Teraz jest 25 kwi 2024, 08:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sty 2005, 13:31 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2005, 13:25
Posty: 1
Witam wszystki.
Wiem że już wiele razy proszono was o pomoc w tym temacie, ale mimo to zaryzykuje.
Jestem nowym posiadaczem gry Battlefield Vietnam i prosiłbym żeby mi ktoś napisał jakie patche i inne rzeczy musze ściągnąć żebym mógł zagrać w multiplayera. jest ich kilka na tej stronie i nie wiem co mam ściągnąć.
Będe bardzo wdzięczny za pomoc
POZDRAWIAM WSZYSTKICH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2005, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2004, 09:37
Posty: 91
Lokalizacja: Kraków
Ja bym ci radził jednak szybciutko znaleźć opcję "szukaj"- zanim sie dorwą do ciebie "rekiny forumowe" ;-)

_________________
...nie wiedziałbyś co to strategia nawet jakby wyskoczyła z krzaków i kopneła cię w rzyć


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2005, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 19:49
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
E_A_S_T napisał(a):
Witam wszystki.
Wiem że już wiele razy proszono was o pomoc w tym temacie, ale mimo to zaryzykuje.
Jestem nowym posiadaczem gry Battlefield Vietnam i prosiłbym żeby mi ktoś napisał jakie patche i inne rzeczy musze ściągnąć żebym mógł zagrać w multiplayera. jest ich kilka na tej stronie i nie wiem co mam ściągnąć.
Będe bardzo wdzięczny za pomoc
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Patch 1.2, a potem 1.21


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
I ewentualnie jakaś dobra przeglądarka serwerów (ta wbudowana w grę jest słaba). ASE lub HLSW powinno być dobre.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2005, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 19:49
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
_XENA_ napisał(a):
I ewentualnie jakaś dobra przeglądarka serwerów (ta wbudowana w grę jest słaba). ASE lub HLSW powinno być dobre.

Albo Qtracker :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2005, 18:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2003, 03:51
Posty: 456
Lokalizacja: Sosnowiec
http://www.eagames.com/official/battlefield/vietnam/us/editorial.jsp?src=demo_editorial#
najpierw sciagnij patch 1.2 295 MB potem patch z 1.2 - 1.21 10 MB
po instalacji powyższych patchy zaopatrz sie w program do wyszukiwania serwerów np ASE http://www.udpsoft.com/eye/download/newer/EyeInstaller.exe
i możesz rozkoszować się grą w BF:V :)

Leszy napisał(a):
Ja bym ci radził jednak szybciutko znaleźć opcję "szukaj"- zanim sie dorwą do ciebie "rekiny forumowe" ;-)

Z tego co wiem to zawsze można liczyć na pomoc na tym forum jeśli się jest normalnym człowiekiem a nie TROLLEM, więc nie wiem dlaczego odnosisz wrażenie że każde pytanie nowicjusza musi kończyć się atakiem??? :)

_________________
kiedyś był tu obrazek sponsora ale ktoś skasował pozdr dla Gore-a ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2005, 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2004, 09:37
Posty: 91
Lokalizacja: Kraków
@Bulldog
Sledze forum o dłuzszego czasu, znacznie dlużej niz jestem zarejestrowany (tak 1,5 roku) no i zazwyczaj podobne prosby,były łagodnie mówiąc "spuszczane po brzytwie".

Ale oczywiscie nie zawsze, co jak widac i tym razem ma miejsce.

dobrze, ze mu pomogliscie, niemniej uważam, ze każdy początkujacy, niezaleznie czy to forum, czy lista dyskusyjna powinien poszukac przycisku szukam albo FAQ. To może mu oszczędzić " rozczarowan" ;-)

_________________
...nie wiedziałbyś co to strategia nawet jakby wyskoczyła z krzaków i kopneła cię w rzyć


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, 01:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2003, 03:51
Posty: 456
Lokalizacja: Sosnowiec
Leszy napisał(a):
@Bulldog
Sledze forum o dłuzszego czasu, znacznie dlużej niz jestem zarejestrowany (tak 1,5 roku) no i zazwyczaj podobne prosby,były łagodnie mówiąc "spuszczane po brzytwie".

Ale oczywiscie nie zawsze, co jak widac i tym razem ma miejsce.

dobrze, ze mu pomogliscie, niemniej uważam, ze każdy początkujacy, niezaleznie czy to forum, czy lista dyskusyjna powinien poszukac przycisku szukam albo FAQ. To może mu oszczędzić " rozczarowan" ;-)

No ale zauważ że w ten sposób odpowiadamy osobom które zadają pytania typu jak się włącza spadochron, albo gburom, którzy pierwszy post piszą o tym jacy to oni wymiatacze bo grają z botami już prawie miesiąc dzień w dzień ;)
zreszta nieważne ja zawsze staram się pomóc (jeśli oczywiście potrafie) osobom, które są kulturalne !! :)
Dobra zeszliśmy z tematu ;) Admin zamknij temat już chyba wszystko jasne ;)

_________________
kiedyś był tu obrazek sponsora ale ktoś skasował pozdr dla Gore-a ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, 05:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
[quote="Leszy
Sledze forum o dłuzszego czasu, znacznie dlużej niz jestem zarejestrowany (tak 1,5 roku) no i zazwyczaj podobne prosby,były łagodnie mówiąc "spuszczane po brzytwie".
[/quote]


Chłopak najwyraźniej trafił na "Dzień dobroci dla zwierząt". Ale niech uważa - to nieprędko może sie powtórzyć. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dalej nic
PostNapisane: 15 lut 2005, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2005, 09:56
Posty: 5
Czytałem juz wszytskieposty.Mam gre, jest bomba ale chce grac przez neta. Niestety niemoge tego zrobic gdyż kidy proboje uruchomić jakikolwiek serwer to wyskakuje informacja, że mam złą wersję i czy chce ją zupdatować. Klikamyes. Czekamm 2 godziny iiiiiiiiiiiiii..... KICHA!!!! :evil: PORADŹCIE MI!! JESTEM ZDETERMINOWANY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dalej nic
PostNapisane: 15 lut 2005, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 19:49
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
hitman napisał(a):
wyskakuje informacja, że mam złą wersję i czy chce ją zupdatować. Klikamyes. Czekamm 2 godziny iiiiiiiiiiiiii..... KICHA!!!! :evil:

Taki update trwa o wiele dłużej, i nie zawsze jest możliwy-to właśnie twój przypadek...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2005, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2005, 09:56
Posty: 5
To co proponujesz? Co mam zrobić zeby działało podajlinki programów potrzebnych do GRY PRZEZ NETA PLZZZ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dalej nic
PostNapisane: 15 lut 2005, 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
hitman napisał(a):
Czytałem juz wszytskieposty.Mam gre, jest bomba ale chce grac przez neta. Niestety niemoge tego zrobic gdyż kidy proboje uruchomić jakikolwiek serwer to wyskakuje informacja, że mam złą wersję i czy chce ją zupdatować. Klikamyes. Czekamm 2 godziny iiiiiiiiiiiiii..... KICHA!!!! :evil: PORADŹCIE MI!! JESTEM ZDETERMINOWANY

jestes piratem a nie tam zdeterminowany, zamiast wypic kilka win i wypalic papierosy, zaoszczedz sobie na gre, w sklepach jest jej jeszcze masa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2005, 14:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Pinky nie kłam :D wczoraj byłem w MM i nie było Vietnama :D ...WoW zresztą też.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2005, 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2004, 22:52
Posty: 260
Lokalizacja: Kraków
[Night]MaX napisał(a):
Pinky nie kłam :D wczoraj byłem w MM i nie było Vietnama :D ...WoW zresztą też.

Mam nadzieję, że przynajmniej Tobie nie odpierdoli na punkcie WoW.... :cry:

_________________
the thin red line....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL