Teraz jest 23 kwi 2024, 11:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2005, 16:42
Posty: 18
Lokalizacja: Piaseczno
[Night]MaX napisał(a):
tak ustaliliśmy wczoraj na servie ze biegamy na piechotę tylko

a to nie lepiej zrobić mapę "no tank" i taka odpalić na serwerze :?: :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2003, 16:55
Posty: 173
Lokalizacja: Warszawa
Splawik_pl napisał(a):
[Night]MaX napisał(a):
tak ustaliliśmy wczoraj na servie ze biegamy na piechotę tylko

a to nie lepiej zrobić mapę "no tank" i taka odpalić na serwerze :?: :?:
Chyba Spławik zostałeś już zbytnio skrzywiony przez nasz chory świat DC, gdzie mod moda modem pogania :) W świecie "czystego" BFa obowiązują "honorowe" mody typu "NO TANKS", "KNIFES ONLY", itp... Wtedy biada temu kto się nie posłucha! :D

_________________
...nie ma podpisa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2005, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
Pre100 napisał(a):
Splawik_pl napisał(a):
[Night]MaX napisał(a):
tak ustaliliśmy wczoraj na servie ze biegamy na piechotę tylko

a to nie lepiej zrobić mapę "no tank" i taka odpalić na serwerze :?: :?:
Chyba Spławik zostałeś już zbytnio skrzywiony przez nasz chory świat DC, gdzie mod moda modem pogania :) W świecie "czystego" BFa obowiązują "honorowe" mody typu "NO TANKS", "KNIFES ONLY", itp... Wtedy biada temu kto się nie posłucha! :D
Powiedział posiadający jedynie niewielkie uprawnienia do wykonywania pewnych czynności na serwerze KGW :lol: :lol: :lol:


Ostatnio edytowano 1 lut 2005, 18:03 przez aBe, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2005, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2003, 16:55
Posty: 173
Lokalizacja: Warszawa
...w celu sprostowania - nie jestem adminem NULLa :) mam jedynie niewielkie uprawnienia do wykonywania pewnych czynności na serwerze.

_________________
...nie ma podpisa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2005, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
już poprawiłem, sorry za mistejka, wiem jak diametralne to ma znaczenie dla potomnych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 10:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Pre100 napisał(a):
Splawik_pl napisał(a):
[Night]MaX napisał(a):
tak ustaliliśmy wczoraj na servie ze biegamy na piechotę tylko

a to nie lepiej zrobić mapę "no tank" i taka odpalić na serwerze :?: :?:
Chyba Spławik zostałeś już zbytnio skrzywiony przez nasz chory świat DC, gdzie mod moda modem pogania :) W świecie "czystego" BFa obowiązują "honorowe" mody typu "NO TANKS", "KNIFES ONLY", itp... Wtedy biada temu kto się nie posłucha! :D



może i lepiej ale komu się chce zmieniac ustawienia na 2 h ? ... to pytanie retoryczne nie odpowiadaj. Zresztą co server to zasady .. ja się ci nie wdupczam w wasze zakazy trzymania locka na lotnisku więc ty nie wdupczaj się w nasze NO TANK i wszyscy będą szczęśliwi :)


A swoją drogą ciekawi mnie jak wy przeżyjecie to ze wszystkie flagi są przejmowalne :D w następnej produkcji EA :) ... toz to będzie straszne jak o własny pojazd będzie trzeba walczyć już w swojej bazie :lol: czy to według was też bedzie CAMPERSTWO.

Do dzisiaj "rozwala" mnie jak masakrując heli na padach jestem wyzywany camperów ... ja to widzę tak jeśli przeciwnik nie ma helikopterów to moje jednostki naziemne mają zdeczko lzej przy przejmowaniu flag i tyle w tym temacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 12:47 
Offline

Dołączył(a): 3 cze 2003, 14:17
Posty: 747
ale przeciez jest server infantry Wilda Infantry Cup by pifpaf.pl|20ms|217.149.245.21:14567 haslo jest podane na stronce klanowej http://www.wilda.pl . Chceta grac bez czolgow to ten server jest odpowiedni :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 12:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
vegeta lamo nie rozwalaj mnie :D ... może i mogliśmy ale chcieliśmy na Strongholdzie i już :D

btw przestań grać w tego CS profanie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 13:03 
Offline

Dołączył(a): 3 cze 2003, 14:17
Posty: 747
[Night]MaX napisał(a):
vegeta lamo nie rozwalaj mnie :D ... może i mogliśmy ale chcieliśmy na Strongholdzie i już :D

btw przestań grać w tego CS profanie :)


przeciez wiem lamusie, a muslisz ze posty to mi sie same nabijaja :?: :?: :lol:

P/S odezwij sie do mnie lamko 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 13:09 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2003, 16:55
Posty: 173
Lokalizacja: Warszawa
[Night]MaX napisał(a):
[...]ja się ci nie wdupczam w wasze zakazy trzymania locka na lotnisku więc ty nie wdupczaj się w nasze NO TANK i wszyscy będą szczęśliwi :)
[...]

...że kto Ci się niby wdupcza?... :)

_________________
...nie ma podpisa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 13:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
ee tam PRE100 ty to od razu wszystko dosłownie :) temat był poruszany wielokrotnie - skoro na klanowym servie siedzi 10 klanowców i maja ochotę pograć sobie tak a nie inaczej to chyba mają do tego prawo :) - tak należy czytać to co chciałem powiedzieć .. czy teraz ładniej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 13:51 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2003, 16:55
Posty: 173
Lokalizacja: Warszawa
[Night]MaX napisał(a):
ee tam PRE100 ty to od razu wszystko dosłownie :) temat był poruszany wielokrotnie - skoro na klanowym servie siedzi 10 klanowców i maja ochotę pograć sobie tak a nie inaczej to chyba mają do tego prawo :) - tak należy czytać to co chciałem powiedzieć .. czy teraz ładniej :)

ślycznie! :D To może się wytłumaczę. Nie mam nic przeciwko takim "umowom". Jak kiedyś grałem w classica to niejednokrotnie brałem udział w takich meczychach "infantry only" w szczególności na Stalingradzie. Chciałem tylko powiedzieć, że w DC baaardzo rzadko spotyka się tego typu rozgrywki i jeżeli chcemy grać z innym sprzętem albo wręcz bez niego, to po prostu moduje sie mapkę.
R35P3C7! :) i pozdr dla Świata "Czystego" BFa :D

_________________
...nie ma podpisa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 14:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
eeee no jakiego BFa :) chyba BFV chciałes napisać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2005, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2003, 16:55
Posty: 173
Lokalizacja: Warszawa
[Night]MaX napisał(a):
eeee no jakiego BFa :) chyba BFV chciałes napisać :)

BF:V :) racja, w każdym razie nie DC

_________________
...nie ma podpisa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2005, 17:06 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
oki ponieważ nurtuje mnie jedna kwestia dotyczące wypowiedzi Spławika

Cytuj:
Pewne zasady są dostarczane z grą przed producenta/wydawcę. Inne są wypracowywane przez graczy. Jeśli BF2 będzie miał tylko przejmowalne flagi, to tak jak na Aberdeen lub dc_Bridge w BF42/DC camperstwa nie będzie bo nie będzie gdzie campić. To będzie inna gra.


Zapewniam cię ze przy możłiwości przejęcia wszystkich flag zniknie w ogóle to co znacie z DC, to ze na waszym servie ewentualnie ustalicie sobie jekieś tam reguły to nic wam nie da, parafrazując pewną wypowiedź

"co nie jest niemożliwe, jest dozwolone"

jeśli będę mógł bombardować lotnisko to będę to robił bo kazdy helikopter przeciwnika w powietrzu mniej, to ułatwienie dla mojej drużyny. Jeszcze tylko dodam, że dla myślących ludzi w BFV heli nad bazą to około 20 s problemu. Potem spada i tyle.

Napisałeś w swoim poście, że chodzi o zabawę ... mi chodzi o to żeby wygrać, wtedy się bawię, a że wykorzystuję wszelkie możliwe sposoby.... no cóż po to kupiłem BF .. a nie po to żeby sobie go sztucznie ograniczać.

I żeby nie było niejasności co do głównego tematu tego wątku w kontekscie mojej powyższej wypowiedzi - wprowadzenie ograniczeń no tank miało znamiona międzyklanowego treningu asfaltowego .. w końcu wszyscy siedzieli na jednym TS :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL