Teraz jest 28 mar 2024, 10:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2009, 19:44
Posty: 1
Witam, jako iż jestem newbie w tej grze, mam do was kilka pytań. Od razu zaznaczam że przeczytałem FAQ, oraz posiadam oryginalną wersję Gry itd...

a oto moje problemy:
1. na serverze Punch&Pie zostałem chyba zbanowany( gdy wchodzę na server wyskakuje "BANNED FROM SERVER"...). Nie wiem dlaczego dostałem bana,żaden komunikat z PB nie wyskoczył.... Po prostu wywaliło mnie z servera i nie mogłem się ponownie połączyć... Nie używałem żadnych hacków, gram w tą grę kilka dni. Nie znam jej całej, także jak mógł bym cheatować ... Jak ktoś mi nie wierzy, niech nie pomaga... Nie miałem również TK (Team Killer, chyba tak pisało w FAQ)...

2. Gdy zaloguje się na server, co jakąś 1min, mam laga na około 5s....

3. Nie działa mi CD-key do trzeciego dodatku BF: Secret Weapons Of WWII... Grę kupiłem na allegro("BF 1942: World war II Anthology"), nie działa mi tylko cd-key do 3 części.... Słyszałem o przekrętach w MM(Media Markt), ale to chyba nie to...( oby.. xP)

Pozdrawiam, i proszę o szybką pomoc :>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
Co do 3 punktu to niestety bardzo duzo kompletow BF 1942 z dodatkiem SW wyszlo ze zlym CD-keyem ja tez na taki trafilem.Jedynie co mozesz zrobci to napisac do Electronic Arts, ja tak zrobilem i napisalem im ze mam zlego cd-keya do SW ,przeslalem im Kopie paragonu i tej ksiazeczki z cd-keyem.Po jakims czasie dostalem @ z nowym cd-keyem do SW :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2009, 14:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Co do 1. punktu, jesli problem dotyczy tylko tego serwera, to najprawdopodobniej dostales bana od admina serwera. Jedyne co Ci pozostaje to proba kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za serwer.

Co do 2. punktu, aktualizowales PB, jakie masz lacze?

Co do 3. punktu, tak jak kolega napisal, blad po stronie EA (swoja droga moze wreszcie do nich napisze w sprawie mojego klucza do SW)

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL