Teraz jest 28 mar 2024, 20:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2004, 07:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Ethan napisał(a):
brak mi slow z grupy D zrobili teraz prawdziwa grupe smierci

PvP
rC
eXe
Wilda
A
FTNDH


:lol:
a ty myslales ze jak bedzie? :P
powciskali najlepszych do jednej grupy i maja 4 druzyny z glowy, bo tylko 2 wychodza...

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2004, 07:55 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Xena akurat o A i FTNDH sie nie martwie :) no ale jesli mowisz ze nasz przeciwnik ma klopoty no coz to miejmy nadzieje ze bedzie to korzystne dla nas :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2004, 14:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2003, 00:36
Posty: 202
Lokalizacja: Warszawa
I znowu zmiana, zamiast PvP mamy Ti w grupie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2004, 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
Ta a my znowu PvP mamy (tak slyszalem)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2004, 18:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Jednak zaszła zmiana.
Zamiast:

Ad Vitam Aeternam - [ France ]
Clan of Extraordinary Players - [ Europe ]
Recondo Vietnam Team - [ Europe ]
Special Elite Forces - [ Europe ]
Senatus PopulusQue Romanus - [ Poland ]
The Holy Clan - [ Austria ]

będzie tak:

Senatus PopulusQue Romanus
Recondo Vietnam Team
The Holy Clan
Special Elite Forces
neXus Clan
Clan of Extraordinary Players

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
czy ktos mi moze powiedziec na jakich zasadach sie tutaj gra?
my gralismy mecz startujac z 200 ticket ratio i 20min, a jakies NUTZ gralo z 300 i 30min i naciosali pond 800:65 i dizeki temu sa wyzej od nas, ja nic w tym rules pucharu konkretnego nie widze a z s0ulem pogadac to graniczy z cudem!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2004, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Pinky napisał(a):
czy ktos mi moze powiedziec na jakich zasadach sie tutaj gra?
my gralismy mecz startujac z 200 ticket ratio i 20min, a jakies NUTZ gralo z 300 i 30min i naciosali pond 800:65 i dizeki temu sa wyzej od nas, ja nic w tym rules pucharu konkretnego nie widze a z s0ulem pogadac to graniczy z cudem!


Też to zauważyłem i też nigdzie nie mogłem znaleźć w rulsach informacji o liczbie ticketów i czasie gry.... :?
Ale nie martwcie się :P swoja grupę na bank według mnie wygracie i całą dywizję raczej też.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2004, 11:49 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Ok rozmawialem z s0ulem i generalnie jest zle, gdyz osoba odpowiedzialna za regulamin jak to s0ul okreslil superior admin nie wgral calosci regulaminu. Oznacza to ze nie jest sprecyzowana na chwile obecna ani liczba ticketow ani czas gry. Nie oficlajnie wiadomo ze nalezy grac 200ticketow i 20 min runda czyli tak jak w lidze, natomiast 300 ticketow i 30 min gra sie w sytuacji jak jest jedna mapa, tak to bylo przyjete w clanbase jednak teraz nikt tego nie sprecyzowal.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2004, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
NO wlasnie, ja to w ogole zaproponowalem zeby wziasc i napisac na forum pucharu o tym ze brakuje rules z server settings co sie wiaze wlasnie z czasem gry i ticketami. Przeczytajcie tamten raport, koles z NUTZ podal wzor jak wynik poprawic, fakt ze to i tak nie bedzie odzwierciedalo wyniku jaki powinien byc ale zawsze im jakies tickety urwie :)

P.S. Niech lepiej ten s0ul cos zrobi z tymi rules bo zaczna sie zgrzyty, np chodzi o Minimap Flag Warnings ON czy OFF? :shock: jak widac tez nie wiadomo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2004, 13:27 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
flag warnings zgodnie z regulaminem sa ustawione na "on" domyslnie tak samo jak moga grac tylko gracze z wpisanymi guidami :

Rules: Player Guids Required ?: Yes
Minimap flag warning ?: Yes

Takie ustawienia towrzysza kazdemu meczowi i sa domyslne, warningi moga byc wylaczone tylko za ubustronna zgoda. Wystarczy jednak ze jeden klan sie na to nie zgodzi i nalezy grac w oparciu o ustawienia domyslne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2004, 11:47 
Offline

Dołączył(a): 7 cze 2004, 21:16
Posty: 4
Lokalizacja: Szczecin
kufa, ze tez tu wczesniej nie zajrzalem :cry: :cry: :cry:

Wczoraj mielismy mecz OC o brazowy medal i szczerze mowiac przegralismy przez taka durna kwestie flag warninga. (dodatkowo chyba nieuregulowana w regulaminie).

Na ostatniej rundzie Flaming Dart (gralismy NVA) potrzebowalismy wygrac 11 ticketow. Zamknelismy juz rywala na wyspie, nie mial lotnictwa i zaczynalismy wyciskac z niego soki (spokojnie ponad 100 ticketow przy takim ukladzie moznabylo zrobic; polowa meczu). Z tylu na flagach siedzial dla bezpieczenstwa gosc, nawet dwoch.

No i po prostu jakos przedarlo sie 2 gostkow czy jeden, przyczaili sie przy fladze ("plaza"), bezszelestnie zabili defensywe i doslownie w 2-3 sekundy wyszazyli flage. Normalnie gdyby byli w obrebie flagi to bylby flag warning i ten co broni od razu by wiedzial co jest grane, od razu ekipa by sie zleciala, a tak dupa. Potem podobna sytuacja z "cmentarzem" no i koniec koncow wyszedl taki, ze po prostu nie wygralismy tymi 11 ticketami.

Teraz to mi przeszlo, ale bylem masakrycznie wkurzony przez takie cos. Wiekszosc ekipy jak gra na freeplayu to 95 % serkow ma flag warning, w clanbase zawsze tez gralismy flag warning, w OC tez flag warning, a najwazniejszy mecz ... bez Jasne, nasza wina poniekad bo nie zauwazylismy tego, ale na flamingu to naprawde ciezko dostrzec flag warning US kiedy sie nie przejmuje zadnej flagi (tym bardziej, ze na naszym serku standardowo byl flag warning ON)

Troche przykro bo przeciwnik nie byl ani lepszy technicznie, taktycznie, podczas meczow pokazalismy pare uklonow w ich strone (m.in. pauza ponad 5 minut gdy wywalilo ich zawodnika, ogolnie kulturka), a tu przegralismy w sumie przez taka pierdółkę nieuregulowana w regulaminie. Normalnie wyc sie chce bo caly wysilek poszedl na marne

Nie wiem, moze po prostu wyszedl brak miedzynarodowego doswiadczenia. Jak inne klany zapatruja sie na ta kwestie ? Sprawdzacie na tescie serka czy jest flag warning czy go nie ma ? Najbardziej to mnie ogolnie zdziwila kwestia, ze tego nigdzie nie ma uregulowanego (a moze jest ? jakis link ?) czyli teoretycznie zalezy to od widzimisie tych, ktorzy maja serwer i tylko jest kwestia czy rywal "nabierze" sie na takie ustawienia serwera czy nie. bo potem moze co najwyzej skoczyc... na glowke :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2004, 21:07 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Pierwsza rzecz jaka nalezy zrobic to sprawdzic regulamin OC, mozliwe ze stx dolaczyl flag warninga w opcjach ustawienia serwera.

Ogolnie w clanbase gra sie wszystkie mecze na flag warning on, chyba ze obydwie strony ustala inaczej.

My zawsze sprawdzamy to ustawienie, szczegolnie teraz kiedy uczestniczymy w WT gdzie ta opcja jest wylaczona.

Proponuje zagadac do stx lub napisac do mnie na maila ethan@wilda.pl, jak poznam dokladnie cala sprawe to moge przedstawic ja stx-owi. Latwiej bedzie jak mu inny admin CB o tym powie niz ktos od was z klanu.

Generalnie jesli akceptujesz serwer przeciwnika, to akceptujesz takze ustawienia tego serwera, dlatego bardzo wazne jest ich sprawdzenie przed rozpoczeciem rundy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL