Teraz jest 24 kwi 2024, 03:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Rownie dobrze moge pisac ze sam jestes smieszny, nadal nie widze tu zadnego argumentu, tylko Twe slowo, a jak mniemam to nie jestes psychoanalitykiem, wiec wiedze masz taka jak ja, niw wielka. Co do lana, to byla odpowiedz na stwierdzenie ze jestesm maloletni, no ale reszte juz sam sobie dopisales, ajis kolesjny kompleks, tak teoria spiskowa w pleni potwierdzona, wszystkich mam w dupie i traktuje z gory :wink: .

Hmm argumentu na potwierdzenie ze Via jest lepsza lub gorsza nie znalalem, a no sa bo Ty tak twierdzisz, masz racje przekonal mnie w 100 %, jak moglem tak sie mylic. Ja moje zdanie opieram na wlasnym doswiadczeniu, mialem plyty z tym chipsetem (MSI, Abit, VIA - firmowa), wiesz jak ma sie samochod jeden drugi tej samej marki i wciaz sie nie jest z nich zadowlony, to nie kupuje sie kolejnego tylko zminia marke, ale widocznie do niektorych to nie dociera i nie jest zadnym argumentem. Nie bede potepial Cie za to ze jestes piewca super marki VIa, moze masz jakies profity, Twoja sprawa, ale nie bede sobie na gowniarskie docinki, vide pierwszy Twoj post do mnie w tym temacie.

Ide pobawic sie spluczka 8) .

Sory autora tematu za OT, juz nie bede :wink: .

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:02 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2002, 23:43
Posty: 53
Lokalizacja: wawa
marcinek napisał(a):

Ide pobawic sie spluczka 8) .



No splucz bo troche tu smierdzi gejem :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
FUNNY JOE napisał(a):
marcinek napisał(a):

Ide pobawic sie spluczka 8) .



No splucz bo troche tu smierdzi gejem :wink:


Tak masz racje, po lanparty i na serwerze za kazdym razem jak pojawiaja sie gracze z pewnym tagiem :wink: .

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:13 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2002, 23:43
Posty: 53
Lokalizacja: wawa
enclave.??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
FUNNY JOE napisał(a):
enclave.??


huehue dokladnie to samo chcialem napisac tylko odswiezylem sekunde wczesniej :D

spokojnie zaraz przyjdzie wiecej chlopakow od nas i wyjasnia co trzeba i komu trzeba :lol:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Nu nu panowie!
Piaaaskownica (nie obraz sie piasecznik ;) )
Marsz mi z tym do Hyde parku albo na priv....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2002, 22:32
Posty: 1397
Lokalizacja: Wawa
beeeee beeee beeee Marcinek popsul mi babeczka.. łeeeee ;P

_________________
Pan Szmata
OBIT M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS

HIC NATUS EST
Scierkens
M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
marcinek napisał(a):
Rownie dobrze moge pisac ze sam jestes smieszny, nadal nie widze tu zadnego argumentu, tylko Twe slowo, a jak mniemam to nie jestes psychoanalitykiem, wiec wiedze masz taka jak ja, niw wielka.


To kto ma wiedzę, niech ocenią czytelnicy po wnikliwej analizie zamieszczanych tu postów. Z psychoanalitykiem się nie zgodzę, mam coś co powoduje, że na odległość potrafię wyczuć teoretyka, bez zasobnej wiedzy.

marcinek napisał(a):
Co do lana, to byla odpowiedz na stwierdzenie ze jestesm maloletni, no ale reszte juz sam sobie dopisales, ajis kolesjny kompleks, tak teoria spiskowa w pleni potwierdzona, wszystkich mam w dupie i traktuje z gory :wink:


Potraktowałes Lana jak jakis wyznacznik mądrości. Niczym wyrocznie opiniodawczą o osobnikach, którzy zaszczycili swoją obecnością. Sam przypisałeś siebie do tych ... naj.

Co do kompleksów .. hmn, nikt nie jest bez wad, a wszelkie informacje co się działo, jak się działo mogę tylko z rozradowaniem na twarzy wysłuchiwać od osób tam będących, które szepną to i owo :)

marcinek napisał(a):
Hmm argumentu na potwierdzenie ze Via jest lepsza lub gorsza nie znalalem, a no sa bo Ty tak twierdzisz, masz racje przekonal mnie w 100 %,


Chwilunia, powróć do początku, znowu czytasz po łebkach, łapiesz wyrywkowo. Nie zrozumiałeś, że to ja prosiłem o poparcie tak odważnej opinii o innych układach npd AMD. Na szczęście nie mam jeszcze problemów ze zrozumieniem czytanego słowa, ale jasno i wyraźnie napisałeś swój komentarz. Czekam na poparcie. Chciałem Ciebie ukierunkować, abyś odwiedził naszego Wujka i zadał sobie trud w wyszukaniu testów, miarodajnych i rzetelnie opisanych. Wówczas pokornie przyjałbyś moją retorykę. Testów masz całą masę.

Od przepustowości układu, po kompresję audio i video, pamięciach
i na o/c skończywszy. Ukazane dla nieznających tematu w byczych tabelarycznych zestawieniach. Pomijam kwestię "lepszości", owszem nforce2 jest w tej chwili najoptymalniejszym wyborem, ale nie zapominaj K8T800 zdecydowanie wydajniejszym (w szczególnych zastosowaniach), gwoli przypomnienia to platforma AMD ! Nijak nie moge pozwolić, abyś po kilku nieudanych próbach konfiguracji w stylu "kolega ma i narzeka" ganił całokształt układów.

Na arenie masz jeszcze SiSa, który również oferuje potencjał o/c.
Kiepski bądź co bądź, ale każda ingerencja w ustawienia fabryczne układów jest objęta pojęciem overclocking.

Nie znam się, może masz na myśli jakiś spec-o/c z użyciem niezbędnych urządzeń, aplikacji, modyfikacji, a cała reszta, która nie nie wymaga takiego potraktowania to nic nie warta rzecz, która nalezy potraktowac papierem toaletowym.

Może od razu tak powinienem zacząć.

Łapiesz teraz, czy dalej z uporem maniaka będziesz mi robił moralne dywagacje nad wyższością i zajadłością wątku ?

marcinek napisał(a):
mialem plyty z tym chipsetem (MSI, Abit, VIA - firmowa), wiesz jak ma sie samochod jeden drugi tej samej marki i wciaz sie nie jest z nich zadowlony, to nie kupuje sie kolejnego tylko zminia marke, ale widocznie do niektorych to nie dociera i nie jest zadnym argumentem.


Teraz masz nforce2.
Słucham, co takiego jest w np. K8T800, KT600, że nie jest warte uwagi na platformy AMD ? Jak łapiemy się z słówka, to proszę ... Uszanuję każdą opinie.

marcinek napisał(a):
Nie bede potepial Cie za to ze jestes piewca super marki VIa, moze masz jakies profity, Twoja sprawa, ale nie bede sobie na gowniarskie docinki, vide pierwszy Twoj post do mnie w tym temacie.


Czyżbys należał do jakiejś organizacji, która w dniu dzisiejszym tytułuje ludzi, nie bojących się krytykować szerzonej głupoty ? Spokojnie, za chwilę zabraknie mi miejsca na trofea.

marcinek napisał(a):
Ide pobawic sie spluczka 8) .


Zaraz, ktoś tu niedawno pisał mi o gówniarskich zagrywkach :!:

Spodobało sie ? Widzisz ... brakuje Ci wrażeń, chcesz więcej .. mam jeszcze 8 spłuczeń.

marcinek napisał(a):
Sory autora tematu za OT, juz nie bede :wink: .


Tak łatwo sie nie wymigasz. Czekam na konkretne zarzuty pod względem innych układów AMD. Ukierunkuj je głównie pod kątem o/c. Pomiń niepotrzebny brak funkcji zaimplementowany w układach. Swoje spostrzeżenia oprzyj na wiedzy teoretycznej popartej praktyką.
Jeśli będą sprzeczności chętnie poddam się weryfikacji.

:arrow: Tak wiem, całość zaczyna śmieszyć, ale traktując obecnośc na forum chcę ukazać pewne zależności. Wiedza jest dzisiaj towarem deficytowym, szanowana jeśli jest poparta zgodnością z przyjętym standardem. Nie ma ludzi nieomylnych, tylko ważne jest aby z pokorą umieli przyjąć porażkę i przyznac się do błędu.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2004, 02:11
Posty: 16
Lokalizacja: małopolska
Ja prdolę. Jak wam się chce dżentelmeni tyle tekstu pisać. Na ubitej glebie wygrał by silniejszy fizycznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 14:52 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2003, 16:35
Posty: 458
Lokalizacja: Polska bo tu się pije :)
Norman Stansfield napisał(a):
Ja prdolę. Jak wam się chce dżentelmeni tyle tekstu pisać. Na ubitej glebie wygrał by silniejszy fizycznie.


Zbyt krótko jesteś na tym forum aby zrozumieć calą geneze tych kłotni :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 15:27 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2004, 02:11
Posty: 16
Lokalizacja: małopolska
To nie zmienia faktu.
Jak im się chce?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 15:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
tak mi sie wydaje ze chyba ktos mnie i moj klan obrazil...mam nadzieje ze sie myle... :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 22:43
Posty: 1075
Lokalizacja: z Warszawy
marcinek napisał(a):
FUNNY JOE napisał(a):
marcinek napisał(a):

Ide pobawic sie spluczka 8) .



No splucz bo troche tu smierdzi gejem :wink:


Tak masz racje, po lanparty i na serwerze za kazdym razem jak pojawiaja sie gracze z pewnym tagiem :wink: .

tiaa ? a babcia smaczne pierozki gotuje ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
ejw -> FunnyJoe pisal do mnie z jakimis aluzjami gejowskimi, odpisalem mu. Historie z lanparty znaja wszyscy, na serwerze ile razy gram z Wami, to widze na chacie wyzwanie sie od gejow, to tyle.

Tommy-> KT600 w istocie niezly jest, plyty sa tanie, tylko szkoda ze gdy podnosi sie fsb podnosi sie tez agp i pci, jak dla mnie to jest dosc znaczny minus w stosunku do nforce2. K8T800 o ile widze po sklepach ineterntowych to nie sa dostepne plyty z tym chipsetem, wiec moja wypowiedz nie tyczy sie go (piszac dop na post autora mialem namysli sprzet dostepny u nas na rynku). Dlatego tez jest mi w tej chwili obojetny.

Co do via jeszcze, mialem plyte oparta o ten chipset (malo tego plyta byla wyprodukowana przez te firme) Via P4PB 400-L tyle ze pod intela i co niestety po podkreceniu byla bardzo niestabilan, zmienilem na gigabyte z chipsetem 875 i bez podwyzszania napiecia spokojnie 2.4@3.2, to mowi samo za siebie.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2004, 17:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
marcinek napisał(a):
Tommy-> KT600 w istocie niezly jest, plyty sa tanie, tylko szkoda ze gdy podnosi sie fsb podnosi sie tez agp i pci, jak dla mnie to jest dosc znaczny minus w stosunku do nforce2.


Podobnież masz w KT400A i niższych jednak nie jest to taka poważna wada, która dyskwalifikuje delikwenta z rozgrywki. AGP do przeżycia (większość konstrukcji kart graficznych wytrzymuje 90-100Mhz), PCI także, 41Mhz przy maksymalnych możliwościach o/c do przeżycia.

Efekty wydajnościowe nforce2 i takiego KT600 na identycznych konfigach sa minimalne, na codzień niezauważalne. Brak dzielnika PCI 1/5 powoduje u potencjalnych kupujących grymas na twarzy. Dziwię się.

marcinek napisał(a):
K8T800 o ile widze po sklepach ineterntowych to nie sa dostepne plyty z tym chipsetem, wiec moja wypowiedz nie tyczy sie go (piszac dop na post autora mialem namysli sprzet dostepny u nas na rynku). Dlatego tez jest mi w tej chwili obojetny.


Nareszcie zrozumiałeś.

marcinek napisał(a):
Co do via jeszcze, mialem plyte oparta o ten chipset (malo tego plyta byla wyprodukowana przez te firme) Via P4PB 400-L tyle ze pod intela i co niestety po podkreceniu byla bardzo niestabilan, zmienilem na gigabyte z chipsetem 875 i bez podwyzszania napiecia spokojnie 2.4@3.2, to mowi samo za siebie.


Oczywiście VIA w pewnym okresie chciała przejąć Intelowski rynek.
Marny skutek. Niedopracowane sterowniki, nieudane konstrukcje.
Wreszcie skupili się na konstukcjach typowo dla AMD.
Od czasów nieudanego KT333 wiedzie się im bardzo dobrze, pomimo że konkurencja w postaci nvidii wiedzie obecnie prym.
Chwilowo przejeli podium i w supporcie AMD64 poradzili sobie świetnie.
Widziałem platformę opartą na takim chipsecie.
Znajomemu w lokalnej firmie trafiło się mocne zamówienie. 3 dni zabawy.
Nie widziałem jeszcze takiego demona w kompresji video (DVD - > Xvid).
Bezproblebowy i bardzo udana konstrukcja, poparta subiektywnymi testami i co ważne już opiniami użytkowników. Ubolewam nad chwilowym brakiem aplikacji analogicznych do HT z Intela.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL