Teraz jest 24 kwi 2024, 09:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 00:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
Werminator napisał(a):
Zachowaliście się jak ostatnie lamy chcące podbić sobie statsy (choć wiem, że bylo inaczej)
to znaczy jak było ? byłeś widziałeś ?
Werminator napisał(a):
tak w kazdym razie myślą ludzie - i nie mówcie, że ta opinia w ogóle was nie obchodzi :wink:
Skłamałbym gdybym powiedział, że opinia ludzi o mnie, mnie wogóle nie obchodzi. Ale przejmuje się nią jeśli np. moi znajomi myslą że nie jestem godzien zaufania czy coś w ten deseń. (ale to brzmi dramatycznie:) ) Natomiast przejmować się tym, że jakiś nastoletni amerykanin uważa mnie za cyt."ostatnią lame chcącą podbić sobie statsy" ?? Ależ miałbym nerwowe życie :)

Drogi wiecholu jeśli tak bardzo frapuje cię to po co to robilismy, zapłać 20zł szczegółowo ci to wyjaśnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Hahaha.... gdbyście byli z nami na TS'ie, to byście zrozumieli, o co nam chodziło 8) Zabawa była przednia, choć sama gra mało dynamiczna :wink: Co do statsów, owszem, chcialiśmy mieć ponad 1000, ale bynajmniej nie po to, by podnieść swoją samoocenę, lecz aby mieć ubaw z lolków, którzy płączą z powodu straty n-tego miejsca :D A dlaczego nei wypowiadamy się na foroom bftracks? Najwyrażniej wszyscy mają to w bucie :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2004, 22:52
Posty: 260
Lokalizacja: Kraków
Przeczytałem jedynie 3 strony, dalej troche sie to nudne robi, mam nadzieje, ze naprawdę kręciliście film Laughing
TEn film też będzie nudny.
Abe a dlaczego 20 zł. Na co zbierasz?
Ja się przyznam, najpierw chciałem mieć 666 punktów ale się zagapiłem i tak poszło.
Kikowanie, fakt to chamstwo ale każdy kto patrzył na to w ASE widział, że tam się nienormalne rzeczy dzieją więc wchodził na swoje własne Rydzyko...e ryzyko? Wszystkich urażonych kikowaniem serdecznie przepraszam.
Okazało się również, że nawet najbardziej pokopana IDEA potrafi złączyć Polaków i razem mogą Ci Polacy zrobić coś wyjątkowego nawet w HUE.
Fakt serwer nie mógł być zahasłowany bo jakby był to psu na budę cała nasza męka twórcza.
Statsiarzem i wymiataczem jakim jestem to każdy jeden widzi, zabić mnie można nawet scyzorykiem albo innym cyrklem.
W sumie było śmiesznie , głupio i bez sensu czyli normalnie jak zwykle.
Przyznaję się do wszystkiego i daję słowo, że jestem niewinny a wogule to wciągnęli mnie do tego siłą nieczystą a ten kto to wymyślił będzię się w piekle smażył razem z kierownikiem Mamoniem i jego sługusami. :cry:

_________________
the thin red line....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
no to jenkins proponuje żebyś w ramach samopokuty popierwsze przeprosił wiechola po drugie do końca życia latasz kargo !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Cytuj:
Zachowaliście się jak ostatnie lamy chcące podbić sobie statsy (choć wiem, że bylo inaczej) - tak w kazdym razie myślą ludzie - i nie mówcie, że ta opinia w ogóle was nie obchodzi



mi tam lata koło dupy co kto o mnie pisze


Cytuj:
Zabawa była przednia, choć sama gra mało dynamiczna


jak to mało dynamiczna :) a przejęcie flagi w 3 s to mała dynamika ?? !!

a na koniec odpowiedzi na posty Lady Vicki i reszty niewtajemniczonych - Lady a widziałaś ty statsy tych buraków co się najbardziej rzucają na tym forum BFTRACKS ? jak nie to polecam znajdziesz tam gosci grających np tylko na 1 servie (swoim własnym z pingiem góra 10) na swoich nickach zeby przypadkiem nie stracic dobrej pozycji albo klientów z statami 700:10:2 .... mieliśmy opcję żeby tam coś napisac ale stwierdziliśmy, że mamy to w dupie i nic nikomu nie musimy udowadniac ani z niczego się tłumaczyć, a to że ktoś uważa ze to lamerski sposób podnoszenia statsów :) no cóż wiechol ... pozdrowię cię po harcersku " Ch..j nas to obchodzi"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2004, 22:52
Posty: 260
Lokalizacja: Kraków
aBe napisał(a):
no to jenkins proponuje żebyś w ramach samopokuty popierwsze przeprosił wiechola po drugie do końca życia latasz kargo !

Dobra ale twój bilet w jedną stronę kosztuje 20 złociszy co to chciałeś je zarobić na ludzkiej ciekawości, kolcoku zatracony jeden. 8)
POwołać KOmisję ŚLedczą w celu wyjaśnienia sprawy!!!! :!: :!: :!:

_________________
the thin red line....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 08:32 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Night - thx za wyjaśnienia :* :) :oops:

aBe - kobiety wbrew pozorom są inteligentne. To że zadałam takie głupie pytanie, wynika z faktu, że... ja tak na prawdę w ogóle Was nie znam i nie wiem jakie pomysły mogły (i mogą) się zrodzić w Waszych główkach... dlatego zapytałam.... nie wierzyłam oczywiście w to co tam o Wasz piszą, bo na pierwszy rzut oka widać, że tam najwięcej piany toczą jakieś głupie statsiarskie palanty (sorry za słownictwo, ale na prawdę tak o nich myślę). Zastanawiałam się jedynie, czy robicie to dla jaj, czy chcecie coś sprawdzić, a możw rzeczywiście kręcicie ten filmik, o którym ktoś tam na bftracks wspominał... a co do mojego pytania dlaczego nie odpowiadacie tym doopkom, to... ja bym nie mogła siedzieć cichutko na pupci i nic im nie odpisać, tylko bym ich od razu zbluzgała i napisałabym im taką odpowiedź że by im w pięty poszła (czyli zachowałabym się jak typowa wkurzona kobitka :P). Dlatego zdziwiłam się że Wy nic z tym nie robicie :wink:

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 11:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
lady vicky napisał(a):


bym ich od razu zbluzgała i napisałabym im taką odpowiedź że by im w pięty poszła (czyli zachowałabym się jak typowa wkurzona kobitka :P)


To,to nieładnie by było jakbyś tak na nich krzyczała :twisted:

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Topic na forum BF Tracks jest Najlepszą śmiechawą jaką kiedykolwiek dotąd cztałem na jakimkolwiek forum - poprostu total max :D
Oprócz dobrej śmiechawy dowiedzieć się można różnych ciekawych rzecz z lektury - są ludzie dla których to jest sposób na grę, na "życie" ;), biorą totanie poważnie te całe statsy i walczą o nie z cały sił :lol:
Niektórzy mają na tym forum masę postów. To forum naprawdę prężnie żyje - szok :D
Dla nich jesteście ostatnim ścierwem - lol :lol: :lol: :lol:

Pytam - Skąd oni są? :D


Aby zachęcic do przeczytania tych długich wywodów zamieszcze jedną z odpowiedzi broniących naszch specjalistów :P

DaRkHaVoC: Taity, whatever you're claiming is not true.
If they cap a flag each 10 seconds, i SERIOUSLY doubt they got any intention of making movie .
Personally i don't understand why clans like these would act that way...

Odpowiedź lendav: maybe it's their idea of fun? take diablo for example, he finds it fun to hack, you find it fun to spawnrape, rayvon finds it fun to votekick better players off the server.
everyone have their understanding of having fun. leave them alone or if you can't, track down those players on the servers, so you could actually think twice if the bftracks ranking system shows how good a player really is... i think they did it in purpose to get statwhores to track them down, so they could show them who's the daddy. if you have the guts, accept their hidden challenge!

:P tyle

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2004, 20:14
Posty: 213
Lokalizacja: Katowice
Wkoncu ja sie wypowiem.
Jak Was bawi takie latanie i przejmowanie flag to Wasza sprawa, jesli nikomu nie robicie tym krzywdy :P . Chłopy "robili" to na jakims zacisznym servie/ ok ( btw. sprawiliscie jednak ze kilku okularnikow- statsiarzy sie poplakalo GJ ). Najbardziej jednak denerwuja mnie akcje w stylu base raping, spawn camping etc. i dorabianie sobie tym statsów, wiadomo ze wtedy odbiera sie zabawe innym.
BFtracks to jakas pomyłka przez która rodza sie jakies "potworki", które tylko po kazdej zagranej "grze" leca na www i czekaja, kiedy przesuna sie z miejsca 1500 na 147x - chora sprawa. A no i smiesznym jest zmienianie nicka ( zeby tylko na bf stats nie poleciec ) w sytuacji kiedy " nie idzie" , albo disconnect krótko przed zakonczeniem rundy. Co do tych 2ch ostatnich rzeczy to przyznam, że na samym poczatku tez tak robiłem :( teraz jednak mi to zwisa i dynda.

_________________
Me kill you long time
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2004, 22:52
Posty: 260
Lokalizacja: Kraków
:D Zmiana nicka to jakiś sposób jest natomiast wcześniejsze kończenie rundy chyba nic nie daje....?!? Statsy i tak lecą.....chyba. :wink:

_________________
the thin red line....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2005, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Powinni wyje.. takie strony jak bftrack, zabawa była by o wiele zdrowsza, proponuje powtórzyć takie cos tylko za pare tygodni by znowu utrzeć nosa nerdom

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 14:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
przez takie akcje odechciewa mi sie grac w bf vietnam...mam takie male pytanie : Po co to zrobiliscie? jesli lubicie grac w Bf to grajcie a nie robicie jakies chore pojebane akcje...a jak wam sie ta gra znudzila to nie grajcie w nia...jeszcze jedno pytanko jesli macie w dupie statsy itp itd to po co wogole wchodzicie na Bftracks?? jesli was to nie interesuje i maci to gdzies to wg logiki nie powinniscie tam wchodzic...z tego wynika ze klamiecie co do tych statsow bo tam zagladacie i to czesto chyba.... :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 14:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
no ja co godzinę, MZS co rundę a to jak spędzamy wolny czas to nasza brocha :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
Wojtas napisał(a):
przez takie akcje odechciewa mi sie grac w bf vietnam...mam takie male pytanie : Po co to zrobiliscie? jesli lubicie grac w Bf to grajcie a nie robicie jakies chore pojebane akcje...a jak wam sie ta gra znudzila to nie grajcie w nia...jeszcze jedno pytanko jesli macie w dupie statsy itp itd to po co wogole wchodzicie na Bftracks?? jesli was to nie interesuje i maci to gdzies to wg logiki nie powinniscie tam wchodzic...z tego wynika ze klamiecie co do tych statsow bo tam zagladacie i to czesto chyba.... :roll:
Nie bardzo kminie co ma to, że paru gości na serwie ma 1000 pkt, do twojej chęci gry w wietnama ? :)


Ostatnio edytowano 8 lut 2005, 15:02 przez aBe, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL