Teraz jest 19 kwi 2024, 02:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2004, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
wogóle gierki firmowane przez M$ są baardzo tanie :evil:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2004, 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
A ja pozwole sobie spojrzeć na temat z jeszcze innej strony. Z takiej przeciętnego użytkownika.. Coś jak ja...

Najnowsza gierca ze stajni UbiSoftu "Splinter Cell: Pandora Tomorow" Na świecie jest już od ok miesiąca. Wszyscy zachwycają się grafiką, grywalnością i oczywiście trybem multi! No więc napaliłem się na gierce ostro, zebrałem kaske i zajrzałem na strone naszego ulubionego dystrybutora Cenegi... Jeszcze wczoraj data premiery była Maj a już dziś jest Czerwiec... Zapewne jeszcze zmieni się na Lipiec :?

I co taki biedny użytkownik może zrobić?? Chciałem sobie załattwić gre z Niemiec, ale tam kosztuje 50 jewro... Dla nich normalka, dla mnie troche dużo..

Kolejny minus to polska wersja językowa... Już widzę jak nie będzie można normalnie grać w multi, bo to nie ma patcha, to nie kompatybilne itp... :evil:

Co pozostaje?? Czy jak powiem, że ściągnąć z netu pirata, kogoś to zdziwi?? Oczywiście nie popieram tego i oryginał kupie tak czy siak choćby dla trybu multi, ale wiele osób już tego nie zrobi...

Tak więc apeluje do Dystrybutorów!! Wydawajcie gry jak najszybciej po premierze, bo szlag mnie trafia, jak musze na nie czekać po kilka miesięcy :!: :evil:

P.S. tu należą się brawa dla Panów z EA Polska, którzy sprawę premiery BFV załatwili celująco!! 8)

------------------------------------------

P.s 2 przypomniało mi się jeszcze jedno. Słyszeliscie o Hidden i Dangerous 2?? Zapewne wielu z Was tak. a graliście? podobało Wam się?? Piraci H&D2 wyszło w zesżłym roku, a Cenega się ostatnio szczyci, że już niedługo wyjdzie "najnowsza" gra H&D2 Nawet dają newse o "nowych wywiadach" z twórcami gry... Wywiady mają datę z zeszłego roku...... Porażka


Ostatnio edytowano 29 kwi 2004, 22:11 przez Igor [PL], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2004, 08:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
no cóż Igor pośrednią przyczyną jest to że Polska dalej pod tym względem to dziki zachód i wielu kopiuje zamiast kupić :) i do czasu aż nie staniemy się poważnym rynkiem nie ma co liczyć na premiery równoczesne z premierami w krajach w których gra sprzedaje się dużo lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2004, 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
niby racja, ale jak tu nie kopiować, jak nie ma co kupić :?: :? koło się zamyka....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2004, 09:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Igor [PL] napisał(a):
niby racja, ale jak tu nie kopiować, jak nie ma co kupić :?: :? koło się zamyka....

słusznie. nie mogę zrozumieć, że giera w Polsce ma swoją premierę jakoś czasem nawet pół roku po premierze światowej. jak tu wtedy nie kopiować?! Wtedy to też wychodzę z założenia, że wydawca jest sam sobie winny... Wiadomo co to jest pół proku dla gry komputerowej.
Przykład? Forgotten Battles. i to jeszcze ruska gra. Stalin się przewraca w grobie :)

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2004, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2004, 01:12
Posty: 2
Lokalizacja: Rybnik
Okota napisał(a):
socer napisał(a):
spoko aleeee to jak bedziesz kupował mi gry jakie sobie zachce ej moze ludzie nie mają kasy a to nie ich wina . chcą sobie pograc jak normalni ludzie

niemasz kasy?
T O N I E G R A J !!!!

kase ma BV orginalnego mam ale ja nie mówie o sobie ani na wasz nienajeżdażam że cos ale ogólnie

_________________
socer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2004, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Okota również ogólnie napisał : Jak nie masz kasy, to nie grasz a jak masz, to kupuj 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2004, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2004, 22:52
Posty: 260
Lokalizacja: Kraków
mam pytanie. o co chodzi z ustawieniem punkbuster. zrobilem reinstalke i teraz wyrzuca mnie z niektorych serwerow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2004, 22:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
albo:

1. masz wyłączonego :) (watpię że tego nie sprawdziłeś więc...)
2. masz nieaktualnego wejdz na tą stronkę http://www.evenbalance.com/index.php?page=updatepb.php i ściagnij plik pbweb.exe .... odpal (idz sobie zrób kawę) .... i juz masz zaktualizowanego (czasem się zdaża ze się PB nie aktualizuje automatem)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 03:26 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Ciesze sie że coraz więcej jest w naszym kraju ludzi uczciwych którzy potrafią przez długi czas odkładać pieniądze aby kupić oryginalną wersję upragnionej gry. Właśnie dzięki takim ludziom autorzy gier mogą zarobić i tworzyć coraz lepsze gry. Chwała wam za to! Dzięki wam tacy ludzie jak ja mogą sobie te gry ściągnąć i mieć kupę dobrej zabawy. Oby takich uczciwych ludzi jak najwięcej.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 03:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
ja mam pirata, polecam :!: dobrze sie gra :!: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 08:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Johny źle napisałeś, tacy jak ty moge je sobie ukraść. Powiedz, jakie to uczucie być złodziejem :?: :evil:

Po drugie lepiej niezła z ciebie lama


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2004, 02:53
Posty: 24
Lokalizacja: znikad
Nie ładujcie takich ludzi jak ja do jednego worka z tymi którzy zwijają komuś samochód spod bloku. To jest zupełnie co innego nawet w świetle polskiego "wspaniałego" prawa do którego się tak odwołujecie. Powiedzcie mi ile tak właściwie traci firma na ściągniętej przeze mnie grze wiedząc że nawet jak jej nie ściągnę to i tak nie kupie jej w sklepie. Prawda jest taka że NIC nie straci. Tak na prawdę to nie chodzi wam ani o prawo ani o twórców gry (którym kasy nie brakuje) tylko po prostu wkurza was że wydaliście kupę kasy na gierkę w którą inni grają za darmo.

Igor [PL] napisał: "Po drugie lepiej niezła z ciebie lama" - a to na jakiej podstawie? Nie wiesz nawet o czym piszesz.

_________________
suck me


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 13:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Johny Killer napisał(a):
Tak na prawdę to nie chodzi wam ani o prawo ani o twórców gry (którym kasy nie brakuje) tylko po prostu wkurza was że wydaliście kupę kasy na gierkę w którą inni grają za darmo.

no graja z botami i "z sobie podobnymi lamkami" jak ktos kiedys napisal :lol: wiesz po co wydalismy kase na ta gierke? zeby stworzyc pewna elita do ktorej nie beda mialy wstepu niektore niefajne ludziki, i tak wlasnie jest, cena odsiewa niektorych bo w polsce bariera cenowa jest swietna zapora powstrzymujaca przed zalewem kretynow, a ci ktorzy kupia bardzo szybko przekonuja sie ze bylo warto wydac kase i spotykac sie co wieczor z rozsadnymi ludzmi na serwach akceptujacych tylko oryginalne kopie

i tak pograsz w ta gre miesiac a potem zmienisz na jakas kolejna supernowosc, nie potrzebujemy takich, wiekszosc gra w BF od prawie 2 lat juz i ciagle sie dobrze bawia, nie mowiac juz o poziomie jaki niektorzy reprezentuja - nieosiagalnym dla lamek (nie lubisz tego okreslenia co hehe) grajacych na piratach w przerwie miedzy NFS underground a ogladaniem Baru na polsacie

so long :lol:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2004, 13:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Pomyś Killer, że kupa luda wydała nawet więcej niż kasę za oryginał gry by pograć sobie w tę gierkę. Znam takich co specjalnie do BF-a upgrade-owali sobie kompa, kupili nową myszkę/słuchawki/joy-a. Ja sam na potrzeby BF-a kupiłem sobie joya, słuchawki i drogą myszkę (o drugiej kopii 1942 nie wspomnę). A wszystko po to by mieć szanse pograć z njlepszymi i się od nich uczyć. Zaś ty możesz się conajwyżej poekscytować zabijaniem po raz n-ty tych samych botów. Niezła rozrywka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL