Teraz jest 23 kwi 2024, 13:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2010, 21:20 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 21:10
Posty: 5
Witam . Kupiłem oryginalnego Battlefielda 1942 (Anthology).

Zaimstalowałem , teoretycznie wszystko działa ale jak uruchamiam to startuje mi z niskiej rozdzielczości. Jak się okazuję po zaznaczeniu chcianej rozdzielczości w "options" i kliknięciu "save" nic nie reaguje. Rozdzielczość jest dalej taka sama ( bodajże 800x600). Czemu tak? Przejrzałem tutaj wiele podobnych tematów , i próbowałem pewnych rozwiązań. Dalej nic. Zmieniałem w Battlefield/mods/bf1942/settings i nic. Zmieniłem wszystkie linie tekstu w każdym pliku video ( tych w custom , default i profile) - nic -.-. Podpowiem że interesuje mnie rozdzielczość 1024x768 w 32 bit i 85 hz odświeżania

Moja konfiguracja.

Grafika ATI Radeon HD 2400 Pro AGP
Procesor AMD Athlon XP 2000+
Windows XP Professional z service pack 2

Sterowniki są w miarę nowe , więc nie wiem w czym rzecz. Może to kwestia patchów (mam wersje 1.6) ? Pomóżcie bo żal mi tych 50 zł ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
może dlatego że w ekranie startowym jest ZAWSZE 800x600

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2010, 18:44 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 21:10
Posty: 5
Sprawę rozwiązałem sam . Okazało się że trzeba dać na tryb zgodności pod windows 98 i wszystko działa , rozdzielczość już zmieniona. Do zamknięcia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL