Teraz jest 26 kwi 2024, 02:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008, 18:09
Posty: 30
Lokalizacja: Legnica
Ludzie mam problem usunalem battlefielda 1942 recznie czyli wykasowalem z Program Files (poniewaz automatyczna deinstalacja sie zawieszala).Wiec z tego pwodu musialem usunac go takze z rejestru weic zassysam program jv16 power tools i nic usuwam jeszcze raz wlaze w program a ten wpis nadal tam jest wiec sciagam nowsza wersje programu i to samo,probowalem takze TuneUp i nic.Wiec wszedlem w rejestr windowsa poprzez Uruchom/regedit tam znalazlem wpis battlefielda i klikam usun a tam taki komunikat>NIE MOZNA USUNAC WSZYSTKICH PODANYCH WARTOSCI< podkreslam ze mam Windows Vista 32bit i oryginalna wersje gry,nie musze chyba mowic ze przeszukalem forum w zwiazku z moim problemem i nic nie znalazlem,Dzieki za ewentualna pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2008, 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2008, 17:55
Posty: 110
OMG nie dziwię się,że nie możesz usunąć mogłeś normalnie usunąć.Tak samo miałem z GTA VC czy SA.Spróbuj usunąć i powiedz jaki jest problem.Najczęściej ludzie nie uczą się cierpliwości :roll:

_________________
Nie ma takiego dnia gdzie by ktoś nie zginął...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2008, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008, 18:09
Posty: 30
Lokalizacja: Legnica
Klikam w deinstalator laduje sie... Pojawia sie lista z dodatkami, z battlecraft, z punkbasterem, wiec zaznaczam ptaszkiem battlefield 1942 i klikam dalej,nagle deinstalator sie zawiesz a po 2min pojawia sie OD RAZU okienko z przysiskiem FINISH wiec niby skonczone a gra jak byla tak jest.....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2008, 18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2008, 17:55
Posty: 110
nadal jest hmmm dziwne a nie masz jakiś modów czy co??

_________________
Nie ma takiego dnia gdzie by ktoś nie zginął...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2008, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Spróbuj z konta administratora

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2008, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008, 18:09
Posty: 30
Lokalizacja: Legnica
jestem na koncie admina caly czas nie mam tez modow moze to pzrez patche ktore instalowalem(ale kiedys nie mialem neta instalowalem tez battlefield 1942 i ten sam problem z usunieciem,wtedy to tez bylo na windows vista)ale to chyba nie ma nic do rzeczy.Moze gre mam uszkodzona ale nie powinna fabrycznie byc uszkodzona:(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2008, 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Gra nie ma znaczenia, windows vista jest dziadoski xd

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2008, 00:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008, 18:09
Posty: 30
Lokalizacja: Legnica
Wiem ale nie moge wywalic visty bo potem sterow nie znajde takich samych:( (Acer) a tak w ogole to kto wie ze vista ma zabezpieczenie przed XP?ale latwo obejsc odpalajac plyte xp z BIOSa(kto wie jak wejsc do biosa w acer aspire 5315???,nie moge wejsc w ogole)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2008, 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2007, 17:34
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
sproboj zrobic to tak:
"Przyczyną może być uszkodzenie plików odpowiadających za deinstalację gry. Gra może być odinstalowana lub przeinstalowana poprzez ręczne uruchomienie aplikacji setup.exe na płycie z grą.

Wskazane jest na czas instalacji zamknąć wszystkie niepotrzebne aplikacje działające w tle (szczególnie oprogramowanie antywirusowe oraz emulatory napędów optycznych)


Jeśli nadal nie możesz zdeinstalować lub przeinstalować gry, może być konieczne przeprowadzenie pełnej ręcznej deinstalacji.

Usuń ręcznie folder z grą z dysku twardego (domyślnie gra instaluje się do katalogu C:\Program Files\EA GAMES)

Usuń ręcznie wpisy w rejestrze systemowym (Uwaga: Zmiany w rejestrze systemu mogą spowodować nieprawidłowe działanie komputera, tak więc prosimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją):

Wykonaj poniższe kroki, dla wykonania kopii zapasowej rejestru, z której będziesz mógł skorzystać w razie problemów, aby przywrócić system do stanu sprzed ingerencji w rejestr:

a) W menu „Start” wybierz „uruchom”, następnie wpisz „regedit” i zatwierdź


Jeśli używasz Windows 2000/XP, wybierz menu Plik, a następnie Eksportuj

Jeśli używasz Windows 95/98/ME, wybierz z menu Rejestr, a następnie Eksportuj Plik Rejestru

b) Zaznacz „wszystko” w opcji „zakres eksportu” i zapisz plik w wybranej przez Ciebie lokalizacji


Wykonaj poniższe kroki, aby usunąć wpisy gry z rejestru systemowego. (polecenia dotyczące rozszerzeń których nie posiadasz po prostu zignoruj)

a) W menu „Start” wybierz „uruchom”, następnie wpisz „regedit” i zatwierdź

b) Wybierz HKEY_LOCAL_MACHINE -> następnie SOFTWARE -> potem EA GAMES

c) Usuń katalogi gry Battlefield Vietnam w lokalizacji opisanej w kroku b

d) Wybierz z głównego katalogu rejestru: Microsoft -> Windows -> CurrentVersion -> Uninstall

e) usuń {E35B3C63-E958-4E31-A178-95D22024109A}- Battlefield Vietnam




Wykonaj poniższe kroki, jeśli zauważysz problemy w działaniu systemu po usuwaniu powyższych wpisów w rejestrze:

a) W menu „Start” wybierz „uruchom”, następnie wpisz „regedit” i zatwierdź


Jeśli używasz Windows 2000/XP, wybierz menu Plik, a następnie Importuj

Jeśli używasz Windows 95/98/ME, wybierz z menu Rejestr, a następnie Importuj Plik Rejestru

b) Wybierz plik zapasowy rejestru jaki zapisałeś na początku procedury

Usuń pliki deinstalacyjne

a) W menu „Start” wybierz „uruchom”, następnie wpisz „C:\Program Files\InstallShield Installation Information”

b) usuń folder {E35B3C63-E958-4E31-A178-95D22024109A}- Battlefield Vietnam




Click on the Start button.

Click on Run.

Type C:\Program Files\InstallShield Installation Information into the text field and press OK.

Note : If Windows cannot find this location, try copying and pasting the bolded path into the text field.

Right-click on the following folders and select Delete to remove them:

{E35B3C63-E958-4E31-A178-95D22024109A}- Battlefield Vietnam




W tym momencie gra powinna być już całkowicie usunięta i gotowa do ewentualnego ponownego zianstalowania." zrodlo:http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=20&t=17175&hilit=problem+z+odinstalowaniem
i nie krzycz ze nie umiem czytac, ale moze to pomoze :)

P.S: ZROB TYLKO ZEBY BYL BATTLEFIELD 1942 A NIE VIETNAM..

_________________
Obrazek
ksywa w PR: Rudy_Achmed :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2008, 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
No nie umiesz czytać ^^ Rozchodzi się o to, że na Viscie nie może usunąć klucza z rejestru

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2008, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2007, 17:34
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
a nie mozesz z visty na xp? ^^ ja tak zrobilem, bo mnie juz denerwowalo, ze sie pieprzy vista z kazdym bf'em np. vietnam brak dzwieku 2-ojka zacinki itd. ect. nic nie musisz kombionwac ze sterami pod dysk, na ktoryms forum przeczytalem ze w BIOS'SIE musisz zmienic jedna rzecz i ci odpali :) a stery znajdziesz jakies w necie.
P.S: zaraz dam edit z ta stronka.
sorki, nie doczytalem ze biosa nie mozesz wlaczyc, prosze o skasowanie i obiecuje poprawe ^^

_________________
Obrazek
ksywa w PR: Rudy_Achmed :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2008, 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
tu nie chodzi tylko o bios, bo z tego co sie doczytałem on ma laptopka (acer) i zrobionego domyślnie pod viste. zmiana na xp mogłaby się skończyć no..... bynajmniej źle jak nie gorzej. O skutkach możecie sobie poczytac w ogólnodostępnej sieci :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sie 2008, 00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008, 18:09
Posty: 30
Lokalizacja: Legnica
^^^^Mysle ze zmiana na XP nie skonczyla by sie tak tragicznie ale faktem jest to ze problem ze znalezieniem sterownikow jest duzy niz sie wydaje bo przegladalem stronke Acera i sa tam jakies ale tp chyba pod Viste a nie pod XP(moj model acera 5315)ostatecznie moglbym go oddac do magika ale oni tyle biora za zmiane systemu i jeszcze za sterowniki;((


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sie 2008, 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
jezeli masz laptopa pod viste, i chcesz zmienic system na inny, to w tym momencie nie wiesz co może sie stać, czy będzie działał lepiej czy gorzej (częściej czytałem o tym drugim), no i zdaje mi sie, że tracisz gwarancje na laptopa w razie problemów :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sie 2008, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2008, 18:09
Posty: 30
Lokalizacja: Legnica
Trace gwarancje ale to mnie mało obchodzi,chodzi ze jezeli ma byc gorzej to lepiej nie ruszac aktualnego oprogramowania,zrobilem instrukcje u gory^^^^wywalilem wpisy,jest tak jak by gry w ogole na komputerze wiec klikam install wszystko idzie jak nalezy gra chodzi,dzieki bardzo wszystkim i za te instrukcje^^^bo ja to robilem troche inaczej:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL