Teraz jest 28 mar 2024, 20:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2006, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
Jak sie ma dużo % w sobie to można grać,grać i grać :!: Mi ostatnio nawet nie przeszkadzało że z prędkością max 5 kb\s (limit wyczerpalem na ten miesiąc) na necie grałem :!: Kamlot mnie wyzywał że mam iśc spać :wink: bo ch.. robie a ja na koniec srebro wywalczyłem :D :D :D
Ale co sie działo dalej to już nie pamiętam :wink: Wiem że to było jakoś jak wróciłem z imprezki :wink: :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2006, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
faajnie... :wink: :roll: a ja dzisiaj goscia w dziale stacjonatnym z noza ciachnolem a drugiego nie moglem trafis z m 16 i pistoletu..... :mrgreen: bo sie wiercil wiec wzialem noz i tez go zaciachalem.....od 3-ciego zgarnolem z rocket-"lanczera" :wink: :lol:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2006, 00:28 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2004, 19:57
Posty: 117
Lokalizacja: Z kwiatka na kwiatek
och, to wspaniale...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2006, 02:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
arnie9 napisał(a):
Jak sie ma dużo % w sobie to można grać,grać i grać :!: Mi ostatnio nawet nie przeszkadzało że z prędkością max 5 kb\s (limit wyczerpalem na ten miesiąc) na necie grałem :!: Kamlot mnie wyzywał że mam iśc spać :wink: bo ch.. robie a ja na koniec srebro wywalczyłem :D :D :D
Ale co sie działo dalej to już nie pamiętam
Tak ..to fakt....szacuneczek :D sreberko..hehehehe

KunAkub....gratulacje,z kosy zajechac to niezle pojechałes... 8)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2006, 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
:mrgreen: wiara wcale sie czasami nie rozglada a tego drugiego to po prostu przestrasztlem :lol: i sie zchowal do kata z pustym magazynkiem :lol: wiec go zanozowalem

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2006, 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2002, 18:30
Posty: 1195
Lokalizacja: Białystok
Nieźle, nożem, no no no, to jest coś 8)

_________________
Who cares?
Masz problemy z pisownią? Zanim wyślesz posta - sprawdź http://orangoo.com/spell/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:58 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 21:24
Posty: 15
"Hu takng ze hse" Kutiak w ciecie na otro REspect dla nożowników

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2006, 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Nożyk jest cool 8)
jak widze kogoś leżaćego i obruconego w przeciwna strone to go z noża bo poco ammo marnować ;] tak samo jak mi sie ammo w m16/ak konczy bo uż wole sprobowac z noża kolesia czasnąć niż wstrzelac magazynek z pistoletui ani razu go nietrafic...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2006, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
oprocz noza cool sa polapki kolcowe nva :lol: chociarz trzeba byc skonczonym idiota zaby sie w nie wpakowac :lol: podobnie kolczaste pienie choc ich jest trudniej unikac....

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2006, 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, 20:05
Posty: 14
Lokalizacja: Częstochowa
wczoraj na kolcach które rozrzuciłem trzech zgineło... niby nic takiego ale były rozrzucone po schodach i było je widać z daleka 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Te zaoszczone pale to dobra zecz jest ;] Wystarczy je umieścić w krzakach i czekac... az kilku swoich sie nabije :P Raz to umieściłem przy wyjśćiu z budynku to chyba z 5 sie nadzialo xD i po h*j biegli rządkiem :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 11:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kolce ("krucze stopy" to cię chyba fachowo nazywa) to podstawa na wielu mapach. Na przykład Hue 68. Bronisz światyni (centralna flaga). Rzucasz 4 sztuki po lewej stronie schodów, uzupełniasz zapas w pobliskiej skrzynce i rzucasz kolejne 4 po prawej. Jak zrobisz to mądrze (nie zostawisz wolnego przejścia) nikt nie wejdzie na pięterko. Czyli tym samym nikt nie zajmie flagi ani nikt nie zaskoczy ciebie (wbijając maczete w plecy) gdy snajperzysz z górnego piętra...

Paliki (punji sticks) zaś kłądzie się po krzaczorach na mapach leśnych. Jednak nie tylko po krzaczorach - mądrze "zasadzone" bambusiki (np przy wejściach w kluczowe punkty) potrafią zblokowac kompletnie przejście. Ważne jeżeli są widoczne by tak je stawiać aby buły nie do ominiecia. Przykłądem jest Sajgon 68 - tam punji mozna kompletnie zablokowac większośc wyjść z podziemi. Schodząc z góry da się je przeskoczyć, wchodząc nie.

Warto jeszcze pamiętać o Bouncing Betty. To tesz genialna sprawa. Szczególnie jak trzeba samemu bronić flagi. Dodam jeszcze, że jak kładziesz je na leżąco maja tendencję do wpadania w podłogi itp. co czynie je trudnozauważalne. Mozna nawet w ten sposób zrzucać je przez podłogi gostkom pietro niżej. Ale gdzie i jak to działą trzeba wybadać doświadczalnie samemu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 13:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
ja kolcy uzywam na irving czy jakos tak... :lol: stawiam przy m46 lub na koncu rozwieszanego mostu. jak ktos je zauwazy to itak nie przeskoczy a jak sie cofnie to sie wystawi na ogien 10 vietcongowcow kampiacych z ak47 lub z bazzokami :wink: :lol:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
_XENA_ napisał(a):
Warto jeszcze pamiętać o Bouncing Betty. To tesz genialna sprawa. Szczególnie jak trzeba samemu bronić flagi. Dodam jeszcze, że jak kładziesz je na leżąco maja tendencję do wpadania w podłogi itp. co czynie je trudnozauważalne. Mozna nawet w ten sposób zrzucać je przez podłogi gostkom pietro niżej. Ale gdzie i jak to działą trzeba wybadać doświadczalnie samemu.
_________________


ja tam Bouncing Betty zadko używam bo ich cos nielubie :P Ale z tym wyapianiem w podłoge... a ja sie dziwiłem zkad te 3 miny raz wyskoczyły :D

KubAbuK napisał(a):
lub z bazzokami Wink Laughing

:shock: to w wietnamie bazzoki używali ? :lol:

Nieno... ostatnio tak mnie zaczyna wk****** ze ludzie wciąż mówią że "rozwalą kogoś bazzokom" alo coś w tym stylu... k**** tobyła 2 wojna swiatowa teraz używane są nowsze wersje RPG albo juz te lepsze amerykanskie SRAW 8) :shock: :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 21:24
Posty: 15
Chyba SMAW a BAZZOKA byla w IIwś fakt

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL