Teraz jest 18 kwi 2024, 11:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mody
PostNapisane: 1 lut 2011, 15:43 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2011, 16:56
Posty: 10
Prosiłbym o link sprawdzony do dodatkowych map bo chciałbym pograć za takimi graczmi co fajnie się z nimi grało bo to byli polacy i tak żatowaliśmy ale już nie mogę grać bo oni mają dodatkowe mapy a ja nie więc prosze o linki do jakiś map dodatkowych bardzo prosze :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mody
PostNapisane: 1 lut 2011, 16:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Tu masz kilka ciekawych modów:
http://battlefield2.filefront.com/files ... tions;7828

A tu jest Forgotten Hope:
http://battlefield2.filefront.com/files ... .7#results

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mody
PostNapisane: 1 lut 2011, 19:06 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2011, 16:56
Posty: 10
DZIĘKI WIELKI I TO BARDZO WIELKIE. :D

A tak przy okazji to są co dodatkowe mapiki i jeszcze coś :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mody
PostNapisane: 1 lut 2011, 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, 23:53
Posty: 395
Lokalizacja: Gdynia
Pewnie masz na mysli mapki z servera czbf.net oraz NBN :)
Tutaj znajdziesz mapy na 1 server - http://www.czbf.net/index.php?option=co ... &Itemid=59
Tutaj na drugi (na razie server lezy, poprawie link gdy wstanie :) ) www.bf1942.ru
Jeszcze mozesz tutaj znalzc kilka calkiem ciekawych http://bf-league.eu/index.php?option=co ... &Itemid=40

Oczywiscie niektore mapy sa w kazdym z tych mappackow dlatego nie zdziw sie jak sciagniesz kilka razy to samo :).

Mapki wklejasz tutaj
C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 1942\Mods\bf1942\Archives\bf1942\levels

_________________
BF1942 - Senatus Populus Que Romanus|| BF3 - BenQ DELTAeSPORTS.COM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mody
PostNapisane: 2 lut 2011, 19:38 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2011, 16:56
Posty: 10
te też sprawdze ale narazie ściągam te 4 mapki co mi kolega wyżej za proponowal czyli:

Crusader Operation: Afryki Północnej. Szeroko otwarte pustyni, drogach kanionu, 3 flagi punktów, obronienia miast i dużo miejsca do pływania.

Rabaul: Pacific. Sojusznicy starcia z Japończykami jak oni nadzieję, aby powrócić do Rabaul wysp. 6 punktów Flag, statki, okręty podwodne i wiele samolotów, jak spróbować przejąć kontrolę nad 4 wyspy.

Nancy: Europa. opancerzone starcia we francuskich wioseczka jako sojusznicy przejść przez miejscowości Metz i Nancy. 5 flag punktów i wiele zbroi.

Bitwa pod Korsuniem: Front Wschodni. Rosyjska pancerz ma nadzieję, że push osi z miasta Kanev. Zimowy lasy, mosty i duże miasta. 4 flagi punktów.

EDIT:
dobra wszystko wypakowałem i narazie działa, jeszcze jakieś ściągne ale by mi pasowały żeby było więcej broni jak by tak ktos mugl podżucic jakiś link a jak nie to sobie może znajde

Gdy te przeczytałem to odrazu dałem dowoland hehe ale chyba dobre są te misje i da się w nie grać na multiplayer ale chyba napewno się da grać ale tylko tak pytam :mrgreen: :wink:

EDIT:
a czy jest taka możliwoć że niektóre mapki nie pójda ??? :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid:


Ostatnio edytowano 2 lut 2011, 21:09 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Łączenie postów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mody
PostNapisane: 3 lut 2011, 00:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2007, 16:06
Posty: 53
Lokalizacja: Białystok
Czy Ty masz 10 lat? Czy po prostu jesteś głupi? Poszukaj w googlach, albo użyj opcji szukaj na forum. Wiem, że lepiej napisać 10 głupich postów zamiast przeczytać FAQ (nawet jak się wklei Tobie link pod nos). Aż dziw bierze, że udało się Tobie zainstalować patcha 1.61b. Imponujące :omg:

Cytuj:
dobra wszystko wypakowałem i narazie działa, jeszcze jakieś ściągne ale by mi pasowały żeby było więcej broni jak by tak ktos mugl podżucic jakiś link a jak nie to sobie może znajde


:omg:

Niedługo będzie trzeba przepisywać instrukcje, bo leszki nie będą potrafiły zainstalować gry ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL