Teraz jest 23 kwi 2024, 20:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
Hehe myślicie że tego nie piłem? :P Pół ejw zostało poczęstowane :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 18:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
ogolnie rzecz biorac bylo calkiem przyjemnie, pomimo kaszaniastych kompow i niestety systemu rozgrywek :)

cieszmy sie, ze w ogole jest cokolwiek organizowane :)

Wielkie dzieki dla Grzegorza, za zorganizowanie LanParty jako calosc :) Naprawde bylo super ! :]

Tylko na nastepne LanParty pogon Vobisa zeby dali cos jednak lepszego, bo IMHO karty grafiki zintegrowane to "ciutek" za malo :lol:


ps. pozdro dla Kala, ktory pewnie nadal tloczy sie w pociagu :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2004, 21:31
Posty: 33
Lokalizacja: Katowice
I nie zapomnijmy o "wspaniałym" łączu 2 mbps drogą radiową :lol: Przypominam że te 2 mbps były na całą Akademię i na całe Lan 4 Fun, ale co z tego że nasi mieli pingi 7 do 400 :) Tak że na następnym Lanie niech EA poszuka jakiegoś sponsora łącza lepszego 8) Ale zapomnijmy o "drobnych" problemach i podziękujmy EA games za to że coś takiego się wogóle w Polsce odbyło :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2004, 22:34
Posty: 231
Lokalizacja: Wrocław
No cóż,Ja mykłem koło 16:30,więc nie wiem co się działo dalej,ale kwestię organizacyjną dla grających klanów uznałbym za "budzącą lekkie kontrowersje". Ale zawsze to jakaś impreza :wink: .

ps.studentki były fajne :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
Oprocz slbych kompow, malej ilosci miejsca i projektora (ci co bylo na meczu wilda vs enclave wiedza oco chodzi) bylo fajnie.

Jak sprzedam moj sprzet logitech co wygalem to wsomie dostaane tyle co wilda :lol: .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
GOKU napisał(a):

Jak sprzedam moj sprzet logitech co wygalem to wsomie dostaane tyle co wilda :lol: .



ty nic nie dostaniesz, bo lamiles strasznie, i zdezerterowales z gunshipa i zostawiles tylko gunnera (czyli mnie) - wszystkie nagrody przysla do mnie :P
:lol: :twisted: :D :)

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Ty UzA gdybyś wiedział że zaraz odpauzują to byś wszedł na miejsce pilota i jeszcze rozwalił ten czołg ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2004, 23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
dedido napisał(a):
Ty UzA gdybyś wiedział że zaraz odpauzują to byś wszedł na miejsce pilota i jeszcze rozwalił ten czołg ;).



no gdyby byl w nim ktos to bym sprobowal, ale Wilda sie przestraszyla i tez zdezerterowala-m.in. z czolgu :P :P :P :lol:


BTW. dzieki wszystki za wszystko, dzieki polskim klanom ktorych klanowicze pokazali na na zywo, a niektorzy nawet zagrali :wink: sporo smiechu bylo, na meczach dobra walka, a mecze miedzynarodowe to byl pokaz progamingu i skilla ktorego nigdzie indziej bysmy nie mogli dostrzec na zywo :) (numer z taxi ZSU na Ia Drang Valley prosze wprowadzic jako gwozdz programu do taktyk polskich klanow :lol: aha i przypilnujcie Coena zeby nie minowal nożownika Maniaca :wink: . Ja sie musze nauczyc chodzic po dachu bo mi sie spadlo :lol: )

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:08 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2003, 14:23
Posty: 418
Lokalizacja: Poznań
UzA napisał(a):
dedido napisał(a):
Ty UzA gdybyś wiedział że zaraz odpauzują to byś wszedł na miejsce pilota i jeszcze rozwalił ten czołg ;).



no gdyby byl w nim ktos to bym sprobowal, ale Wilda sie przestraszyla i tez zdezerterowala-m.in. z czolgu :P :P :P :lol:


BTW. dzieki wszystki za wszystko, dzieki polskim klanom ktorych klanowicze pokazali na na zywo, a niektorzy nawet zagrali :wink: sporo smiechu bylo, na meczach dobra walka, a mecze miedzynarodowe to byl pokaz progamingu i skilla ktorego nigdzie indziej bysmy nie mogli dostrzec na zywo :) (numer z taxi ZSU na Ia Drang Valley prosze wprowadzic jako gwozdz programu do taktyk polskich klanow :lol: aha i przypilnujcie Coena zeby nie minowal nożownika Maniaca :wink: . Ja sie musze nauczyc chodzic po dachu bo mi sie spadlo :lol: )


heheh :P to jest opatentowane ;P =), a tak pozatym czmu nigdzie nie ma o moich osiagnieciach :D i 1 Killu (na Garecie ;P), a tak pozatym goku to gdybys siedzial obok mnie (tu siedzal Coen) :D na naszym meczu to jak bys uslyszal jak zaczalem sie drzec ze na bank ida nam na most to chyba bys ogluch, tak pozatym to miales podobno mury przejac --> a byly biale non stop, a wiec reasumujac (mamy ponad 30 meczy na tej mapie - duzo juz widzielismy :D (no oprocz graczy niemieckich - bo tych akurat to nie widzielismy ;D) i gra w taki sposob ze czolg + kal-el(pokaleczyl sie z tego lawa ;P) ktorzy zaatakowali na wieze, nic pozatym sie nie dzialo - to co mielismy myslec ze co niby 8 osob w berka sie bawi na moscie USow ? --> mielismy cala linie obrony stworzona ;P a ja robie wzasadzie "za krzykaczke" i zawsze informuje jak mi cos na froncie nie pasuje i przez to cofamy ludzi na most... ;), a tak na przyszlosc to mam propozycje co do takich fajnych zabaw na turniejach, a mianowicie niech kazdy klan bedzie "powiedzmy zamkniety" podczas meczow w jakims pomieszczeniu (zeby nie mogli wychodzic) wtedy nie bedzie zadnych takich podejrzen ani nic ;D obserwatorzy w innym pomieszczeniu i tyle ;), z reszta jak zwykle z wami sie najgorzej gralo, a te klatki w ilosci 10 - 20 to juz totalna porazka ;) tak czy owak, bylo dla mnie milo i przyjemnie, i uwaga bo to traktowanie przeciwnikow z noza weszlo mi w nalóg :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 12:51
Posty: 1876
Lokalizacja: Poznań
Maniac nie chodzi mi o ta konkretnie sytuacje ale to taki rodzaj wskazowki dla organizatorow na przyszlosc ;) bo to chyba logiczne ze projektor nie powinien byc wycelowany w zadnego z graczy tylko dokladnie w druga strone. to nie q3, to jest dosc zaawansowana taktycznie gra i lepiej jakby nie mozna bylo ogladac mapki z pozycjami przeciwnika na scianie ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Pewnie że na bank, można było to zobaczyć na projektorze :(

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:14 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
cougar napisał(a):
Maniac nie chodzi mi o ta konkretnie sytuacje ale to taki rodzaj wskazowki dla organizatorow na przyszlosc ;) bo to chyba logiczne ze projektor nie powinien byc wycelowany w zadnego z graczy tylko dokladnie w druga strone. to nie q3, to jest dosc zaawansowana taktycznie gra i lepiej jakby nie mozna bylo ogladac mapki z pozycjami przeciwnika na scianie ;]


tak, ale w sumie gdzie by nie byl projektor zawsze na sile jak ktos bedzie chcial to bedzie przekazywac informacje o pozycjach wroga... zreszta jak projektora nie bedzie... no to podejdzie sobie taki ktos do Twojego kompa i bedzie patrzyc przez ramie :P

anyway, mysle, ze to byl zwykly wypadek przy pracy, ktos z tlumu zerknal na projektor, a ze stal przy typie, ktoremu taka informacja by sie przydala... no to sprzedal ja... w takich sytuacjach ciezko jest zachowac milczenie :D ale nie robi sie tego przeciez zlosliwie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:38 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
Maniac napisał(a):
duzo juz widzielismy :D (no oprocz graczy niemieckich - bo tych akurat to nie widzielismy ;D


Dobre Maniac ;p Popieram :)

Pytanie do enclave:
Który z Was by się nie domyślił co robi przeciwnik jak przez 1,5 minuty nie przejmuje nawet swojej najbliższej flagi a dwójka improwizuje gdzieś atak?

Tylko nie mówcie że sadzilibyscie ze przeciwnik gra w karty na pancerzu Pattona ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:46 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2003, 14:23
Posty: 418
Lokalizacja: Poznań
Luki napisał(a):
Maniac napisał(a):
duzo juz widzielismy :D (no oprocz graczy niemieckich - bo tych akurat to nie widzielismy ;D


Dobre Maniac ;p Popieram :)

Pytanie do enclave:
Który z Was by się nie domyślił co robi przeciwnik jak przez 1,5 minuty nie przejmuje nawet swojej najbliższej flagi a dwójka improwizuje gdzieś atak?

Tylko nie mówcie że sadzilibyscie ze przeciwnik gra w karty na pancerzu Pattona ;p



Nie no ganiaja sie w berka ;P =), Coug - to teraz bede na projektor patrzyc jak w dooma 3 bedziemy grac :P zebym Cie mogl z jakiegos noza, palki czy tam piesci potraktowac od tylu :P,

ale ogolnie na przyszlosc to troche bardziej wogole oddzielcie te stanowiska, i zeby nie bylo tak ze 1 osoba siedzi tak ze widzi monitor 2 osoby z przeciwnego klanu - najlepiej bylo by ustawic kompy w 1 rzedzie - i caly klan tak :D bylo by najlepiej wd. mnie, pozatym bylo minelo, czas bawic sie dalej ;))

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL