Teraz jest 25 kwi 2024, 21:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Nie brałem udziału w akcji, a statsy sobie oglądam z ciekawości.
Z tym że na którym miejscu aktualnie jestem mam głęboko gdzieś, raczej interesuje mnie KDR i takie tam - wiadomo że w topie są hakerzy/spowraperzy a to mnie nie interesuje - wolę czerpać przyjemność z gry.

Jeśli przez takie akcje odechciewa ci się grać w nama to..... nie mam pytań :P
Jedyne co z tego można wywnioskować to to że sam napinasz dla statsów i ten numer wkurwił cię niemiłosiernie - ale w to nie uwierzę :D

Ja jestem z numeru zadowolony bo się trochę pośmiałem - a to sobie cenię :P

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
nie no ja nigdy nie gralem dla statsow...nigdy nie zmienilem nicka...no chyba ze przez chwile bylem w n4f...nie ten nr nie wkurwil mnie.Podchodze do tego z ogromna rezerwa tylko chcialem wiedziec dlaczego dobrzy gracze bawia sie w takie zabawy...tylko zadalem pytanie :Po co to?? i nie uzyskalem odpowiedzi...

@ NightMax - nie interesuje mnie wcale jak spedzasz czas ale jesli robisz tak jak opisany tu przypadek to ci wspolczuje...musisz miec strasznie nudne zycie skoro takie akcje cie bawia...aha i Ty NightMax nie wchodz na Bftracks bo z tego co pamietam jak grasz nie jestes zbyt dobrym...

a to ze odechciewa mi sie grac w nama to mowie o tym kickowaniu...jak ktos wszedl na serwer...gdybym ja wszedl na serwer tez byscie mnie wyjebali bo nie chcial bym sie z wami bawic???...jak dzieci doslownie jak dzieci.. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Cytuj:
..tylko zadalem pytanie co to?? i nie uzyskalem odpowiedzi...


odpowiedź jest przed twoim postem jakoś pod postem Vicki - bo taki mieliśmy kaprys i ...... ci do tego :) co robimy ze swoim czasem oraz czy się nam nudzi czy nie :)

Cytuj:
@ NightMax - nie interesuje mnie wcale jak spedzasz czas ale jesli robisz tak jak opisany tu przypadek to ci wspolczuje...musisz miec strasznie nudne zycie skoro takie akcje cie bawia...aha i Ty NightMax nie wchodz na Bftracks bo z tego co pamietam jak grasz nie jestes zbyt dobrym...


:lol: dobrze ze ty jesteś taki świetny chylę przed tobą czoło .. całe szczęscie ze mam w gdzieś twoją opinię na mój temat :)

Cytuj:
a to ze odechciewa mi sie grac w nama to mowie o tym kickowaniu...jak ktos wszedl na serwer...gdybym ja wszedl na serwer tez byscie mnie wyjebali bo nie chcial bym sie z wami bawic???


oczywiście :)

Cytuj:
...jak dzieci doslownie jak dzieci..


oj przepraszamy tatusiu już wiecej nie będziemy żebyś już się nie wstydził za nas


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2004, 10:48
Posty: 339
Lokalizacja: SzczeciN
Wojtas napisał(a):
...aha i Ty NightMax nie wchodz na Bftracks bo z tego co pamietam jak grasz nie jestes zbyt dobrym...



...graczem, celem czy kolegą Wojtusiu jest ten nasz Max wg. rankingów, huh? czekamy z wypiekami aż dokończysz myśl, wal śmiało...

_________________
open'er 2007! [top dawgz] 4 life


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
exxon to zdanie nie bylo zbytnio rozbudowane( to byl raczej rownowaznik zdania)...dziwie sie ze go nie zrozumiales :lol: ale w sumie nie znam cie wiec przepraszam ze nadwyrezylem twoje szare komorki- moglem dopisac graczem...myslalem ze jestes bardziej rozgarniety...ech cale zycie pelne niespodzianek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2003, 18:21
Posty: 452
Lokalizacja: Wrocław
no jak dzieci :) dajcie sobie buzi i na leżaczki, bo powiem rodzicom, że robicie burdel w przedszkolu :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:19 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Cytuj:
Powinni wyje.. takie strony jak bftrack


Dla mnie stronka bftracks jest bardzo pomocna, moge znalez gdzie graja ludzie z poszczegolnych klanow, jakie preferuja serwery, na jakich mapach grywaja itp...

co do naszych statsiarzy ktorych to temat dotyczy, moge dodac ze zabawa byla fajna, sam bylem na moment na serwerku i staralem sie dobrze bawic, niestety moje specyficzne poczucie humoru odbiegalo od reszty uczestnikow i zakonczylem ten wieczor z banem :)

Ogolnie mam niezla polewke z tego co pisza na forum bftracks, widac tam jak wielu graczy gra dla statsow i jak wielu z nich zalamalo sie widzac jak spadaja na leb i szyje w rankingu :D

siema Wojtas, jednak wrociles :D i momentalnie ozywienie na forum :), jak nudzisz sie w pracy to polecam koszenie pol golfowych ostatnio jest to modne zajecie wsrod posiadaczy radkow :D, moze wowczas dojrzalbys, ze sa osoby co potrafia czerpac duzo dobrej zabawy nie tylko z grania ale takze z robienia pojebanych akcji :) nie musze dodawac ze cala ekipa siedziala na TS :)

pozdro

aha

Cytuj:
ja tak na prawdę w ogóle Was nie znam i nie wiem jakie pomysły mogły (i mogą) się zrodzić w Waszych główkach...


Jesli nas nie znasz to zapraszam na TS Wildy, czesto gramy ffa i kazdy chetny moze sie do nas przylaczyc, wspolnie pograc, pogadac ( nie tylko o grze :D )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
wiedzialem ze bedziecie tesknic...a ze nudze sie w robocie i tak jak kiedys pisalem Ethanowi ze lubie wpasc na forum porobic maly burdelik zeby powkurzac ludzi...hehe zapamietal to :)

co do Twojego specyficznego poczucia humoru (u niektorych nazywane po prostu brakiem poczucia humoru ) to sie w zupelnosci zgadzam ten zarcik z koszeniem pol golfowych byl mizerniukti :D chialem sie z niego smiac ale jednak nie potrafie :)
zdravim

PS
chyba znow zainstaluje Vietnama...nie moge pozwolic by ludzie tesknili za mna 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:30 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Cytuj:
co do Twojego specyficznego poczucia humoru (u niektorych nazywane po prostu brakiem poczucia humoru ) to sie w zupelnosci zgadzam ten zarcik z koszeniem pol golfowych byl mizerniukti :D chialem sie z niego smiac ale jednak nie potrafie :)


hehe wcale sie nie dziwie, ale trudno sie smiac z czegos co nie jest zartem :D
pozdro dla Tiger Woods'a i ekipy :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
myslalem ze to docinek w moja strone i nie wzialem tego na serio... :oops:
teraz juz wiem ze masz poczucie humoru 8)

zdravim :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:40 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
Cześć Wojtas :) ja też tęskniłem. A tak poza tym masz bardzo fajny awatarek z bardzo fajnego filmu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
ten avatarek ma baaaaaaaaaardzo duzo wspolnego ze mna.... 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 17:00 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Wracajac to Tiger Woods'a to chcialbym go serdecznie pozdrowic. Ostatnio doszly mnie sluchy ze "nasz" ulubieniec wyjechal na polnoc do blizej nieokreslonej lokalizacji aby cwiczyc przed swiatowym turniejem golfistow w Sun City.

Mam tylko jedna wielka prosbe do wszystkich golfistow aby zaprzestali ze skutkiem natychamiastowym karczowania bambusow na HCMT oraz Cambodian incursion. Jesli potrzebujecie material na trzonki kijow to prosze stosowac trzonki metalowe.

Prosze takze o skonczenie z kampieniem w obrebie greenu ( pole w obrebie ktorego przejmuje sie flage :D ) lub chorągiewki na greenie ( flagi rzecz jasna), gdyz ta technika gry jest szczegolnie lamerska i powoduje spadek frekwencji na serwerach gdzie pojawiaja sie golfisci kamperzy :)

Chcialbym pozdrowic Tygryska :) i wszystkich znajomych golfistow, chcialbym takze zaznaczyc ze ten post ma na celu przedstawienie problemu jaki pojawil sie na swiatowych polach golfowych ( zwanych serwerami dla mniej wtajemniczonej publicznosci :D) i nie ma na celu obrazac zadnych znanych golfistow :), mam jedynie nadzieje ze swiatowa federacja golfowa clanbase podejmie okreslone dzialania i zabroni karczowania lasow w obrebie powyzszych pol golfowych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2004, 22:52
Posty: 260
Lokalizacja: Kraków
Mam tylko jedna wielka prosbe do wszystkich golfistow aby zaprzestali ze skutkiem natychamiastowym karczowania bambusow na HCMT oraz Cambodian incursion. Jesli potrzebujecie material na trzonki kijow to prosze stosowac trzonki metalowe.
Myślę, żę ta prośba to za mało, jedyne pocieszenie to to, że goście kupują wypasione karty graficzne żeby oglądać obrazki gównianego koloru. Mam nadzieję, że im się to śni po nocach. :?

_________________
the thin red line....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2005, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
Wojtas napisał(a):
aha i Ty NightMax nie wchodz na Bftracks bo z tego co pamietam jak grasz nie jestes zbyt dobrym...

a to ze odechciewa mi sie grac w nama to mowie o tym kickowaniu...jak ktos wszedl na serwer...gdybym ja wszedl na serwer tez byscie mnie wyjebali bo nie chcial bym sie z wami bawic???...jak dzieci doslownie jak dzieci.. :D



hehehe ale ubaw byl niezly a z tego forum jeszcze wiekszy. Co do MaXa Wojtas to przyznam Ci racje, napewno pojechalbys go ostro czy to w migu czy w Mi8 czy na ziemi - w koncu taki mastah jak Ty :P

ogolnie fajna zabawa byla i to sie liczy a reszta niekuma tego bo nie bylo ich wtedy z nami :)

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL