Teraz jest 29 mar 2024, 00:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lut 2013, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2012, 21:51
Posty: 47
Witam, w oko wpadł mi battlefield vietnam. Grałem kiedyś u kumpla z botami (trochę tępe) i bardzo mi się spodobało. Oglądałem rozgrywki multiplayer i gra wydawała się ciekawa. Mam dwa pytania:
-Na spisie serwerów widziałem 1 prawie pełny i dwa po kilka osób. Tak jest codziennie czy to wyjątkowa sytuacja ?
-Jedyne opcje zakupu jakie znalazłem to allegro (3 aukcje) i na ceneo w jakimś sklepie. Na allegro w wersji pudełkowej premierowej gra stoi ponad 30 zł. Na ceneo 40. Widziałem raz na allegro podobną aukcję i gra była bez klucza. W opisie aukcji nie napisane jest nic o kluczu. Czy jest możliwość, że aukcja nie zawiera klucza?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2013, 21:10 
Offline

Dołączył(a): 5 paź 2010, 15:40
Posty: 10
Witam, niestety Vietnam powoli umiera. Zostało juz tylko dosłownie kilka serwerów, na których ktokolwiek gra. Szkoda, bo ma świetna atmosferę i odzwierciedla ten konflikt dośc realistycznie (nie licząc ograniczeń sprzętowych). Jeśli chodzi o zakup, najlepiej, aby gra była zafoliowana (o ile to jeszcze możliwe :)), ponieważ w innym razie możesz dostać grę bez klucza, tak jak mnie się to zdarzyło. Ale i z tej sytuacji jest wyjście. Wystarczy napisac do Centrum Pomocy Technicznej EA, zrobić zdjęcia oryginalnych płyt i poprosić o nowy klucz. (Możesz napisać, że go zgubiłeś). Sam musiałem to zrobić i zadziałało. Mam nadzieję, że choc trochę pomogłem. Pozdrawiam, Czajor.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL