Teraz jest 26 cze 2024, 13:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: POMOCY
PostNapisane: 2 kwi 2004, 00:02 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2004, 23:00
Posty: 4
Lokalizacja: Gliwice
Mam procek intel pentium 4 1.5 ghz,512 sdram,geforce 3 titanium 450, i BFV tnie mi sie na kazdej rozdzielczosci i ustawieniach czy mam zaslabego kompa czy problem jest gdzie indziej, prosze o pomoc...... :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 00:48 
Offline

Dołączył(a): 1 kwi 2004, 01:21
Posty: 152
Lokalizacja: New Reno
Minimalne wymagania systemowe:
Win/98 Win ME, Win2K, Win XP
Pentium III 933 Mhz
Grafika:64 Mb Direct 3D
RAM: 256MB RAM
Hard Drive: 1.5 GB wolne
CD-ROM: 16x CD-ROM
reasumujac na siec to malo

_________________
http://milked.free.fr/ <-- official site of all booby lovers ;oP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 03:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
>>Piniu
Już jesteś z powrotem ssmanie? Wywal lepiej ten nazistowski cytat z podpisu bo:
Po pierwsze: To słowa zbrodniarza i mordercy a trudno o gorszy przykład
Po drugie: To bzdura. Taka jak i to że co cie nie zabije to cię wzmocni
Po trzecie: Nie w tym kraju koleś

>>Squall
A odnośnie wymagań - zobacz do tematu o wydajności w dziale problemy - tam dowiesz się wszystkiego o konfiguracji gry i jej prawdziwych wymaganiach do rozsądnej gry.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 07:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:33
Posty: 892
Lokalizacja: Bartoszyce
piniu - masz czas do 18:00 dzisiaj na zmianę tego burackiego podpisu. Po 18 ląduje ban na forum....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 09:39 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Może innaczej....Piniu...ludzie potrzebują wojny...i jest to prawdą...łoops...Tomy -peace 4 Ya :D,potrzebują ,ale tylko Ci przesiąknięci złem lub mający w tym interes...wiesz....swiat w 21 w. troszkę już dojrzał i naprawde nie widzimy sensu w zabijaniu siebie nawzajem...poziom technologiczny wzrasta,wraz z tym poziomem technologia wojenna(w sumie obruciłem kota ogonem ;) ),srodki masowego przekazu,nieograniczony dostep do wiedzy,komunikacja...,co jakiś czas znajdzie sie aspołeczna jednostka która ma źle i chce patrzeć na cierpienie innych,ale zrozum Piniu że w obliczu wojny tejże jednostce puściły by zwieracze i zaczeła by niekontrolowanie wydalać....naprawde...:)
Freedom Piniu...dzieki twemu mozesz pisać na tym forum...

Twój podpis ma MINIMALNY sens(tylko mi nie negować ze ludzie nie potrzebują wojny kurna !!!)...ale...z tym "kazdym pokoleniem" i cytowniem A.H. to już za daleko zaszło...


Co do A.H nie wiem ile masz lat...ale polecam Ci opowiadania Borowskiego....niezależnie od wieku, im wczesniej przeczytasz tym dla Ciebie lepiej...
Pamietaj...w jednym z obozów załoznych w Polsce przez morderce którego inicjały masz w notce,chorych,umierających z głodu,buntujących sie nie zabijano odrazu...żal marnować człowieka! Spradzano na nich wytrzymałosc na ból,testowano leki....prędkość umierania...
To teraz wyobraź sobie jak zachowywał sie człowiek któremu łamano kość za kością ażeby sprawdzić ,zbadac reakcje organizmu na ból....to lekki przykład.,...robili gorsze rzeczy...

A teraz spójrz na swoją notkę,i pomysl...że uzyłes w niej inicjałów człowieka który jest odpowiedzialny za te zbrodnie!!!!

Jesli nie zakumałes nadal o co mi chodzi i dlaczego tak stanowczo Shaggy zareagował,to zgłos sie koniecznie do psychologa,lub gdzies...bo męki sobie dzieciaku na przyszłosc szykujesz nieswiadomie... :lol: :lol: :lol:

Hynol napisał(a):

Taka jak i to że co cie nie zabije to cię wzmocni
.


Weź człowieku odejdź od kompa na chwilke...idz coś porobić może spacer,pobiegać or smth like it...,może jakies kobietki,albo jakis melanzyk,czy sport...bo doła mi robisz normalnie...negując to przysłowie zaprzeczasz rzeczom których nie rozumiesz...a wykraczanie poza granice swojego swojej swiadomosci to tez niezbyt dobry pomysł...
Co od reszty sie zgadzam jak najbardziej ;)
no offence :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 12:38 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 10:11
Posty: 251
Lokalizacja: Varshafka
Niedługo będziecie sie czepiać tekstów w stylu "Myslę więc jestem."

Tak na marginesie Hitler miał też parę dobrych rzeczy na koncie. Tak dla przykładu wyprowadził ówczesne Niency z kryzysu gospodarczego.

_________________
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się Polska.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 10:11
Posty: 251
Lokalizacja: Varshafka
Cytuj:
"Kazdemu pokoleniu potrzebna jest wojna"
A.H.


co do tego tekstu to trzeba spojrzeć na to z innej strony. Co każdego dnia, wieczora, nocy robicie wchodząc na serwery BF'a, Vietnama ???

Bawicie się w wojenkę, może i wirtualną ale zawsze wojenkę. Więc nie wiem za co potępiacie te słowa.
Może najpierw trzeba zacząć grać w pasjanca a dopiero wypowiadać się że to złe.

_________________
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się Polska.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2004, 23:00
Posty: 4
Lokalizacja: Gliwice
na problemach nie znalazlem odpowiedzi,moze ktos powie mi czy ma podobny problem ze starym sprzętem, czy to sprawa czego innego np sterownikow(nie wyskakiwac mi z wym.min. mam je na pudelku :evil: przeciez)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 13:56 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2003, 13:13
Posty: 25
Lokalizacja: Żagań
IMHO za bardzo się gościa czepiacie. Zresztą na tym forum jest też chyba osoba, która ma podpis: "Smierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to statystyka" Józef Stalin. Nie mylę się, prawda? I dlaczego ta osoba tutaj jeszcze jest?

(żeby była jasność, nie popieram nazistów).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2004, 17:26
Posty: 216
Lokalizacja: Siedlce
nie przesadzaj z tym bf'em mowisz jak te ludzie co pisza artykyły do gazet na temat zla gier :? nie mozesz tak podchodzic do gier, gry to rozrywka. i kazdy kto gra powinien miec do niej dystans, to co mowisz oznacza ze jesli patrze na krew na monitorze to jesli ja widze na prawde to zaczynam sie usmiechac ? ehh dlugo by gadac :? po prostu za daleko rozwinoles ten temat Zb0y


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 14:52 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 10:11
Posty: 251
Lokalizacja: Varshafka
Damianek napisał(a):
nie przesadzaj z tym bf'em mowisz jak te ludzie co pisza artykyły do gazet na temat zla gier :? nie mozesz tak podchodzic do gier, gry to rozrywka. i kazdy kto gra powinien miec do niej dystans, to co mowisz oznacza ze jesli patrze na krew na monitorze to jesli ja widze na prawde to zaczynam sie usmiechac ? ehh dlugo by gadac :? po prostu za daleko rozwinoles ten temat Zb0y


Ja nie mówię, że to złe - ale czy dobre ... ???

Poprostu to nasza mała wojna. Bez krwi, wdów, sierot i temu podobnych rzeczy. Chociaż czasem jak czytam niektóre posty to się zastanawiam czy czasem co niektórzy nie traktują pewnych rzeczy jak "prawdziwa wojna".
Pacyfa i łapać za klawiatury. Jak mam wybierać pomiędzy formami konfliktów zbrojnych to wybieram wirtualne.

_________________
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się Polska.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 1 kwi 2004, 01:21
Posty: 152
Lokalizacja: New Reno
prosze was bardzo, ale smiem twierdzic za popadzacie moi drodzy w paranoje. bo co do sprawy ss_macieya (czy jak mu tam bylo), jego "milosc" do faszyzmu czy tez skrajny debilizm byly oczywiste. w tym wypadku to byl poprostu cytat postaci historycznej takiej samej jak np wczesniej wspomniany stalin (ktory to rowniez zbrodniarzem byl). nie zawieral zadnych podtekstow ideowych czy naklaniajacych do nienawisci rasowej, etnicznej, etc. niemnej jednak wszelkie osoby, ktore poczuly sie urazone podpisem, o ktorym tu mowa przepraszam.
pozdro: p.

_________________
http://milked.free.fr/ <-- official site of all booby lovers ;oP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
według mnie to może sobie dawać cytaty czyje chce,ale żeby nie były propagujące faszyzm,stalinizm, ss,wh,nkwd itp
akurat w przypadku tego cytatu adzia,to jest tylko stwierdzenie,ale np.text w stylu "idee hitlera wiecznie żywe"to jush podpada pod propagowanie faszyzmu..

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 kwi 2004, 15:46 przez MK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2004, 15:46 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
hmm Shaggy.... i inni.. reakcja wasza byla nieadekwatna do tego co piniu mial w podpisie napisane.

sQual - gram na podobnum sprzecie (tyle ze procek moj to Athlon 2000+)
i gram z takimi ustawieniami:
1024/786 16bit
geometry detail na maxa a reszte na minimum, dzwiek na minimum (32 kanaly i EAX wylaczony)
i sie nietnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL