Teraz jest 28 mar 2024, 21:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BFC:V
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:50 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 21:24
Posty: 15
Dywyzja CLanu BFC:Vietnam poszukuje chętnych do gry

Zapisy pod
http://www.bfc.e-clan.pl lub http://www.bfc.fora.pl
lub gg 9689320

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 20:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
Giniol rozumiem ze jestes "napalony" na szukanie graczy do klanu :wink: ale 1 post spokojnie wystarczy... :roll:
ja chetnie bym sie zglosil.........ale wole sobie sam pograc, nie mam czasu na regularne granie :wink: chociaz moze.....jeszcze zobacze :wink:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
Siema :!:
Nie mam nic przeciwko jeśli chcecie utworzyć sekcje V - życze wam powodzenia tylko zadajcie sobie kilka pytań i na nie odpowiedzcie na nie po przeczytaniu mojej wypowiedzi :!:

Jestem CL w klanie 3C sekcja V, zgadnij ile mieliśmy na początku ludzi do gry w V - jak dobrze pamietam koło 15 osób :!: Starszy od nas klan PRGK-V miał jeszcze więcej ludzi i lepszych :!: I zgadnij co sie stało - klany praktycznie przestały istnieć :!: Gdybyś był w temacie "a myśle że jestes" (chociaż nie spotkałem cie jeszcze na serverach, no chyba że grasz pod innym nickiem :?: :!: ). Kilka miesięcy temu PRGK-V + 3C połączyło siły i powstał nowy klan PLS (około 15 osób) :!: I zgadnij co sie stało :?: :!: Po udanym starcie w kolejnym "Cupie" i wyjściu z grupy nasz CL wycofał PLS z rozgrywek, wiesz dlaczego bo z tych 15 osób, nie szło nawet skompletować składu na mecz - nie mówiąc o treningach, przychodziło po 5 max 7 osób :!: Treningów praktycznie ZERO to wyników na meczach też było ZERO :!: W obydwóch klanach 3C jak i w PLS spędziłem piękne chwile wtedy kiedy było zwycięstwo i wtedy kiedy była porażka :!: Czy chce być w nowym klanie :?: Szczerze to NIE bo wiem,przypuszczam jaki los was czeka - tak szybko jak powstaniecie tak szybko znikniecie - powód, naprawde dobrzi gracze i nie tylko, przeszli na BF-2 albo BF-2142 itd. i to mówi praktycznie za siebie :!: 3C,PLS zapisało sie już w historii BF-V, ja też miałem w tym mały udział jakąś małą renome sobie wyrobiłem z przyjaciółmi z klanów polskich :wink: (i zagranicznych) :wink: i zaszczytem jest sie z nimi spotkać na serverach BF-V i grać z nimi (nie będe wymieniać o kogo chodzi za długo by to trwało - każdy wie o kim jest mowa :) ).
Chłopaki życze wam powodzenia w znalezieniu ludzi do gry w klanie - będe śledzić wasze poczynania, kto wie może kiedyś znowu sie przełamie i będe grać z wami :!:

Mam nadzieje że was spotkam na serverach :) BF-V :)

GL :)

[3C][PLS]Zell.PL

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 21:24
Posty: 15
No i widzisz moze ktos wreszcie sie pojawił kto chce zmienic ta szarą statystyke i zeby było wiecej niz pare clanów lub tylko 1 grajacy w Vietnama

Tylko ze ja jak sie za cos raz zabiore koncze to nawet jak jest spisane na niepowodzenie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
Giniol napisał(a):
No i widzisz moze ktos wreszcie sie pojawił kto chce zmienic ta szarą statystyke i zeby było wiecej niz pare clanów lub tylko 1 grajacy w Vietnama

Tylko ze ja jak sie za cos raz zabiore koncze to nawet jak jest spisane na niepowodzenie


Swoją wypowiedzią obraziłeś tego który stworzył PLS - przynajmniej ja tak uwarzam :!: Nawet nie wyobrażasz sobie ile ten człowiek sie nastarał żeby powstało PLS :!:

Człowieku BF-V umiera śmiercią naturalną - taka jest prawda :(

A powiedz mi drugą rzecz :!: Mówisz że chcesz coś stworzyć żeby było więcej klanów - a może te klany mają sie składać z 3 lub 5 graczy :?:
Graliśmy w CB i innych "Cupach" i sobie nie wyobrażasz jak ciężko jest skompletować pełen skład na mecz = 8 graczy :!:
Masz ambicje - OK!! ale jeśli Polskich klanów bedzie nawet 5 i każdy bedzie miał po 3-5 graczy to nic nie zdziałają - bo wszyscy z klanu wiedzą jak sie gra na meczach ligowych po 5 na mapke, jeszcze w dodatku na wszystkie flagi :!: O wiele lepiej jest utworzyć 1 Polski klan i walczyć o tytuł w CB itd. !! Gecko Cl z PLS miał taką ambicje i to było piękne,piękne chwile spędzone w PLS :!: :) respect for you Gecko :!: Polscy gracze byli informowani(tych co sie dało poinformować) o tworzeniu PLS i chetnie by ich sie przyjeło - wyszło jak wyszło :( "ładnie,pięknie...."
Nie zmusisz ludzi żeby sie stawili na trening, czy też na mecz, mają jakąś sytuacje rodzinną,nauke, mają swoje sprawy itd. i nie zawsze pasuje to co sie zaplanuje!! (dzisiaj gram w meczu w BF-V , a tutaj goście przyszli i ch.. juz po meczu - taka jest prawda :!:
Są ludzie którzy kochają BF-V i bedą robić wszystko, bedą przychodzić na treningi na mecze, beda grać itd., tylko co bedzie jak na meczu pojawią się 3-4 osoby a masz grać w pełnym składzie(a zastępstwa nie masz) - to jest smutna prawda :!: :( :( :( :!:


P.s.
Spróbuj zjednać wszyskich graczy z byłych klanów jak i nowicjuszy a wtedy możesz myśleć o trningach i meczach :!:

p.s.
Na twoim forum zgłosili sie gracze byłych i obecnych klanów, na razie z tego co wyczytałem, znam ich

Tak czy siak - zycze ci żeby to sie udało i żebyście znowu wystartowali w rozgrywkach :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
arnie9 napisał(a):
PLS

raczej PSL :lol: :!:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
KubAbuK napisał(a):
arnie9 napisał(a):
PLS

raczej PSL :lol: :!:


zostawie to bez komentarza :!:
skoro to cie tak śmieszy :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:18 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 21:24
Posty: 15
Thanks za dobre zyczenia . A jesli nie da sie grac z Polskimi klanami bedziemy grali z zagranicznymi

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
No i kolejny klan upadl :?
A co najdziwniejsze nie tylko dywizja bfv ale i bf42 :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 15:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
KubAbuK napisał(a):
arnie9 napisał(a):
PLS

raczej PSL :lol: :!:


stfu ! :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
co to znaczy "stfu!" :?: :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2004, 16:44
Posty: 1184
Lokalizacja: Giżycko
Coś w rodzaju "przestań nas zadręczać swoimi idiotyzmami".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
AAAAA :roll: :wink: teraz wiem :lol: :lol: :lol:

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2007, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 21:24
Posty: 15
Albo zamknij sie na 4 spusty bo nikt nie chce cie słuchać.

Nie baw się w archeologa! Uapa

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL