Teraz jest 24 kwi 2024, 05:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:34 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
'We play for fun and glory and we are avoiding "lame moves"

LOL...polnish assholes .....

to complain about our game-result against you is for kiddies or for beginners, but that is not what i had expected of a named clan like yours. our clan masterblasters in active in online-playing for almost 5 years, and we are no fucking cheating beginners. so why you start whining around only cause we bashed you without a chance for you noobs ?
shame on you ... only one of our players missed to note his pb_guid, and you start complaining..... we also would have bashed you with only 7 players ... so enjoy it to be on the first rank in our group, cause if we should meet again, we will destroy your noobish team like noone else before....

but i understand your whining... its a kind of historical and traumatical experience for your poor polnish people .... cause 60 years ago you had no chance against us, too Mruga 2 remember it ? hrhr ....

shame on you !

mb`Weisthor'

Tłumaczenie:

" wasz protest dot, wyniku meczu był dziecinny i amatorski a nie takiej postawy spodziewalismy od takiego klanu jak wasz. Nasz klan masterblaster działa juz od prawie 5 lat i nie jestesmy łobuzowatymi amatorami wiec dlaczego jeczycie wszedzie tylko z tego powodu ze wymietlismy was bezwzglednie nooby.
Wstydzcie sie, tylko jeden z naszych graczy nie miał guidy i zaczynacie narzekać rozwalilismy was grajac w 7 ... i pierwsza emocja była nasza radość W sytuacji ponownego spotkania w Wami zniszczymy was jak nikogo wczesniej

Ale rozumiem wasze jęczenie .. jest to rodzaj ciezkich historycznych przezyć biedni ludzie bo 60 lat temu nie mieliscie szans z nami , pamietacie to ?

wstydzcie sie

mb`Weisthor

btw. Tekst ten został wpisany do guestbook naszego forum, obuszyło nas najbardziej właśnie to 60 lat...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lis 2004, 01:47 przez Wypoor PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
:shock: :shock: :shock: ej spoko ja do potyczek klanowych to nic nie mam ale to z tymi 60 latami to ponizej pasa i prosi sie zeby komus wpier...

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 01:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
Dobra poprosze adresy wszystkich czlonkow w/w klanu a takze pieknego nowego mp40 ewentualniego tomiego :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 02:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
Ten klan śmiało mogę nazwać jednym z najbardziej irytujących z tych z którymi spotkałem się grając w BF.
SPQR też kiedyś miało z nimi match conflict , na szczęście przez nas wygrany :D
Wymyślali dziwne zasady i nie mogli zaakceptować swojej porażki. Zachowywali się strasznie infantylnie.

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 10:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
co za bezczelne gnoje,tylko o komorach gazowy nie wspominali :evil: dla przykładu trza by im porządnie nakopać do dupy na jakimś servie :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
Dopiszę jeszcze tutaj tylko odpowiedź SPQR na konflikt, która wyświetla się dopiero po zalogowaniu w CB:

Yrek napisał(a):
Dear admin
We can say the same about problems with clan mb.
First we would like to say that we had to play on mb's server (81.3.59.179:15500) but we couldn’t because their server broke down.
Clan mb found a different server which we didn’t check before the match.
Therefore we insisted on playing on the new server one round and the second on ours, but they wouldn't like to agree on it.
When we went to their server, our (El-Alamein) map was on it, so we couldn,t agree to play as CB rules say
‘......The match starts on the challengers map where the challenged clan chooses which side to play first.’
They challanged us so we damanded to play first their map, according to CB rules.
Therefore we lost 30 minutes to convince them to change the map
The game was to start about 8 PM, but setting the server by them took an awful lot of time and settings of this server weren’t following the CB rules.
So we lost 30 minutes convincing them to change the map and next 30 minutes waiting for correct settings of the server (for example game.serverGameStartDelay should be 60 and was 30, and little dot indicator wasn’t enabled and so on...).
We had some problems with pings and lags on this new server but we played to the end....with the score mb 193 to 91 SPQR.
After this map we went to our server and waited for them but they didn’t want to change the server. They told us that we had had good pings and we there had been no problems playing that we should’ve finished that war on the same server even though our own server had been prepared.
So we lost time and nerves waiting for them again. So we can say that we had big problems with clan mb.
El-Alamein end at results SPQR 211 to 57 mb.
Final score should be SPQR 302 to 250 mb.


Dodam jedynie, że konflikt został wywołany, ponieważ przeciwnik zupełnie nie spodziewał się przegranej. SPQR było wtedy dużo niżej od nich w drabince. Spór przeciągnął się i masterblaster grając inne mecze, spadł w rankingu, wówczas przegrana z nami nie była już dla nich tak punktowo dotkliwa.

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Ostatnio edytowano 13 lis 2004, 11:43 przez Praetorius, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 11:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Ja mam zamiar ich kompletnie zlać. Zaś co do spuszczenia im bęcek - oni dalej graja w OC i zapewne najbliższy mecz tam zagrają przeciwko Recondo...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Hm jak 60 lat temu, to dowod na to że NIEKTÓRZY niemcy traktują zdradziecka napaśc na polske ( bez wypowiedzenia wojny ) jako szlachetną walkę z złymi polakami itd itp

Nie wiem co o tym Wy myślicie ale dla mnie to troche osobista obraza, ponieważ jestem Polakiem

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
Westbam napisał(a):
Hm jak 60 lat temu, to dowod na to że NIEKTÓRZY niemcy traktują zdradziecka napaśc na polske ( bez wypowiedzenia wojny ) jako szlachetną walkę z złymi polakami itd itp

Nie wiem co o tym Wy myślicie ale dla mnie to troche osobista obraza, ponieważ jestem Polakiem


Zawsze możesz napisać to na ich forum lub osobiście mb`Weisthor poprzez e-mail nihilist666@gmx.de albo icq 171126521 :wink:

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2004, 18:26
Posty: 184
Lokalizacja: Łomianki
Nie wiem czy jest sens flameowac na ich forum, ale mysle ze warto poruszyc takie zachowanie na forum BFV CB

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 16:48 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Dajmy spokój póki co, trochę zmiękli po mojej szlachetnej odpowiedzi ;) :

My dear friend!

Many from us are veterans. We play for fun, but many changes in CB rules stolen this pure play, broken many matches and many souls. We can not to give permision then some clan use this illl rules for us, we learned. That we have not mercy for anyone, like every one no mercy for us. Then don't will be ungry, that is 21st century world.

Plz, no polnish but POLISH & not assholes dude. We have honor, we are not some wild tribe, we are the big, civilizated and famous nation, We'll do not give permission that u offend us. Watch u language and watch what u doing!

Love & Peace dude!

Wypoor

Odpowiedź:

ok.... first i have to say that all i wrote was my personal oppinion, and i wrote that not in the name of my clan, so please note that not all of our clan are such assholes like me... hrhr.
ok... i have to agree that my comment was a bit overreacted, but i was very angry as i heard that you had complained about our result against you, cause we are veterans too, and i can say that noone of us would have complained about the result if we had lost that war cause your clan is known and noone would have complained about only one missing pb_guid .....

so sry for the flaming, but if we should meet again we´ll know how to handle you guys..... its simply poor between two "known" clans to react like that... but however ....

one last thing: its right that we lost ww2, but we lost it not against your people (your guys have been overrunned by ours, thats a fact), we lost it against the whole world, thats a difference

so far ....

FRIEDE SEI MIT EUCH !

mb`Weisthor

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:03 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
mozesz mu napisac zeby sprawdzil ktoz armia czerwona szedl na berlin...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:07 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Nie wyrzymałem i dopisałem zaraz, że jako jedyny naród na świecie otwarcie postawiliśmy się przestępcą nazistowskim. ;) Dokładniej rzecz ujmując to 60 lat temu wogóle 2 korpus złamał ich opór na froncie południowym ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:13 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
no i jedyny kraj ktory sie nie poddal w czasie okupacji zarowno niemieckiej jak i rosyjskej itd...
ale styka przeprosili powiedz im zeby jeszcze raz poczytali historie....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
No co za wstrętne gnoje, mendy i szumowiny niech się troszke historii kutafony pouczą :evil: :evil: :evil: :evil: jak czytam teksty tego typu to mnie krew zalewa zróbcie porządek z tymi szumowinami :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL