Teraz jest 28 mar 2024, 17:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2007, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2007, 13:54
Posty: 6
Lokalizacja: Wawa
Witam

Mam dwa wredne problemy z grą :evil:
Pierwszy dotyczy walki w powietrzu. Zdaża się , że muszę trafić kogoś z 5-6 razy ;( żeby rozwalić helicopter przeciwnika. Ktoś mi napisał , że to są optyczne trafienia ( u siebei widze jak trafiam przeciwnika , ale w rezultacie różnicy pingów to trafienie nie zostaje "zaliczone" i wrogowi nic się nie dzieje . Dodam że mój ping to zazwyczaj waha się w granicach 40-80 , więc jest w miarę przyzwoity. Zaczyna mnie to szczerze denerwować , bo ja muszę trafić 5-6 razy minimum , a przeciwnik 2 razy i leże : / OCB ? Jak temu zaradzić?

Druga sprawa dotyczy gry na lądzie NVA. Wybieram sobie kolesia z tą bazooką co ma samonaprowadzające się rakiety. Jest spawn , odżywam , 2 sek i gra się wiesza na 10-15 sek , potem znów 2-3 sek i następna zwiecha :zonk: itd itd itd . Na niektórych mapach , gdy gra sie żółtkami to ze zwykłym RPG poprostu nie ma się szans i gra traci sens
Zauważyłem , że to samo spotyka mnie gdy wchodze jako pasażer do tego małego helikopterku uzbrojonego w samo działko a ja mam w łapach CKM , Bazooke lub granatnik :(

Oczywiście mam BFV w wersji 1.21

PLZ HELP !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2007, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
Pierwszy.....Aby szybko zestrzelic wrogi heli musisz strzelac w wirnik.Dwa trafienia w MI8 i po wrogu,natomiast jak latasz MI8 to wystarczy jeden podwójny.Ping 80 to jest juz duzy ping bynajmniej jak dla mnie.Co do optycznych trafien to tobie sie wydaje ze trafiłes a tak naprawde to rakieta przeleciała obok i nawet nie ,,zadrapałes,, przeciwnika.I tu własnie rozchodzi sie o ping.Staraj sie trafiac z delikatnym wyprzedzeniem.

Druga sprawa jesli dobrze zrozumiałem to dotyczy tzw packet lost.Nie jest to wina mapy lecz serwera(przeciążenie) lub masz za słabego kompa przy duzej ilości graczy na serwerze.(byc moze sie mylę).

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 09:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Kamlot napisał(a):
Staraj sie trafiac z delikatnym wyprzedzeniem.

Delikatnym?? ;p
chyba 5 cm na monitorze :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2007, 13:54
Posty: 6
Lokalizacja: Wawa
Ej ping 80 to rzadkosc , a tak naprawde to 50 max. Może ze 2 razy w zyciu grałem na takim pingu , wiec 40ms to żadne opóźnienie. Nie powinno byc tego problemu

A przydrugim problemie nie wyskakuje komunikat " WARNING : CONNECTION PROBLEM " !!! TEŻ NIE WINA NETU. Na polskim serverze ten sam problem a ping mam 20 :!!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 12:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2004, 16:44
Posty: 1184
Lokalizacja: Giżycko
Co do warningów - jaki masz internet? Radiowy? Ew. może to być wina serwera, który po prostu nie wyrabia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2004, 21:17
Posty: 312
Lokalizacja: Kraków
zeby zestrzelic heli trzeba trafic w hit boxa czyli w wirnik ;] wiec to ze widzisz ze go trafiasz nic nie znaczy puki nie bedzie krzyza trafien... mozna tez celowac w kabine i wtedy sila wybuchu zabija pilota nie uszkadzajac heli :wink:

@kamlot tobie i zellowi zawsze przeszkadza ping :lol: placzecie zawsze jak dziewczyki ;p szczegolnie na meczach i gatherach :lol: ja tam jak nie mam pingu powyzej 100 to klepie wszystkich :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 22:21 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2007, 13:54
Posty: 6
Lokalizacja: Wawa
U mnie tylko wirnik z tego co zauważyłem trafienia są zaliczane . W Cockpit moge 10 razy trafić i nic. Pilot napewno nie zdycha , bo po 10 strzale , złamas strzela we mnie i od jednego trafienia wybucha mój heli :/ .

Internet mam neo 1024 ! Z tymi zwiechami , to nie wina netu , gra smiga kozacko , biore tą wyrzutnia z samonaprowadzającymi rakietami , odżywam , 2 sek i zwiecha gry , 10-15 sek nic sie nie rusza , i znowu przez sekunde moge chodzić i ponownie zwiecha itd itd itd
Wczesniej tego problemu nie miałem ( gdy gra weszła na rynek i pierwszy raz w nią grałem )

Powiem , że ogólnie mam problemy z innymi grami , mimo że wirów nie mam czy innych świnstw.

Warcraft 3 - omija mi intro , podczas gry potrafi grafika sie zepsuć ( pojawiaja sie różne figury geometryczne , które caly czas mrygają . W sumie wszystko widać , ale wkurzają te placki zmieniające kolory

Commandos 3 - omija intro , w menu tak jakbym miał za małe odświeżanie , ale udaje mi sie wejść w jakąś misje , gram minute i wywala do windy

BFV - zacina się na "EA GAMES" , na tym drugim logo firowym , oraz podczas intra.

Mashed - śmiga bez problemów

Co do W 3 to najpierw wogule nie mogłem go odpalić , ale odisntalowałem codeki i przeskakuje teraz przez intro , ale podczas gry grafa sie wali

Mam najnowszego detonatora , dx 9.0c

Mój komp: 512/333 Ram , GeForce 4 mx , 2500 mhz

więc jako tako problemów nie powinno być , jedynie w BFV musze grac na najnizszych detalach i tylko gdy lece nisko nad ziemią helicopterem i widze kilku przeciwników w postaci piechoty lub wzbija się piasek z ziemi to spadaja troche fps'y

Pomóżcie ! :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
enklava napisał(a):
U mnie tylko wirnik z tego co zauważyłem trafienia są zaliczane . W Cockpit moge 10 razy trafić i nic. Pilot napewno nie zdycha , bo po 10 strzale , złamas strzela we mnie i od jednego trafienia wybucha mój heli :/ .

To ze tobie cos takiego nie wychodzi nie oznacza ze to jest niewykonalne. Wystarczy miec troche szczescia i dobrego oka. Co do wieszania sie bfv to obniz poziom detali do low i wtedy odpal gre. Jak bedzie plynnie chodzic to daj do medium albo zostaw jak jest a jezeli dalej bedzie taki problem to niewiem co sie tam u ciebie dzieje. :roll:
A jesli chodzi do innych gier to problem nie pojawiajacego sie intra zazwyczaj jest w pirackich wersjach albo jak gra sie bez wlozonej plytki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 22:59 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2007, 13:54
Posty: 6
Lokalizacja: Wawa
Stwierdzam Croolic , że jesteś typowym bananem ( jeśli się mylę to zwracam honor ) , ale co ma wersja piracka do odwtarzania intra , jeżeli wczesniej ono było , na starym systemie . Może mi jeszcze powiesz , że piraty mają wirusy które spalają komputer albo powodują raka i
choroby płuc ? :pompa:

:lol:

BFV wiesza sie tylko gdy mam to drugie RPG ( NVA ) i nie jest to wina netu

enklava napisał(a):
A przydrugim problemie nie wyskakuje komunikat " WARNING : CONNECTION PROBLEM " !!! TEŻ NIE WINA NETU. Na polskim serverze ten sam problem a ping mam 20 :!!:


PS: Czytamy cały post niż coś napiszemy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2004, 16:44
Posty: 1184
Lokalizacja: Giżycko
BF-owi 42 zdarza się zaniżać ping, zamiast 200 jest 20, może BF:V ma coś podobnego? Spróbuj spingować serwer spod konsoli (polecenie "ping <ip>").

Drążę temat połączenia, bo Neo 1024 tak naprawdę nic nie znaczy - przepustowość połączenia ma znaczenie tylko przy krytycznie małych jego wartościach.

Co do artefaktów w grafice ("pojawiaja sie różne figury geometryczne , które caly czas mrygają") - pewnie przegrzewa Ci się karta graficzna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2007, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
Druga wyrzutnia po str NV nazywa sie SA-7 ,ale to dziwne ze masz problem z grą grając z SA.Mało ramu masz i troche kiepska grafa,ale jak zaczynałem grac w V to miałem podobny sprzęt.Jak masz możliwosc do dołóz wiecej ramu.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2007, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2007, 13:54
Posty: 6
Lokalizacja: Wawa
ALe wczesniej było ok z tą samą ilością ramu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
enklava napisał(a):
co ma wersja piracka do odwtarzania intra

To ze moj kolega kiedys gral na piracie SWAT 3 i nie mial odtwarzanego intra. Ale moze powiedz szczerze czy masz te wszystkie gry oryginalne :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2007, 23:07 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2007, 13:54
Posty: 6
Lokalizacja: Wawa
Oryginalne mam 4
Half-Life
Counter Strike: Condition Zero
BFV
C&C GENERALS ZERO HOUR

wiecej mi nie potrzeba
Nie bede dawal się okradać w biały dzień. Niech zrównają ceny do naszych zarobków , lub zarobki do cen płyt.

Intro? - bo pewnie RIP z jakiejs platformy innej niż PC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2007, 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
enklava napisał(a):
Powiem , że ogólnie mam problemy z innymi grami , mimo że wirów nie mam czy innych świnstw.

Warcraft 3 - omija mi intro , podczas gry potrafi grafika sie zepsuć ( pojawiaja sie różne figury geometryczne , które caly czas mrygają . W sumie wszystko widać , ale wkurzają te placki zmieniające kolory

Commandos 3 - omija intro , w menu tak jakbym miał za małe odświeżanie , ale udaje mi sie wejść w jakąś misje , gram minute i wywala do windy

BFV - zacina się na "EA GAMES" , na tym drugim logo firowym , oraz podczas intra.

Mashed - śmiga bez problemów

Co do W 3 to najpierw wogule nie mogłem go odpalić , ale odisntalowałem codeki i przeskakuje teraz przez intro , ale podczas gry grafa sie wali


enklava napisał(a):
Oryginalne mam 4
Half-Life
Counter Strike: Condition Zero
BFV
C&C GENERALS ZERO HOUR


Wez ty sie zastanow co piszesz. :shock: Zalisz sie ze masz problemy z piratami. Jakbys mial te gry o ktorych napisales oryginalne to zapewne nie mialbys klopotow z intrem czy czyms innym. Poza tym nie oczekuj ze ktos ci tu sypnie odpowiedzia na twoj problem jak z rekawa tylko napisz maila do EA i im sie wyzal. :twisted:

enklava napisał(a):
wiecej mi nie potrzeba
Nie bede dawal się okradać w biały dzień. Niech zrównają ceny do naszych zarobków , lub zarobki do cen płyt.

To ze dla ciebie gry sa za drogie nie oznacza ze dla innych tez to jest problem. :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL