Teraz jest 25 kwi 2024, 16:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2004, 16:58 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2004, 21:05
Posty: 237
czyli ze co? Znowu opuszczasz nas? I wrocisz po miesiącu?

_________________
Bo zupa była za słona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2004, 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Dlaczego nikt nie napisał że Okota dostał lodzika :twisted: ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2004, 17:44 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
jakiego lodzika?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2004, 18:37 
Offline

Dołączył(a): 9 lip 2004, 08:50
Posty: 9
Panowie - bardzo bym prosił o zaprzestanie dyskusji w takim stylu. Okota jest osobą która, jak mi sie wydaje, poświęca naprawdę sporo uwagi temu forum. Wymaga to sporo czasu i zaangażowania. Nie przypuszczałem że moja odpowiedź przyniesie tyle dyskusji zupełnie nie związanej z głównym wątkiem tego postu. Dlatego nalegam, aby głos zabierały tylko te osoby które są w stanie pomóc mi w wyjaśnieniu nurtującego mnie problemu. Inne proszę o poprzestanie tylko na czytaniu. Nie dlatego zarejestrowałem się i korzystam z uprzejmosci twórców tej strony, aby wywoływać waśnie i kłótnie. Ja naprawdę nie miałem żadnego przesłania w moich postach i nie należy w nich szukać "drugiego dna". Jego tam po prostu nie ma. Była to tylko odpowiedź na post Okoty i należy to tylko tak traktować. Nie znam człowieka i nic do niego nie mam. Na pewno także nie należy wykorzystwać całej sytuacji do osobistego odgrywania się. Myślę że od tego jest Hyde Park. Można tam stworzyć swój własny temat np. pod tytułem "Nie lubię pana XYZ, a jak jest z wami?" i tam wyjaśnić wszystkie nurtujące was kwestie. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2004, 21:27 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
prawda jest taka ze bez naocznego i personalnego przeanalizowania twego problemu z kompem sie nie rozwiaze i nikt z nas niema bladego pojecia co sie stalo, wiec wszyscy robia to co najlepiej im wychodzi na tym forum:
:arrow: szaleja
:arrow: mieszaja innych z blotem
:arrow: ..........*



*tu umiesc to co uwazasz za stosowne.

Milego dnia i tobie 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2004, 22:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
centurion jak jestes taki ulozony i ugrzeczniony i przeszkadza ci styl dyskusji to moze idz zapytaj na forum komputer swiata albo filipinki, tam na pewno ci pomoga, to forum ma taki wlasnie klimat i zadne stekanie i moralizatorka tego nie zmienia, pochowalismy juz paru moralizatorow hehe, niektorzy nawet nicka zmienili z wrazenia np. wiechol hehe

_________________
http://www.bravo-company.pl


Ostatnio edytowano 21 lip 2004, 22:41 przez Holman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2004, 22:34 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
wiec wszyscy robia to co najlepiej im wychodzi na tym forum:
:arrow: szaleja
:arrow: mieszaja innych z blotem
:arrow: ..........*


Okota, ale tak sie sklada, ze mieszac z blotem Ty zaczales pierwszy :/ Czlowiek zapytal sie tylko, czy nie ma na cd listy komend na serwer... w sumie naturalna sprawa... czesto na plytkach z grami jest np. wieksza objetosciowo instrukcja niz w wersji drukowanej i mowie tutaj o oryginalnych grach !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, 00:08 
Offline

Dołączył(a): 9 lip 2004, 08:50
Posty: 9
Ponieważ, jak widzę, większość czytelników tego forum raczej nie spotkało się z tym problemem jaki mnie trapi, dlatego wnioskuję z tego, że faktycznie jest to związane z moim sprzętem. Pamiętam tylko, że patch 1.02 był wypuszczony m.in. własnie z powodu wychodzenia do windowsa. Uważałem, że być może nie wszystko zostało poprawione i innym też to się przytrafia. W sumie nie jest to specjalnie kłopotliwe, choć gdybym np grał w jakimś klanie, to na pewno byłoby to bardziej wkurzające. Nie wiem czy można gdzieś raportować takie błędy, ale poszukam na stronie EA.
Natomiast nie mogę sie powstrzymać, żeby nie odpowiedzieć Holmanowi :)
Otóż mogę cię zapewnić, że poziom tej dyskusji nie jest dla jakimkolwiek problemem. Nie odbiega on od poziomu na innych forach dyskusyjnych i klanowych. Wypowiadają się tutaj ludzie, a nie boty, a ludzie są różni - i bardzo dobrze. Moge cię zapewnić, że mógłbym tak skonstruować te posty, że myślałbyś, że masz do czynienia z niedouczonym dwunastolatkiem (ty też byś chyba bez problemu sobie z tym poradził - "nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie" :) ). Tylko czemu to by miało służyć? Nie uważam sie za jakiegoś szczególnego erudytę i z pewnością nie raz mi się zdarzały wpadki językowe (i z pewnością ich nie uniknę w przyszłości). Tylko, że jeżeli zdajesz sobie sprawę z poziomu języka forum, to widać wiesz o tym że może on być także inny. Inny w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mam prawo pisać posty tak jak uważam za stosowne. Mam prawo reagować, jeśli uważam to za potrzebne. Mam prawo się obrazić się i zniknąć z tego forum tak szybko jak się tu pojawiłem. Każdy tutaj ma takie prawo (chyba że wcześniej dostanie BANA :) ). Staram się zadawać pytania tylko w takich tematach na które trudno gdzie indziej znaleźć mi odpowiedź. Jeśli miałbym problem np. z pieczeniem mojego ulubionego serniczka, to pewnie poszukałbym porady np. na forum filipinki. Ale mam problem z BfV, wydaje mi się że to forum dyskusyjne (są przecież także zagraniczne), jest odwiedzane przez większość polskojęzycznych graczy i to również tych najlepszych. Mam prawo sądzić że tutaj mogą mi pomóc. Jak tak się nie stanie - przeżyję. Battlefield nie jest dla nikogo z nas sprawą życia i smierci. Jest fajną grą, która ma służyć rozrywce i niech tak pozostanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, 00:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
no ja wlasnie do tego pilem zebys sie tak tym nie przejmowal bo to nie jest sprawa zycia i smierci i ze naprawde nic zlego sie nie dzieje jak ktos sobie troche jaj porobi albo cos w ten desen, a podchodzisz do tego wrecz spazmatycznie hehe ;)

a co do wychodzenia do windowsa to jest bug 1.02, tez mi sie to zdarzylo z raz czy dwa w momencie kiedy wybuchl heli ktorym lecialem

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2004, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2004, 20:14
Posty: 213
Lokalizacja: Katowice
Centurion napisz mi prace mgr'ska bo widze ze byś tam wiele wody wylal ;)

Masz niecodzienny problem z wyjsciem do dosa w momecie śmierci. Swoja drogą to jestes bardzo dobrym graczem skoro od najwczesniej wyrzuca Cie po ok 30 min gry. Proponuje tow. klanowcą przyjrzeć sie temu młodemu zdolnemu człowiekowi. 3mka

_________________
Me kill you long time
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL