Teraz jest 29 mar 2024, 15:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 wrz 2008, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2008, 19:01
Posty: 6
Witam wszystkich forumowiczów!

Uprzedzę komentarze - TAK sprawdzałem w opcji "szukaj" rozwiązania mojego problemu. Ale niestety nie znalazłem... :( Albo słaby wzrok, albo po prostu nie ma odpowiedzi.

Oto mój problem:
Mam Viste. Zainstalowałem sobie ci ja podstawę BF 1942. I działała fajnie, gram sobie w multi bez problemów, czasem robił się APPCRASH, ale rzadko. :D I stwierdziłem nagle, że fajnie by było mieć też dodatki (o ja głupi... :/)!! Więc wędruję do Empiku... Kupuję grę... Instaluję.... (wcześnie odinstalowałem podstawkę samą, żeby od nowa wszystko zainstalować, tudzież mody wykasowałem ) No i działa. Gram sobie w single, aż w końcu chce mi się zagrać w multi!! No i patrze a tam nie ma żadnego serwera! Sprawdzam co jest nie tak i szukam rozwiązania. Forum przejrzałem. No tak nie ma gamespy-a. Instaluję, znów chce grać, ale pojawiają się tylko trzy serwery i to jeszcze na hasło... :/ Wspomnę jeszcze że w pliku były jakieś wirusy (ściągnąłem z neta, bo z płyty mi nie chciał się wgrać ten gamespy). To jestem wkurzony i patrzę znów na forum: jest odpowiedź! Odinstalować i jeszcze raz zainstalować! No to hop. Ale okazuje się, że nie chce mi podstawki odinstalować. No to się w końcu wkurzyłem (dodatki wykasowane, te do modów też) i usunąłem ręcznie pliki z grą (o ja nieszczęsny!! :(:(). I teraz mimo tego, że już nie raz restartowałem kompa, mimo, że szukałem w rejestrach jakichkolwiek śladów po BF-ie (nic nie znalazłem), jak chce jeszcze raz zainstalować wszystko od początku to mam tylko dwie możliwości = reinstall (próbowałem, żąda od razu trzeciej płyty, ale bez podstawy dodatki nie działają! :D ), albo = unistall ( tu natomiast zaznacza mi podstawę BF i jeden mod, ALE po chwili ładowania pojawia mi się napis, że program wykonał zadania na BF 1942 i gra została odinstalowana... Tyle, że jak znowu wkładam płytkę (po zrestartowaniu) to nie mogę zaintalować na nowo gry. Znów te same opcje, które wymieniłem przed chwilą...

Co robić?? Ratujcie mnie, błagam, gdyż me serce drży na myśl, iż miałbym już nigdy ie zagrać w mojego ukochanego BF-a!! :omg:

Pozdrawiam,
Mathias. :D

P.S.: Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi się rozchodzi... Bo trochę się rozpisałem. :D:D

_________________
Wojna jest słodka tylko dla tych, którzy jej nie zaznali...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Sprawdź, czy w dodaj/usuń proramy nie ma BFa. Jeżeli jest to ściągnij Ccleanera i nim oczyść rejestr. Gamespy jest zbędny, nie ma sensu go instalować. Możliwe, że mie miałeś serwerów z powodu braku patcha (chociaż wątpe). Ściągnij 1.61 (bo chyba masz WW2 Anthology, gdzie już jest wersja 1.6) wpisz w google pbsetup.exe i ściągnij i użyj tego pliku (jest prosty w obsłudze, jeżeli zna się podstawy j.angielskiego) i i wyszukiwarce serwerów włącz PB (kwadracik zoło niebieskiego loga Punk Bustera).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2008, 19:01
Posty: 6
Dzięki WIELKIE Paul... :D Już myślałem, że nie będą mógł się rozkoszować BF-em... :D:D Twoje rady zadziałały!

_________________
Wojna jest słodka tylko dla tych, którzy jej nie zaznali...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2008, 19:01
Posty: 6
No tak... Teraz mi wyskakuje, że mam INVALID CD KEY... :/ Ale z tym sobie poradzę... :D Może.... :D

_________________
Wojna jest słodka tylko dla tych, którzy jej nie zaznali...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2008, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2008, 19:01
Posty: 6
Ech, życie... Udało mi się odinstalować BF-a, zainstalować na nowo. App-crashie są, ale to nie problem w podstawce i w dodatkach. Natomiast do pasji doprowadza mnie to, iż w dodatku Forgotten Hope nie mogę włączyć żadnej mapy. :evil: Nic! Jakąkolwiek włączę to wywala mnie app-crash. :omg: Czy ktoś już spotkał się z tym problemem? Sam FH włącza się, działa dopóki nie zechcę włączyć jakiejś mapy... :| Pomocy?? Tak, proszę znów o pomoc!! :omg:

_________________
Wojna jest słodka tylko dla tych, którzy jej nie zaznali...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2008, 19:45 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:14
Posty: 4
Ustaw sobie tryb zgodnosci z xp sp2 :)

U mnie to zadziałało...

BTW. sry za odkop


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL