Teraz jest 25 kwi 2024, 23:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 paź 2005, 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
[/b]Witam mam problem z w/w patchem. Zainstalowałem go wszystko poszło dobrze i działa tak samo. Ale tu zaczynają się problemy:
1) dlaczego w klasie żołnierza (heavy assault) niema broni M60 a jest broń z klasy enginer ? (myślałem że może jakimś cudem te dwie bronie zostały zamienione ale jak wybieram w żołnierza mechanika to tam dostaje broń taką jaka jest normalnie)

2) bardzo lubię latać helikopterem i mi to całkiem nieźle wychodzi ale dlaczego w helikopterze (tym co maja amerykanie (nieznam jego nazwy) jest on na dwie osoby, może podnośić czołgi) -niemożna z niego strzelać z dwóch rakiet siedząc jako pilot (przed wgraniem patcha było mozna strzelać podwójnie ale po wgraniu jego mozna tylko jednym pociskiem strzelać (jest to wkurzajace jak poluję na czołga z powietrza to muszę kilka razy na niego nawracać aby go rozwalić

narazie tyle moich uwag ale jak coś znajde ja albo wy na temat innych błendów to piszcie! Za odp. dzięki !! mój email: marco441@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2005, 18:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Pilot helikoptera napisał(a):
[/b]Witam mam problem z w/w patchem. Zainstalowałem go wszystko poszło dobrze i działa tak samo. Ale tu zaczynają się problemy:
1) dlaczego w klasie żołnierza (heavy assault) niema broni M60 a jest broń z klasy enginer ? (myślałem że może jakimś cudem te dwie bronie zostały zamienione ale jak wybieram w żołnierza mechanika to tam dostaje broń taką jaka jest normalnie)

2) bardzo lubię latać helikopterem i mi to całkiem nieźle wychodzi ale dlaczego w helikopterze (tym co maja amerykanie (nieznam jego nazwy) jest on na dwie osoby, może podnośić czołgi) -niemożna z niego strzelać z dwóch rakiet siedząc jako pilot (przed wgraniem patcha było mozna strzelać podwójnie ale po wgraniu jego mozna tylko jednym pociskiem strzelać (jest to wkurzajace jak poluję na czołga z powietrza to muszę kilka razy na niego nawracać aby go rozwalić

narazie tyle moich uwag ale jak coś znajde ja albo wy na temat innych błendów to piszcie! Za odp. dzięki !! mój email: marco441@wp.pl

to nie sa bledy to sa zmiany naniesione przez patch...:wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2005, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2004, 21:17
Posty: 312
Lokalizacja: Kraków
czytaj czasami readme jak nie wiesz o co chodzi ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 paź 2005, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Można w jakiś sposób poprawić znaczek który widać na dole strony (kiedy np. jesteśmy w czołgu (taka strzałka)) bo gdy skręcam lufą w prawo to ta strzałka powinna kręcić się w prawo a kręci się w lewo (przeciwnie do danego kierunku) ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2005, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
1) dlaczego niema M60 najlepsza broń inne to sam szajs, (vietnam ma dużo lepsze bronie niż amerykanie) i jak tu wygrać z nimi

2) jeden pocisk z helikoptera dlaczego vietnam niemoże pojednym strzelać

3) ten patch jest najlepszy tylko jak się gra przez neta :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2005, 20:13 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Pilot helikoptera napisał(a):
1) dlaczego niema M60 najlepsza broń inne to sam szajs, (vietnam ma dużo lepsze bronie niż amerykanie) i jak tu wygrać z nimi

2) jeden pocisk z helikoptera dlaczego vietnam niemoże pojednym strzelać

3) ten patch jest najlepszy tylko jak się gra przez neta :D :D


jest M60 razem z M79 w kicie

bo tak

BF sa generalnie do MP

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL