims niezrozumialym dla nas jezyku - zwlaszcza to ze nas wkurza to ze ktos w gre gra za darmo - skad to wiesz?, mnie wkurza jak tacy co graja za darmo leca sami helikopterem i nikogo nie zabiora,

wyglada na to ze nie jestes dla nas partnerem do rozmowy

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
LOL! "niezrozumiałym języku" ? Holman, toż to właśnie dlatego nie powinieneś do mnie mówić synku. A to że was wkurza, no cóż mnie by wkurzało a też czytając posty odnosi się takie wrażenie. Nie jestem dla was partnerem do rozmowy? Mów za siebie. Wątpię czy wszyscy na forum podzielają akurat twoje zdanie.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Johny Killer napisał(a):
LOL! "niezrozumiałym języku" ? Holman, toż to właśnie dlatego nie powinieneś do mnie mówić synku. A to że was wkurza, no cóż mnie by wkurzało a też czytając posty odnosi się takie wrażenie. Nie jestem dla was partnerem do rozmowy? Mów za siebie. Wątpię czy wszyscy na forum podzielają akurat twoje zdanie.

hehe nie mowilem do ciebie synku, nie wyobrazaj sobie za duzo

a czy podzielaja? zaraz sie przekonamy 8) zreszta mala probke juz miales powyzej, zapnij pasy

a tak w ogole to czytales ten topic od poczatku czy glosisz tutaj nowa PRAWDE? kiepskie miejsce w takim razie :?

_________________
http://www.bravo-company.pl


Ostatnio edytowano 2 maja 2004, 18:40 przez Holman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Cytuj:
Tylko nie synku Hynol

Cytuj:
Holman, toż to właśnie dlatego nie powinieneś do mnie mówić synku

heheh Johny fanie masz dwoch ojcow :twisted: zrestza o co ci chodzi? Masz pirata i myslisz z ejestes gangster? Nie no to ja wymiekam

W tym miejscu chcialbym rowniez pozdrowic maciejka ktoremu dedykuje wszystkei posty Johnego Kilera - ale pedalski nick


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:40 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Wybacz Holman. "synku" faktycznie napisał Hynol nie ty. Moje zdanie podziela wiele osób pewnie także po cichu niektórzy z tych co oficjalnie ganią takich "zwyrodnialców" i "kryminalistów" jak ja.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Mam zaslabego kompa, wezme sobie kompa kumpla i potestuje. Jak mi sie znudzi to mu oddam, albo wyrzuce. Zlodziej? Eee tam, panie, przeciez nie kradne. Dobre argumenty mam? Podobne do twoich.
Masz racje, nie wszyscy na tym forum maja takie same zdanie jak Holman. Jest paru takich co by z toba pogadalo. Tyle ze maja juz bany, a ich glownym watkiem do rozmowy z toba bylo by 'podaj jakis serwer na ktorym moge grac na piracie'. Tyle ze juz nie dlugo.

BTW
'Lodzik-squad' wzywany! Tylko szybko, zanim zbanuja geja! :lol:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Johny Killer napisał(a):
Wybacz Holman. "synku" faktycznie napisał Hynol nie ty. Moje zdanie podziela wiele osób pewnie także po cichu niektórzy z tych co oficjalnie ganią takich "zwyrodnialców" i "kryminalistów" jak ja.
Ale ze tak zaputam o co ci chodzi? Chcesz nam udowodnic ze na piracie sie nie da grac? Oka wierzymy na slowo i mozesz juz isc. Pa pa milo bylo poznac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:44 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Oj Kaczy ja o twoim nicku nic nie powiem. Heh ale ten obrazek to jest pedalski :lol:

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Johny Killer napisał(a):
Oj Kaczy ja o twoim nicku nic nie powiem. Heh ale ten obrazek to jest pedalski :lol:

tak, a ja jestem zydem...tak juz to slyszelismy, obrazek kaczego to taka pulapka ktora przyciaga gejow, potem ich wywozimy do lasu i przywiazujemy do drzewa, niedzwiedzie zalatwiaja reszte :lol:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Ostatnio edytowano 2 maja 2004, 18:47 przez Holman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Johny Killer napisał(a):
Oj Kaczy ja o twoim nicku nic nie powiem. Heh ale ten obrazek to jest pedalski :lol:
tez cie kocham ale powiedz o co ci chodzi? Boli cie pupa? Bo ja nadl nei wiem o co ci chodiz? Umiesz w 2 zdaniach napisac twoj cel?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL