Teraz jest 25 kwi 2024, 23:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Wynik jako kto wygral, i jako rzecz normalna, raczej nie ma sie po co chwalic "a my wygralismy z nimi 50 ticetow wiecej" :lol:
Do skasowania


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
Po co ta dyskusja?! :evil: Dać obok wyniku kilka zdań o meczu oraz przeciwniku i wszystko. Tak samo często było na analogicznym topicu w bf1942. Samą puntkację to sobie każdy może obejrzeć na CB. Kilka słów o przeciwniku jest niezwykle cennych dla innych polskich klanów, a króciótki opis meczu pozwala nam się choć na parę sekund przenieść na wasze spotkanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 20:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
yacub napiszę to delikatnie :)

kiedyś był taki wątek o tym jak który klan gra podam ci nawet linka http://forum.battlefield1942.pl/viewforum.php?f=11 popatrz sobie na autorów (coug przenosił moje posty więc nie sugeruj się tym) a potem pogadamy o tym komu zalezy - bo jakoś nie widzę tam opisów przeciwników ejw (wtedy 3M), SPQR dało cały 1 opis. Więc myślę, że darujmy sobie teksty że nie opisujemy jak grali zresztą co można powiedzieć o meczach z klanami które nie stawiały w zasadzie oporu ? myślisz ze zagrają taktyką która im się nie sprawdziła ? bo ja raczej wątpię. No i na koniec jesteś ciekawy jak grają inni z klanów z którymi będziecie grać ? zacznij używać ASE :) buddy list jest całkiem przydatna poszukaj na serverach gdzie grają i pooglądaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 20:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Night - mówimy o 2 różnych grach. Napisałem, że kompletnie pozbawionym sensu jest wklejanie tu tylko wyników bez opisu - bo czemu one niby mają służyć? Ktoś powiedział, że wolność wypowiedzi - ok, ale musi być ona od razu przyklejona? Topic Gareta nie był. Sorry, ale nadal uważam to za idiotyzm and snobizm. No, ale róbcie jak chcecie, nie słuchajcie nikogo.

Co do zdania o ASE... nie skomentuję. Życzę powodzenia w ladderze :P Over n' Out.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 12:51
Posty: 1876
Lokalizacja: Poznań
yacub napisał(a):
Night - mówimy o 2 różnych grach. Napisałem, że kompletnie pozbawionym sensu jest wklejanie tu tylko wyników bez opisu - bo czemu one niby mają służyć? Ktoś powiedział, że wolność wypowiedzi - ok, ale musi być ona od razu przyklejona? Topic Gareta nie był. Sorry, ale nadal uważam to za idiotyzm and snobizm. No, ale róbcie jak chcecie, nie słuchajcie nikogo.

Co do zdania o ASE... nie skomentuję. Życzę powodzenia w ladderze :P Over n' Out.


to masz fajnie kolego ale ja tego topika nie przykleilem. A wydaje mi sie ze jestem jedyna osoba z enclave z takim prawami na forum. wiec ?

Nie chcodzi o to ze piszecie ze powinny byc opisy itp. Ok, zgoda, nie ma problemu. Chodzi tylko o sposob w jaki to zrobiles, odrazu kurde " co za lole, snoby, tylko wynik podali pfff". I nie gadaj ze SPQR nie podawalo wynikow meczow bo to robil kazdy klan, nie osmieszaj sie :o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 22:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
cougar napisał(a):
Nie chcodzi o to ze piszecie ze powinny byc opisy itp. Ok, zgoda, nie ma problemu. Chodzi tylko o sposob w jaki to zrobiles, odrazu kurde " co za lole, snoby, tylko wynik podali pfff". I nie gadaj ze SPQR nie podawalo wynikow meczow bo to robil kazdy klan, nie osmieszaj sie :o

Polacy i czytanie ze zrozumieniem :roll:
Po pierwsze - nigdzie nie napisałem, że SPQR nie podawało wyników, a że JA nigdy tego nie robiłem, gdyż uważam za niepotrzebny bzdet. Chyba, że faktycznie wygramy w Infantry z Puppy, to opiszę co i jak - ważny dla nas mecz.
Po drugie - SPQR nie podawało wyników z "Vietnamu" - a tej gry dotyczy topic. Napisałem, że znamy się na tyle długo, że wiemy kogo mniej więcej na ile stać i suche wyniki są psu na budę. Bardziej przydatne byłyby opatrzone komentarzem - są stosunkowo "młode" klany na scenie, które na tej podstawie mogłyby dobrać sobie odpowiedniego przeciwnika. Po prostu samo szczycenie się wynikiem uważam za snobistyczne i bezsensowne - czemu ma ono niby jeszcze służyć? Informacji? Przecież takowa zbierana jest na głównej stronie bf.pl dla BF1942 – można tam dołączyć stopkę dotyczącą BF:V.
Po trzecie - rzadko używam wyrażenia "lole", a jeśli już w formie żartu. W topicu nie użyte ani razu, więc nie upraszczaj.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 12:51
Posty: 1876
Lokalizacja: Poznań
yacub napisał(a):
cougar napisał(a):
Nie chcodzi o to ze piszecie ze powinny byc opisy itp. Ok, zgoda, nie ma problemu. Chodzi tylko o sposob w jaki to zrobiles, odrazu kurde " co za lole, snoby, tylko wynik podali pfff". I nie gadaj ze SPQR nie podawalo wynikow meczow bo to robil kazdy klan, nie osmieszaj sie :o

Polacy i czytanie ze zrozumieniem :roll:
Po pierwsze - nigdzie nie napisałem, że SPQR nie podawało wyników, a że JA nigdy tego nie robiłem, gdyż uważam za niepotrzebny bzdet. Chyba, że faktycznie wygramy w Infantry z Puppy, to opiszę co i jak - ważny dla nas mecz.
Po drugie - SPQR nie podawało wyników z "Vietnamu" - a tej gry dotyczy topic. Napisałem, że znamy się na tyle długo, że wiemy kogo mniej więcej na ile stać i suche wyniki są psu na budę. Bardziej przydatne byłyby opatrzone komentarzem - są stosunkowo "młode" klany na scenie, które na tej podstawie mogłyby dobrać sobie odpowiedniego przeciwnika. Po prostu samo szczycenie się wynikiem uważam za snobistyczne i bezsensowne - czemu ma ono niby jeszcze służyć? Informacji? Przecież takowa zbierana jest na głównej stronie bf.pl dla BF1942 – można tam dołączyć stopkę dotyczącą BF:V.
Po trzecie - rzadko używam wyrażenia "lole", a jeśli już w formie żartu. W topicu nie użyte ani razu, więc nie upraszczaj.


o widzisz yacub, gdybys napisal to tak odrazu nie bylo by problemu. Normalna uwaga, propozycja. Ale ty to napisales tak:

Cytuj:
A na cholerę same wyniki? Raczej uwagi odnośnie klanów są potrzebne. Chyba, że macie wielką ochotę rozgłaszać swoje zwycięstwa.


widzisz roznice miedzy normalna uwaga/spostrzezeniem/propozycja a zwyklym atakiem ot tak zeby komus pojechac, zaczepic ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 22:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
cougar napisał(a):
Cytuj:
A na cholerę same wyniki? Raczej uwagi odnośnie klanów są potrzebne. Chyba, że macie wielką ochotę rozgłaszać swoje zwycięstwa.


widzisz roznice miedzy normalna uwaga/spostrzezeniem/propozycja a zwyklym atakiem ot tak zeby komus pojechac, zaczepic ?

Coug - wiesz, to nie jest jedyna... Hm... Tego typu sprawa... Ale cóż... Doszedłeś w końcu do sedna przesłania - więc gratuluję ;-) I życzę sukcesów, itd, itp. :)

p.s. strasznie wrażliwy robisz się na starość :P

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, 23:41 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
dziekuje Coug ze wkoncu przychyliles sie do mej prosby....
Dziekuje!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2004, 01:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
B2r vs enclave
2 x operation irving
266:53
server klanu DERQ

klanu nie polecam straszne lole przez 40 minut starali się nam wmówić ze nie ma właczonego PB na servie i koniecznie chcieli grać na ich servie w ........ USA :lol: jak się już okazało ze jest (tzn jak już dali się przekonać ze jest) to czepili się ze im nie wyświetla komunikatów o tym ze się aktualizuje - nam jakoś wyświetlało :).

grali marnie jako US atakowali raz na górkę raz na świątynię (graliśmy 2 razy tą samą mapę) całkiem dobrze posługują się SA7. Spawna (jako NAV) dali w krzaki na plazy. Jako US zrzucili go daleko na grzbiecie górki po lewej stronie mapy. Nie przywieźli czołgu.

to tyle co mam do zeznania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2004, 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:17
Posty: 736
Lokalizacja: Warsiawka
my dopiero zaczynamy grac w ladderze, bo czekalismy na nasz wlasny serwer (co nie bedzie stanowic dla innych klanow problemow, bo serwer stoi w holandii) i gramy tylko spary: wygrane z enclave, reborn i nbrigade i przegrana na wlasnie zlagowanym serwie derq ... jeszcze tylko pare sparow i ruszamy, moze od przyszlego tygodnia, czas cos powygrywac za pkt ;) gl hf

_________________
? gdzie się podziały tamte Wake`i, gdzie tamten świat ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2004, 13:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
no cóż na coś trzeba zwalić ;) przegraną - na mój gust server DERQ jest całkiem miły średnie pingi na poziomie 60. Powodzenia w ladderze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2004, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
[Night]MaX napisał(a):
no cóż na coś trzeba zwalić ;) przegraną - na mój gust server DERQ jest całkiem miły średnie pingi na poziomie 60. Powodzenia w ladderze :)

przez 30 minut nie dało się grać - cofki totalne, nawet chodziić normalnie sie nie dało, makabra. im i nam. to nas wytrąciło z uderzenia. ale fakt - na coś trzeba zwalić ;)

Acha - wygralismy jeszcze z iG, nexus, przegralismy z mpuk (nie wiem jak, bo nie grałem).

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2004, 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:17
Posty: 736
Lokalizacja: Warsiawka
..a dzisiaj gramy z K

_________________
? gdzie się podziały tamte Wake`i, gdzie tamten świat ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2004, 13:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
a graliście na servie za takim dziwnym portem 16067 czy na jakimś innym ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL