Teraz jest 19 kwi 2024, 16:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
_XENA_ napisał(a):

bez oryginała grać klanówek się nie da. Tak wiec klanowicze muszą mieć oryginały.


i sporo ludzi poza klanami tez maja oryginaly :wink:

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2004, 16:34
Posty: 211
Lokalizacja: Poznań
wszyscy chyba na forum mają oryginały....reszta wyłapana: przykład akurat do bf1942
gdzie łódź podwodna?
ajk się tą cholerną barkę otwiera

eh..no kurde...płakać się chce

_________________
United For Eternity Mod DEV


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2004, 15:46
Posty: 37
Lokalizacja: Z okolic Wawy
No też mi się zdaje, że wszyscy na tym forum (battlefielda) mają orginała. Właśnie pokłóciłem się o to z Panem Koziołem z http://www.thesims.pl, na oficjalnej stronie tej gry ktoś otwarcie powiedział, że ma pirata i jakiś plik nie chce mi się załadować i on(Kozioł) mu pomógł!! A co do klanu to mam pytanie do pilotów. Czy wy latacie helikopterem myszką czy jostickiem, Mam od kwietnia (lub maja) Vietnama i się przyzwyczaiłem grać myszką, a teraz jak mam Saitek Cyborg Evo (chyba Force ) to ni w ząb nie moge nikogo zabić, co więcej rozbijam się o drzewa :(

A tak na marginesie w vietanmie jest taka łódż, na której może lądować helikopter i się da respawnować wniej, jak się tam klapke otwiera, aby jeepek mógł wjechać, bo w tej supergrubej instrukcji, czyli w 16stronach (w tym 15reklamy kina domowego :D) zapomnieli napisać

_________________
Wasz pan i władca


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Ralphick napisał(a):
No też mi się zdaje, że wszyscy na tym forum (battlefielda) mają orginała. Właśnie pokłóciłem się o to z Panem Koziołem z http://www.thesims.pl, na oficjalnej stronie tej gry ktoś otwarcie powiedział, że ma pirata i jakiś plik nie chce mi się załadować i on(Kozioł) mu pomógł!! A co do klanu to mam pytanie do pilotów. Czy wy latacie helikopterem myszką czy jostickiem, Mam od kwietnia (lub maja) Vietnama i się przyzwyczaiłem grać myszką, a teraz jak mam Saitek Cyborg Evo (chyba Force ) to ni w ząb nie moge nikogo zabić, co więcej rozbijam się o drzewa :(


Stary masz super joy'a ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawial :wink:

PS. znam ludzi ktorzy bardzo dobrze lataja (zwykle na joy'u) ale czasami lubia polatac tez myszka i wcale niegorzej im to wychodzi czyli liczy sie przede wszystkim skill :)

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 17:48 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2004, 15:46
Posty: 37
Lokalizacja: Z okolic Wawy
Jak miślicie, może mi przez to nie wychodzić jostickiem, bo mam myszkę Logitech MX500(wiem, wiem ale na MX1000 mnie na razie niestać, po kupieniu aparatu pentaxa na nic mnie nie stać, a do tej się przyzwyczaiłem, bo mam ją odpremiery)

_________________
Wasz pan i władca


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2004, 18:41
Posty: 217
Lokalizacja: Grudziadz
Nie pekaj, mam ten sam problem. Przyzwyczailem sie na myszce przez te pare miesiecy a teraz na joya za cholere nie moge sie przesiasc. I latam mysz+klawisze heli, a samoloty joy. Jak bede mial kiedyś pare dni blogiego spokoju to się naucze. W sumie to z mysza bylo tak samo, dopuki nie przysiadlem na pare godzin przez pare dni to loty byly bardzo krotkie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2003, 17:21
Posty: 319
Lokalizacja: Warszawa
Ralphick napisał(a):
Jak miślicie, może mi przez to nie wychodzić jostickiem, bo mam myszkę Logitech MX500(wiem, wiem ale na MX1000 mnie na razie niestać, po kupieniu aparatu pentaxa na nic mnie nie stać, a do tej się przyzwyczaiłem, bo mam ją odpremiery)



chwalisz sie....??.... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 18:31 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2004, 15:46
Posty: 37
Lokalizacja: Z okolic Wawy
niestety wiem, ale co mogłem napisać mam josticka mante i nie mogę nauczyć się latać, to wy byście odpisali kup lepszy joy, a gdybym napisał że nie mogę nauczyć sie latać na saitku, a na myszcze mogę, to byście napisali dziwak na jou nie może a na myszcze z bazaru to może.

_________________
Wasz pan i władca


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Lepszy Joy=taki z obracaną rączką. Nie musi kosztowac 300 zeta - poszukaj na Allegro. Ja tam zwojego za 80 zeta kupiłem (wliczam przesyłke).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Ralphick napisał(a):
niestety wiem, ale co mogłem napisać mam josticka mante i nie mogę nauczyć się latać, to wy byście odpisali kup lepszy joy, a gdybym napisał że nie mogę nauczyć sie latać na saitku, a na myszcze mogę, to byście napisali dziwak na jou nie może a na myszcze z bazaru to może.


...;)

P.S. Nie kupuj MX1000, bo to cieżki s**t ;) Najlepsza mycha do grania do MX700 lub najnowszy razor:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
_XENA_ napisał(a):
Lepszy Joy=taki z obracaną rączką. Nie musi kosztowac 300 zeta - poszukaj na Allegro. Ja tam zwojego za 80 zeta kupiłem (wliczam przesyłke).

Ja mam właśnie taki problem z Cyborgiem Goldem że nie mogę dobrze skalibrować 3-ciej osi i dleikatnie mi skręca w lewo :? .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:55 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Igor [PL] napisał(a):
Ralphick napisał(a):
niestety wiem, ale co mogłem napisać mam josticka mante i nie mogę nauczyć się latać, to wy byście odpisali kup lepszy joy, a gdybym napisał że nie mogę nauczyć sie latać na saitku, a na myszcze mogę, to byście napisali dziwak na jou nie może a na myszcze z bazaru to może.


...;)

P.S. Nie kupuj MX1000, bo to cieżki s**t ;) Najlepsza mycha do grania do MX700 lub najnowszy razor:D

temat o myszkach jest tu : http://forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=8486
...i pięknie w nim widać, że do BFa najlepsze są produkty Logitecha MX500/510... więc myszki zmieniać nie musisz :D

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2004, 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2004, 18:41
Posty: 217
Lokalizacja: Grudziadz
dedido napisał(a):
Ja mam właśnie taki problem z Cyborgiem Goldem że nie mogę dobrze skalibrować 3-ciej osi i dleikatnie mi skręca w lewo :? .


U mnie na peir%^$#nym logitechu extreme 3d pro po kilkudziesieciu minutach rozkalibrowuje sie os x i zaczyna non stop lekko skrecac w prawo :evil: . Musze wtyczke wyciagnac i wcisnac jeszcze raz. W PoE nie narzekam bo dzieki temu musze troche akrobacji robic i ciezko mnie z rakiety sciagnac :lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2004, 07:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
dedido napisał(a):
_XENA_ napisał(a):
Lepszy Joy=taki z obracaną rączką. Nie musi kosztowac 300 zeta - poszukaj na Allegro. Ja tam zwojego za 80 zeta kupiłem (wliczam przesyłke).

Ja mam właśnie taki problem z Cyborgiem Goldem że nie mogę dobrze skalibrować 3-ciej osi i dleikatnie mi skręca w lewo :? .


Pobaw się trochę tym programikiem. On ci pomoze skorygować ten błąd.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2004, 09:43 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2004, 15:46
Posty: 37
Lokalizacja: Z okolic Wawy
No mi też ten się rostraja raz na 2dni trzeba go skonfigurować, pamiętam kiedyś miałem taki jostick dexxa (made i china media-markt kraina). Tylko niestety był pod port który teraz (w nowych płytach głównych) nie istnieje, kupiłem go za 79zł i uwaga, ani razu się nie rostroił, a ten Saitek jest zdecydowanie droższy od niego(kilka razy) i się rostraja

_________________
Wasz pan i władca


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL