Teraz jest 23 kwi 2024, 23:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 21:41
Posty: 138
Lokalizacja: Warszawa
Kal-El napisał(a):
panowie USA nie odkryliscie...

EA dba o gracza do czasu kiedy wyjdzie ze sklepu z ich produktem
po tem tylko dodatki do zakupu prosze....

via sims, sims 2.... nfs, bf, i wiele wiele innych :)


Dlatego też: BF2 sux...

Gdyby osadzili to w realiach 2 wojny... Ale nie, oni wolą zarobić na typ co jest teraz na topie - IRAQ... Walić realizm, arab z ak47 rozwali przecież najnowsze amerykańskie czołgi...

Dam sobie głowę uciąć, że to będzie szmira roku... NFS U:2 też miało być przełomowe... Odinstalowałem po 2 dniach...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 20:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
a możesz się odinstalować z tego forum ?

wiesz to troszkę takie głupawe pisać ze BF2 sux na forum poświęconym całej serii gier BF


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 21:00 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2004, 10:48
Posty: 339
Lokalizacja: SzczeciN
[/quote]

Dam sobie głowę uciąć, że to będzie szmira roku... NFS U:2 też miało być przełomowe... Odinstalowałem po 2 dniach...[/quote]

dajesz głowe nie mając pojęcia o końcowym produkcie, tak?
co za móżdżek, buehehe

_________________
open'er 2007! [top dawgz] 4 life


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 01:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
[Night]MaX napisał(a):
a możesz się odinstalować z tego forum ?



:twisted: Dobre :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 01:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 21:41
Posty: 138
Lokalizacja: Warszawa
[Night]MaX napisał(a):
a możesz się odinstalować z tego forum ?

wiesz to troszkę takie głupawe pisać ze BF2 sux na forum poświęconym całej serii gier BF


BF zaczyna i kończy się na pierwszej części. A wolność słowa jest przywilejem każdego polaka. FYA...

Exxon Vasquez ---> Podaj mi chodź jeden tytuł sequela EA, który był przynajmniej tak samo grywalny jak pierwowzór?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 01:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Macu napisał(a):
A wolność słowa jest przywilejem każdego polaka.


Znalazł się bojownik o wolność waszą i naszą... Ciekawe, czy chociaż rozumie pojęcia, na które się tak szumnie powołuje... :roll:

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 03:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
Macu napisał(a):
[Night]MaX napisał(a):
a możesz się odinstalować z tego forum ?

wiesz to troszkę takie głupawe pisać ze BF2 sux na forum poświęconym całej serii gier BF


BF zaczyna i kończy się na pierwszej części. A wolność słowa jest przywilejem każdego polaka. FYA...

Exxon Vasquez ---> Podaj mi chodź jeden tytuł sequela EA, który był przynajmniej tak samo grywalny jak pierwowzór?


Stary powołuj się na coś więcej niż twoje gusta to, że ty twierdzisz że coś nie jest grywalne dla (strzelam) 95 % ludzi czytających to forum nie ma znaczenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 05:21 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Macu napisał(a):

Dlatego też: BF2 sux...

Gdyby osadzili to w realiach 2 wojny... Ale nie, oni wolą zarobić na typ co jest teraz na topie - IRAQ... Walić realizm, arab z ak47 rozwali przecież najnowsze amerykańskie czołgi...


OMFG :|


Masz z tym jakis problem i zależy Ci aby nasza społecznosc wysluchiwała jak bardzo Ci z tym źle ??

Idź juz sobie....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 21:41
Posty: 138
Lokalizacja: Warszawa
Ależ żałośni jesteście... Zauważcie, że to wy zaczęliście tą całą dyskusję poprzez nie poszanowanie mojego zdania. Prawda jest taka, że wszyscy kłócimy się od dupę Maryny, coś czegoś nie ma... Proponuje więc zamknąć temat, nie teoretyzować, i poczekać do owej premiery BF'a 2. Wówczas okaże się kto miał rację i czy ta dysputa w ogóle miała sens....

Shelton ---> a ty nie bądź taki mundry... jest takie przysłowie, ale nie będę go przywoływał, ażeby nie zaczynać kolejnej wojny...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
Jeśli chcesz żeby ludzie szanowali twoje zdanie, iwektywy "jesteście żałośni" chyba w tym nie pomogą :? pozwole sobie zacytować "Idź juz sobie...."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 21:41
Posty: 138
Lokalizacja: Warszawa
Mamelucy...

A ja już sobie idę, bo rozmowa z wami to jak walenie głową w mur... Używając argumentum ad hominem to możemy tak do tzw. usranej śmierci rozmawiać...

[edit]

Zapomniałem dodac, że abstrahuje już od tego, że jak dotychczas nie podaliście żadnego argumentu z prawdziwego zdażenia...

Ps. Iwektyw? Może słownik polszczyzny panu pożyczyć?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 13:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Macu napisał(a):

....Gdyby osadzili to w realiach 2 wojny... Ale nie, oni wolą zarobić na typ co jest teraz na topie - IRAQ... Walić realizm, arab z ak47 rozwali przecież najnowsze amerykańskie czołgi...

Dam sobie głowę uciąć, że to będzie szmira roku... NFS U:2 też miało być przełomowe... Odinstalowałem po 2 dniach...


Cytuj:
Zapomniałem dodac, że abstrahuje już od tego, że jak dotychczas nie podaliście żadnego argumentu z prawdziwego zdażenia...


A możesz mi powiedziec do czego mamy wprowadzać jakąkolwiek argumentację ? do tego, że według ciebie tylko realia drugiej wojny światowej się liczą, czy do araba z AK47 z czołgiem - bo na podstawie twojej wypowiedzi nie bardzo jest jak rozwinąc dyskusję.

PS. A ja uważam że BF1942 jest do dupy bo nie osadzili go w realiach wojny secesyjnej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 13:18 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2004, 10:48
Posty: 339
Lokalizacja: SzczeciN
Macu napisał(a):
[Night]MaX napisał(a):
a możesz się odinstalować z tego forum ?

wiesz to troszkę takie głupawe pisać ze BF2 sux na forum poświęconym całej serii gier BF


BF zaczyna i kończy się na pierwszej części. A wolność słowa jest przywilejem każdego polaka. FYA...

Exxon Vasquez ---> Podaj mi chodź jeden tytuł sequela EA, który był przynajmniej tak samo grywalny jak pierwowzór?


prosze bardzo: Battlefield Vietnam
dla mnie, jak i dla wielu to kolejny krok ea i niesprawiedliwym byłoby twierdzenie, że jest to krok w tył. mase nowych rozwiązań, nowych koncepcji, taktyki, sprzętu do opanowania itp. wierze że dla mnie nauka wyniesiona z vietnamu, zaprocentuje przy zetknięciu z ZUPEŁNIE NOWĄ GRĄ i pozwoli na wyciśnięcie z niej 100%. a co potem, hmm...;)

a komentowanie /w stylu BF2 SUX/ uważam za wyjątkowo dziecinne, bo poparte 0 argumentem.

peace&out

_________________
open'er 2007! [top dawgz] 4 life


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Narescie jakies ozywienie w temacie, tylko czemu okreslasz ludzi ze sceny "Ależ żałośni jesteście"...

Przychodzac tu i piszac tekst "BF 2 sux" na pewno nie zyskales zwolennikow. To ze inne gry EA sa takie a nie inne to kazdy wie. Jednak trudno mi sie zgodzic z Twoim okresleniem ze BF 2 sux, na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski ?

Piszesz o argumentach, a ja z przyjemnoscia wysluchalbym Twoich argumentow na poparcie tezy BF 2 sux.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2005, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Aleś się przyczepił do płakania nad sequelami... Wiadomo, że sequel nigdy nie będzie tym, cym był pierwowzór. Z drugiej strony, bardzo mało słabych gier wychodzi od EA, a ich sequele w większości przypadków są przynajmniej tak samo grywalne jak poprzednicy. Przykład? Sims 2 (grałem kilka godzin, ale zapaleńcy mówią, że są lepsze od jedynki), NFS:U2 kilka nowości, ale w gruncie rzeczy te same, porządne wyścigi, Fifki itp niby każda część jest taka sama, a mimo tego co rok sprzedają miliony kopii :wink:

A jakie Ty masz argumenty :?:

Cytuj:
Gdyby osadzili to w realiach 2 wojny... Ale nie, oni wolą zarobić na typ co jest teraz na topie - IRAQ... Walić realizm, arab z ak47 rozwali przecież najnowsze amerykańskie czołgi..


A na cholere robić drugą grę o tym samym? Co byś chciał wepchnąć jeszcze do bf1942? ładniejszą grafę, a może nową mini mapę? :? Dzisiejsza technologia daje dużo większe pole do popisu dla programistów i mam nadzieję, że wykorzystają to jak najlepiej... A co do Twojej wizji realizmu... N/C


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL