Teraz jest 29 mar 2024, 16:09

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2004, 10:19 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2002, 10:41
Posty: 79
hej dude niestety zakladam sie o duze piwo ze wkrotce czeka Cie dodatkowy wydatek.... szykuj kase na dodatkowe 512MB :D - jak nie wiesz po co to pozycz od kogos na chwile... hyhy albo nie pożyczaj bo nie oddasz :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2004, 16:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
the Real Dude napisał(a):
NO I MAM JUZ DSL :!: :!: :!:
śmiga jak śmiglo w moim zero/huey :wink: pingi na wiekszosci serweroow around da world - ponizej 100 :twisted: zero lossów,


Polskie serwy - pingi 15 - 40 powinny być własciwe. Zaś "around the world" - praw fizyki nie przeskoczysz - jak serw jest na drugim końcu globu to ******* łącze niewiele ci pomoże (choć nędzne może deko przeszkodzić) - przedkość z jaką się sygnał rozchodzi jest ograniczona przez prędkośc światła. Tak więc nie licz na ping poniżej 150 grając na serwach w USA (zakładam, że grasz z Polski). Prosty przykład - mieszkam w Pruszczu Gdańskim (10 km od Gdańska), mam NEO+ (aDSL) - na Multimedii (stoi w trójmieście AFAIK) mam ping 15-20, zaś na PRGK (Wawa lub okolice) 30-40. Maletz (mieszka w Wawie) ma na PRGK pinga 10 -15, zaś na multimedii około 30. Widać wpływ odległości, co nie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL