Teraz jest 25 kwi 2024, 22:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2003, 19:05
Posty: 290
Lokalizacja: Warszawa
Jeju co za imbecy!!! przeczytałem temat 5 razy i za każdym mam z gościa polewki... jednak są dobre strony "takich" buhehehe, pośmiać się można :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: co do tego bana to też jestem ZA!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
No cóż panie SUCK-COMMANDER KAL'EL niezbyt mam ochotę tracić czas na spotkanie z tobą chyba że ci bardzo zależy. A co do szanownego Igora[PL] to chyba twój głos nie znaczy tu aż tak wiele. Poza tym czemu nie zbanować ciebie? Przecież też łamiesz zasady forum kląc na przykład.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 16:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Już ci udowodniłem że łamiesz prawo lewusie, więc idź sobie. Nikt cię tu nie lubi. Nikt cię tu nie chce. Wracaj do swoich kolegów złodziei z dzielnicy i idźcie jabcoczkiem uzupełnić swój poziom neuroprzekaźników. Bo wnioskuje z twoich niedorobionych wypowiedzi że na tym jedziesz. Jakoś nie odniosłeś się do tego że twoja znajomość prawa jest śmieszna (dziwne jak na złodzieja). Lamko.


Ostatnio edytowano 3 maja 2004, 16:58 przez Hynol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Johny śmieszny jesteś :lol: Po za tym, jestem pewien, że za tym banem jest coraz więcej osób. Ja ci już mówie papa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 16:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
:shock: Ale pieprznik się zrobił.

Jednego nie mogę pojąć. Po kiego grzyba ktoś rejestruje swojego beznadziejnego nicka, tylko po to, aby wywołać burzę, zapluwając się przy tym nonsensownymi argumentami, obrażając przy tym poważanych graczy?

Forum jest o serii Battlefield, nie o problemach seksualnych Killera. Co mnie obchodzi ile razy Kaczy przekroczył prędkość? Społeczność tego forum akceptuje jedynie legalnych użytkowników BF'a, reszta leci na zbity pysk (prędzej czy później). Prosta zasada.

Skoro tak bardzo razi Cię nasza głupota/ciemnota/niewiedza to żegnam - nikt płakać nie będzie. Natomiast, jeśli sam nie potrafisz znaleźć wyjścia, to admini Ci w tym pomogą. Z resztą, jeśli masz stałe IP to również nie pograsz sobie z czasem na polskich serverach. Przekroczyłeś granicę głupoty, a to, w przeciwieństwie do naszego prawa, na tym forum i w tej społeczności jest sankcjonowane.

Do nie zobaczenia.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 17:03 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Ban nic nie da i tak będę mógł wejść. Więc nie mów tak szybko papa.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Nie karmić trola!!

EOT


Ostatnio edytowano 3 maja 2004, 17:38 przez Igor [PL], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2004, 17:18 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Nie będę cię karmić. Bez obaw.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 00:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Cytuj:
Jak mp3 mają syfiatą jakość to podejrzewam że sam je sobie robiłeś i nie za bardzo wiedziałeś jak.



buhahahahahahahahahahaahahahahahaha doprawdy tym mnie rozbawiłeś nie będę ci robi wykładu o próbkowaniu itd bo szkoda mi czasu - jak ja się bawiłem mp3 to podstawowym playerem był winplay takie gówno co jeszcze nie potrafiło robić listy. A co do jakości mp3 to tylko ci powiem że jak masz głośniczki za 5 zł to się nie dziwię że nie słyszysz różnicy. Co do DVD to tez mnie miło rozśmieszyłeś :) - no comments :) jeśli dla ciebie divx nie rózni się jakością od DVD to radzę czym prędzej odwiedzić okulistę :D. No ja rozumiem że twoje starania wynikają z tego żeś ubogi ale takie życie, pracuj cięzko może też cię będzie kiedyś stać na DVD i porządny sprzęt grający.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 01:11 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Mam zestaw Logitech'a 400W RMS. A co do jakości mp3 i divxów to w zupełności mi ona wystarcza i nie uważam żeby niewielka różnica była uzasadnieniem dla takich kosztów.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 01:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Eh, dlugi weekend...
Johny - a ty se nie mysl, ze jak masz dynamiczne IP to bezkarny bedziesz. abuse@tpnet.pl znasz taki mail? zważ zatem.
najlepiej idz na jakas grupe o pirackich tetrisach i nie denerwuj ludzi, ok?

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 01:45 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
No nareszcie ktoś mówi z sensem! Masz racje daję spokój. Wrócę jak kupię BFV bo gra jest super (oczywiście nie pod tym nickiem :lol: ).
p.s. Ale miło było niektórych troche poddenerwować :D !

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 01:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Johny Killer napisał(a):
No nareszcie ktoś mówi z sensem! Masz racje daję spokój. Wrócę jak kupię BFV bo gra jest super (oczywiście nie pod tym nickiem :lol: ).
p.s. Ale miło było niektórych troche poddenerwować :D !

Nikogo nie zdenerwowałeś, a jedynie udowodniłeś jak wielkim jesteś idiotą. Irków i Tigerów rozpoznajemy to i Killera się znadzie i CD-Key zbanuje, don't worry. Have a nice life :P

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 02:03 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
LOL! Tak jasne! Powodzenia w szukaniu!

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL