Teraz jest 28 mar 2024, 12:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sty 2006, 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Witam!

Chciałem się zapytać na jakich gracie serverach bo nie mogę żadnego polaka znaleźc (czasami z jeden dwóch sie znajdzie) , a może są jakieś polskie servery (w CS:Source znalazłem "rzeźnia u wuja" ale to inna gra), jak wiecie to podajcie nazwe.

Gram w Vietnama od jakiegoś czasu jeśli ktoś by chciał pograć ze mną to niech pisze na gg to pogramy sobie jak rodacy na jakimś serverze.
Nie pochodzę z klanu gdzie grają sami maniacy których czasami ciężko dogonić, więc będzie to gra - zabawa (wkońcu gra ma dostarczać przyjemności z grania, a co to za przyjemność jak się gra z maniakiem (...)). Na dole podaję opis w czym czuję się dobrze.


-latam całkiem dobrze helikopterami wszelkiej maści (stąd moja nazwa użytkownika) umiem przetransportowywać pojazdy zaczynając od dżipow przez czołgi i na łodziach kończąc

-samolotami tez latam tak jak każdy (chociaż najlepiej wychodzą mi akrobacje powietrzne beczki, pirułety itp. - troche rozrywki zawsze sie przydaje)

-dżipem (MUTT: Military Utility Tactical Truck) i UAZ 469 jeżdze jak każdy tak samo jak skuterem to najłatwiejsze pojazdy do kierowania w grze chociaż skuterem nie udało mi się dęba zrobić albo jazdy na 1-nym kole (może kiedyś się uda) :)

-czołgi też nie są trudne w opanowaniu więc jeżdzę nimi na dobrym poziomie, podobnie jest z łodziemi choć tu czasami wpływam na mielizny albo pobocze i tu nie jestem dobry w operowaniu nimi (zawsze moge strzela z nich)

-w piechocie radzę sobie jak juz wspomniałem na średnim poziomie (czasami lepiej czasami gorzej) dobrze strzelam z bazooki (dobieram poprawny kąt wystrzału (trója na świadectwie z fizy, no ale praktyki w szkole ze strzelania z bazooki niebyło :( ). Dobrze radze sobię z karabinami szturmowymi , natomiast z maszynowymi nie zabardzo. Ze snajperką też jest dobrze ale tylko z modelem "M16 Sniper Rifle" ponieważ szybko przeładowuje szybciej niż "M21 Sniper Rifle" ( w zawodzie snajpera jest ważne żeby jak najszybciej zniszczyć cel zanim on cię zniszczy , wiadomo przecie że snajperka to nie maszynówka ponieważ jak strzelę z wymienionego drugiego modelu snajperki to tam trwa zbyt długo przeładowanie naboju a wiadomo przecież że liczą się sekundy. Moją ulubioną oraz częściej graną drużyną są amerykanie.

Miejscami w których czuję się dobrze (jak w domu :) ) są mapy:
"Quanq tri" (walka ), "Hue" (tak jak poprzednio), "Ia Drang" (do snajperki) , "Khe Sahn" (helikopter) , "Landing Zone Albany" (snajper) , "Operation Flaming Dart" (helikopter, samolot, walka ) , "Operation Game Warden" (helikopter, snajper, walka) , "Operation Hastings" (helikopter, snajper) , "Operation Irving" (snajper , helikopter, mam swoje miejsca tutaj kilka ulubionych miejsc gdzie jestem ja i snajperka ;)) , "Cedar Falls" (jaskinie "I like that!") ,nielubię natomiast map z dżunglą ale niepowiem że tam sobie nie radzę dostosowuje się do sytuacji ale nie jest to moją dobrą stroną (tu radzę sobie słabiej). Napisałem gdzie i z czym najlepiej czuję się na poszczególnych mapach , ale trzeba wiedzieć że nie zawsze jest tak kolorowo jak się pisze wtedy trzeba dostosować się do sytuacji gdzie różnie mi wychodzi.

Mój numer GG:3873404 - czasami jestem na niewidocznym więc niesugerujcie się że mnie ciągle nie ma na gg)


Ostatnio edytowano 5 sty 2006, 19:21 przez Pilot helikoptera, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2006, 23:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
Pilot helikoptera napisał(a):

na jakich gracie serverach bo nie mogę żadnego polaka znaleźc (czasami z jeden dwóch sie znajdzie) , a może są jakieś polskie servery

Po pierwsze:zainstaluj sobie program XFIRE
Po drugie :znajdz w archiwum topic,,spis xfire,, tam są podane nicki ludzi z forum które sobie dodasz w programie i bedziesz widział kto i gdzie gra
Po trzecie : są trzy polskie serwery-dwa klanowe na hasło i jeden publiczny interia.pl ale na nim nikt nie gra

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2006, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2004, 21:17
Posty: 312
Lokalizacja: Kraków
po czwarte uzywaj ASE + xfire to nigdy nie bedziesz sie czul sam w sieci :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 11:21
Posty: 37
Lokalizacja: Lublin
a umiesz taki myk ze zabijasz typa siedzacego w heli smiglem a jego heli nie jest rozwalone :D :D :?: :?: :arrow: :arrow:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 20:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
to cos jak scena z bonda, a serio to da sie tak ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 21:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
szymon08 napisał(a):
to cos jak scena z bonda, a serio to da sie tak ?

da sie :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2004, 21:17
Posty: 312
Lokalizacja: Kraków
hmmm kazdy to umie... a nawet jak nie umie to przypadkiem sie naumie :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 11:21
Posty: 37
Lokalizacja: Lublin
mi sie udaj PÓŁ fartem :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL