Teraz jest 20 kwi 2024, 15:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2005, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
A skąd wiecie że to piraty? Może faceta żonka zostawiła i sprzedaje wszystko co ma w domu a tak przypadkiem jest to maniak gier komputerowych :lol: Na wino zbiera :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2005, 18:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2004, 15:29
Posty: 279
Lokalizacja: ze stolicy
Ja uważam, że jest to walenie głową w mur. Jeżeli nawet Allegro coś zrobi z tym kolesiem, to na jego miejsce pojawi się kilkudziesięciu innych. To jest walka z wiatrakami. Poza tym jego sprzedaż nie może się równać ze sprzedażą u pna Zenka ze stadionu X-lecia (sektor 23 Korona) 8)

_________________
"Najszybszy sposób na zakończenie wojny to ją przegrać" - George Orwell


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2005, 08:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2004, 21:15
Posty: 57
Lokalizacja: e-g
zanim oskarzycie kogos jw. to spojrzcie najpierw na posiadane licencje oprogramowania ktore uzytkujecie i czy na pewno je posiadacie... i nie mam na mysli dwoch czy trzech gier... hipokryci...

_________________
† Dum vita est, spes est... †


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2005, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2004, 10:01
Posty: 217
Lokalizacja: Olsztyn
Cytuj:
zanim oskarzycie kogos jw. to spojrzcie najpierw na posiadane licencje oprogramowania ktore uzytkujecie i czy na pewno je posiadacie... i nie mam na mysli dwoch czy trzech gier... hipokryci...


może masz racje ...ale tak perfidny handelek piratami troszkę razi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2005, 11:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
snail napisał(a):
zanim oskarzycie kogos jw. to spojrzcie najpierw na posiadane licencje oprogramowania ktore uzytkujecie i czy na pewno je posiadacie... i nie mam na mysli dwoch czy trzech gier... hipokryci...


Wielu tu z obecnych na forum jest w posiadaniu legalnych wersji przeróżnego oprogramowania. Zasady są jasne i czytelne - nawet nie rozmawawiamy o piratach. Można wybaczyć dla potrzeby posiadania jeśli komuś się zdarzy posiąść coś legalnego inaczej, ale trzeba być skończonym ipertynenckim idiotą, aby to jeszcze sprzedawać w celu zarobkowym.
Jeśli nadal tego nie zauważasz wybacz ... kolejny post nic nie wnoszący.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2005, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2004, 21:15
Posty: 57
Lokalizacja: e-g
===Tomy===[PL] napisał(a):
Zasady są jasne i czytelne - nawet nie rozmawawiamy o piratach.

Skoro nie powinno byc tutaj takiej rozmowy to po co topic z linkiem do allegro gdzie typ najprawdopodobniej sprzedaje wersje legalne inaczej?

===Tomy===[PL] napisał(a):
Można wybaczyć dla potrzeby posiadania jeśli komuś się zdarzy posiąść coś legalnego inaczej,[...]

Albo uzywa sie licencjonowanych programow i tepi podobne akcje (vide allegro) albo w przeciwnym przypadku "przymruza" sie oczko na podobne zachowania - chyba, ze chcemy ostrzec potencjalnych kupcow tej wersji.

===Tomy===[PL] napisał(a):
ale trzeba być skończonym ipertynenckim idiotą, aby to jeszcze sprzedawać w celu zarobkowym.

Owszem, kazdy wie jak sie nazywa taki proceder i co za to grozi.

===Tomy===[PL] napisał(a):
Jeśli nadal tego nie zauważasz wybacz ... kolejny post nic nie wnoszący.

Patrze na to z roznych aspektow, ktore podalem wyzej... dlatego nasuwa mi sie jedno slowo - HIPOKRYZJA.

_________________
† Dum vita est, spes est... †


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2005, 15:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
snail napisał(a):
Skoro nie powinno byc tutaj takiej rozmowy to po co topic z linkiem do allegro gdzie typ najprawdopodobniej sprzedaje wersje legalne inaczej?


Może autor postu chce ukazać, że nadal w polskim światku istnieją tego typu ignoranci ?

snail napisał(a):
Albo uzywa sie licencjonowanych programow i tepi podobne akcje (vide allegro) albo w przeciwnym przypadku "przymruza" sie oczko na podobne zachowania - chyba, ze chcemy ostrzec potencjalnych kupcow tej wersji.


To kto i co ma i jak się z tym obchodzi tudzież zachowuje jest jego indywidualną sprawą.
Głupotą i tu w tym przypadku zasadnym będzie stwierdzenie, że jest to głupota skończona, jest publiczne przyznawanie się do tego, że jestem zwykłym złodziejem co pozostaje do dalszej oceny innym.

snail napisał(a):
Owszem, kazdy wie jak sie nazywa taki proceder i co za to grozi.


Każdy ? Nieznajomość prawa szkodzi, a zwykła pycha z łatwego zarobku gubi. Tego Allegrowicza także zgubi. Prędzej czy później.

snail napisał(a):
Patrze na to z roznych aspektow, ktore podalem wyzej... dlatego nasuwa mi sie jedno slowo - HIPOKRYZJA.


"Kto jest bez grzechu niechaj pierwszy kamieniem rzuci" - tutaj się zgodzę, że jest to hipokryzja podykotwana zwykłą ludzką rekacją.
To forum tworzą ludzie, których nikt nie zmuszał do zakupu wersji legalnej. Po prostu chcieli. Nie dziwi mnie zatem negatywna krytyka na tego typu zachowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2004, 15:29
Posty: 279
Lokalizacja: ze stolicy
Jakby się nagle wszyscy uparli na piratów 8)

Dla mnie topik czym prędzej do zamknięcia, bo zaczyna się przeradzać w dyskusję "piractwo - dobrze czy źle". O tym nie ma sensu mówić, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat. Oczywiście jeśli dalej będziemy mówili o kwestii pirackiego BF'a to proszę bardzo.

A co reakcji Allegro to komu to poza nami przeszkadza. Dla nas jest to pojawienie się kolejnych trollów i noobów, a dla Allegro jest to zysk, a dla osób bez kasy możliwość pogrania w coś fajnego 8)

Rozważcie tesh dobrą stronę piractwa. Ktoś komu bardzo spodoba się piracki BF, na pewno kupi sobie orginała.

_________________
"Najszybszy sposób na zakończenie wojny to ją przegrać" - George Orwell


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2005, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2004, 22:34
Posty: 231
Lokalizacja: Wrocław
Allegro won :twisted: :twisted: Będę z dumą patrzył na to jak te łakome kundle będą upadać na rzecz ebay.pl :twisted: :twisted: :evil: :!: :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2005, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
.haidi napisał(a):
Allegro won :twisted: :twisted: Będę z dumą patrzył na to jak te łakome kundle będą upadać na rzecz ebay.pl :twisted: :twisted: :evil: :!: :!:


popieram - ścigali mnie kiedyś za 3 zł :]

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2005, 19:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Ja wcale bym sie nie zdziwił gdyby aulcja była "podpuchą" policji mająca na celu przymierzenie kilku klientów pirata . :twisted: :twisted: :twisted: Nawet zas jeżeli nie była to gościu który tak się ogłaszał jest imbecylem - coklowiek o policji nie mówicie oni nie sa debilami i zapewne gościa jusz namierzyli. Sam admin allegro IMHO powinien ich o czyms takim powiadomić i dac namiary na handlowca...

Piractwo zaś potępiam - to jest IMHO prostackie złodziejstwo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL