Teraz jest 24 kwi 2024, 16:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 08:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Johny Killer napisał(a):
LOL! Tak jasne! Powodzenia w szukaniu!


juz niedlugo nie bedzie z tym problemu:

Cytuj:
This update will certainly bring some good changes and affects with the gameplay in BF:Vietnam. In the next weeks EA will make an announcement on the release of 1.01. For a full list of changes click right there -->

SERVER FIXES
CDkey hash added to game.listplayers output

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 20:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Logitech'a 400W RMS - hahahahahahahaa facet ja nie mówię o gównie do kompa :D tylko o kolumnach i to nie za 2000 zł za komplet 5.1 tylko 3000 zł za sztukę :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 22:14 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2003, 09:47
Posty: 849
Jak mam sie wtracic do "tego czegoś", co dyskusja nie nazwe - na kiego grzyba komuś głosniki, skoro są słuchawki? :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2004, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2003, 03:06
Posty: 334
Lokalizacja: Warszawa
Sorry Nightmax że się wtrące, ale z tymi twoimi głośnikami to tak jak z kijem bilardowym wicemistrza snookera na świecie...

Kosztuje zdaje się kilka tysięcy funtów... i nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie to że mistrz świata grywał w tym samym czasie kijem za 50 funtów.

Generalnie kodowanie ac3 nie jest o wiele lepsze od mp3 jeśli chodzi o jakość, plus jest taki że ma zapisany każdy kanał oddzielnie w wyższym bitrate...

Ale to nie problem kodowania mp3, ono obcina tylko dzwięki których człowiek nie słyszy; no chyba że jesteś mutantem o uszach psa, ale to nie masz lekkiego życia, bo generalnie wiele obiektów generuje te dźwięki są bardzo nieprzyjemne.

Wiem bo słyszę nieco wyższe dźwięki niż spora część ludzi i denerwuje mnie koszmarnie włączająca się pralka czy telewizor piszczący mi w środku mózgu ;-)

Cała reszta, tzn jakość dźwięku jest generalnie kwestią bitrateu i ilości głośników, względnie wielkości pomieszczenia.

Zatem generalnie jeśli nie posiadasz amfiteatru w którym oglądasz filmy to głośniki za 3000 zł sztuka są lekko zbędne, wystarczy komplet za 3000 w całości.

Szczerze wątpie by udało ci się wykryć które głośniki grają w pomieszczeniu przy takim samym ustawieniu głośników słabszych i lepszych. Różnice da się usłyszeć przy dużej głośności, ale wtedy
straciłbyś zapewne bębenki i to byłby koniec cieszenia się dźwiękiem...

Leim

Ps. Inna anegdotka... każdy z was zapewne ma swoje ulubione piwo... 80% ludzi nie jest w stanie odróżnić piw znanych ogólnie jako 'dobre' - Tyskie, Żywiec, itp itd. podobnej klasy. Więc to głownie szpanerstwo...

_________________
Latać każdy może, jeden lepiej, a drugi gorzej...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 00:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Leim mi nie chodzi o ac3 :) tylko o zwykłego CD w porównaniu do mp3, oraz divxa w porównaniu do DVD :) nie porównuję ac3 do mp3. No i nie wmówisz mi że nie usłyszysz różnicy w dzwięku generowanym na głośniczkach komputerowych (nawet za 2000) a normalnych kolumnach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 07:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Jak sie kloca o dzwiek to i ja sie przylacze :) Generalnie roznica pomiedzy komputerowymi glosniczkami z serii Inspire np. a glosnikami z wiezy za 600 zl jest dosc duza... Kazdy uslyszy roznice w dynamice i poziomie szumow, oczywiscie na korzysc wiezy :) Rowniez i w drozszych modelach kolumn glosnikowych da sie odczuc roznice miedzy takim JBL czy B&W a innym Tannoyem. Kwestia tkwi tez w zastosowaniu samych przewodow polaczeniowych - nawet nie wiecie ile sie traci jesli sie uzywa kabelka cinch za 10 zl ;) Ogolnie - po to robia drozsze glosniki bo jednak ktos to slyszy i sa faktycznie lepsze, nie? :)
A jesli chodzi o kompresje audio, to i tak lepsze efekty daja ATRAC czy MLP :)

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 09:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Leim napisał(a):
Wiem bo słyszę nieco wyższe dźwięki niż spora część ludzi i denerwuje mnie koszmarnie włączająca się pralka czy telewizor piszczący mi w środku mózgu ;-)


Wiedziałem... ONI są wśród nas, mówię wam... :wink:

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Leim napisał(a):
Wiem bo słyszę nieco wyższe dźwięki niż spora część ludzi i denerwuje mnie koszmarnie włączająca się pralka czy telewizor piszczący mi w środku mózgu ;-)

...


Kurde ja też tak mam. :?
Tzn. juz sie przyzwycziłem bo mam to od małolata ale kiedys mnie to meczyło strasznie.Tzn. jak siedzialem przy tv to ok,ale jak juz sie oddalałem i zamykałem drzwi ciągle mi jakis wysoki dzwiek przecinał czaszke...czasem tak intensywnie ze ni chooj nei wiedziałęm czy to ciesneinie czy poprostu pisk od TV...
Moze to dlatego mam schize na pukcie moozyki i dzwieku.Szczerze powiedziawszy posiadam Logitecha z 640 60W RMS ,niestety muzyki sie na tym słuchac nie da :/
Ale i tak słucham; jak sie nie ma, to sie lubi co sie ma :D
Zaś jesli o gry chodzi i obsługe EAXa to jest orgia dzwieku na tym sprzecieku!!


Aha i testowałem z 680 i jest niesamowity(z Audiigy 2 platinium inside),ale w zadnym stopniu nie pokona zestawów skłądających sie z kolumn za w chooj kaski.Niestety okablowanie do tych kolumn to jakas paranoja.

Aha i wierze moga sie schowac jesli chodzi o basik(I like base :) ) i dynamike w przyrównaniu do mojego zestawu.Hmmm....wierze do 2 k ofc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2003, 09:47
Posty: 849
No cóż, widzę, że muszę dołączyć do waszego grona :wink: . Najgorsze to są "punkty zwrotne" - wieczorem, podczas oglądania TV, jestem od pewnego momentu bardzo wrażliwy na wszystkie dzwięki - nie zawsze jest to przyjemne :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
oooo a ja myślałem, że ja to tylko mam :shock:
TV bywa naprawde przesywający, szczególnie te stare.
Ale moja siostra wydobywa z siebie jeszcze wyższe dźwięki - uszy pękają.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2003, 09:47
Posty: 849
Ommmm, emmmm, ummm, ammmm .... widzę... widzę... ... ... ... głosy! :roll: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 18:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Ja może audiofilem nie jestem, ale lubię dobry dźwiek. Jednak preferuję dobre słuchawki - może deko tracę na brzmieniu, ale za to zyskuję na sfobodzie - moge grać co chcę tak głośno jak to mi sie podoba.
Zaś zabierając głos w dyskusji ŻADNA kolumienka komputerowa nie da takiego brzmienia jak dobry głośnik. Wynika to z prostych zasad fizycznych - do wytworzenia odpowiedniej jakości basów potrzebne są głośniki o dużej średnicy (a takowych nie ma w zestawach komputerowych). Tego nie da się ominać i tyle. Dodatkowo w tworzeniu dźwieku bierze przecież udział obudowa - te plastikowe tylko psują brzmienie. Warto o tym pamietać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Ej no bez jajec, to może własnie z Nami jest wszystko wporządku, a pozostali są INNI :wink: Też to słyszę :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2004, 18:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Czyli tradycji tego forum stało się zadość.

Pytanie: "Dlaczego nie pirat?"
Odpowiedź: "Ponieważ kolumny B&W są lepsze od pierdziawek Logitech'a" :D

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL