Teraz jest 28 mar 2024, 14:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2005, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
mirobanan1 napisał(a):
Gryniu napisał(a):
mirobanan1 napisał(a):
Mnie ostatnio z deka oszołomiło to co sie dziej np. z niektórymi graczami z 3C (nie żebym miał coś do nich), tylko z deka się zdziwiłem gdy na Battleaxe tuż po respie w budynku zostałem zdmuchniety z thomsona kilkakrotnie...Cóż P.ZONE widać jest już niedodoratowania, chyba że się zmieni głównego admina i adminów pochodnych ;)



dziwne.... masz zastrzeżenia do np. mcda ?

Pewnie miro najbardziej cieszyłbyś się gdybyś to Ty został head adminem :) bez skasy, doskonały Admin. Prosze Cię skończ te komentarze o powerzonie i o adminach bo wszędzie piszesz to samo a sam grasz jak grałeś i nie wprowadzasz nic nowego do gry oprucz tanich tekstów w stylu. noobek, fartuch, lolek... 8) Poziom server budują gracze nie admini bo na wielu serverach jedynym adminem jest PB. Więc to od was samych zależy jaki będzie poziom gry. A tak dodam Mirosławie włącz troche kumacji. Battleaxe.. nie macie żadnej flagi wiadomka, że wam kampia w bazie i respy macie obstawione co robisz ? bierzesz respa w bazie i Jesteś fragiem. Na lotnisku też jest spawn ale wiadomka biegać wam się nie chce...

:arrow: :wink: :arrow:


A na grzyba mi admin...wystarczy jak bedzie ład. Pozatym sam niewnosisz do gry nic więcej niż lameadmin :/ I jakby nie patrzeć ostatnim razem grałem na powerzonie to 2 rundy z rzedu po axis wjebała się m10 dodatkowa a później też i na lotnisko :/. Sam powiedziałeś że poziom gry ustalją m.in gracze i a więc i ty sam :P. Dlatego tera zaprzestałem gry na tym servie, bo na zagraniczncyh panuje lepszy poziom gry, a na polskich to nawet jak obok ciebie med stoi i prosisz o wyleczenie to i tak go to h#$ obchodzi.


miro PrOGejmer -> kształtuje scene zagraniczną a nie polską, Magda miała racje z tą apteczką...


@Co do kampienia wiecie tutaj sa respawny w czasie gry nie ma rund jak w CS'ie tam an spawnie nie pokampisz bo nie mozesz a tutaj mozesz ale jak by wygladal BF z takim zastosowaniem jak w CS runda az wybuchnie bomba alb wszystkich zabija? Wygladal by jak k**a dlatego ktos elokwentny zauwazyl ze kampienie CIĘŻKIM SPRZĘTEM W BAZIE jest żałosne i świadczy tylko o graczu i o tym jaki z niego lamer a nie gracz. Dlatego proszę was gracie w klanach dawajcie przykład i nie wchodzcie do bazy wroga...niech lamerzy zabiją was 2-3 razy ale weźcie bazookę rozwalcie go a nicka prześlijcie do mnie i koleś już potem nie pogra sobie...Dawajmy przykład my gracze POLSKIEJ SCENY BF'a jest nas coraz mniej...coraz mniej prawdziwych... :roll:


:wink: :arrow: :wink:


EDIT: zagraniczne serwery też nie są święte, no chyba że miro takie znalazł...

PS: Mam pomysł aby serwer powerZONE #2 stał zahasłowany non stop i hasło puścimy tutaj an forum (może jakiś newsik na stronie) i tam będą grali sobie polacy w gronie prawdziwych graczy bez lamerstwa (rozda się pare dodatkowych adminów w razie czego)...to taka sugestia jak bylibyście zainteresowani to jest to wykonalne...

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2005, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
hmm pomysł moze i dobry ale tak czy siak największy burdel to robia polscy gracze xD mi to rybka :D aby bylo lepiej =D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2005, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 18:07
Posty: 235
Lokalizacja: Warszawa
moim zdaniem Deec to dobry patent tylko trzeba cos fajnego wymyslic zeby nie był pusty non stop!!

_________________
<--słodki ten zwierzaczek ale na szczęście to nie ja!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 10:01
Posty: 52
Lokalizacja: Kęty
Grając na Bocade na początku rundy wszyscy obstawili sprzęt został tylko kubelek więc wsiadam śmigam koło młyna, mijam tartak a że już jest nasz to postanawiam zwiedzić most chcę hamować ale jakiś łepek nalał mi oliwki do hamulcy i tak wylądowałem koło bazy aliantów, ktoś mi śmignął z granata, kubel wyskoczył na dach :lol: ja wyleciałem klupnąłem jednego, ale franca zdążył granatem zapodać więc znowy mnie odrzuciło patrze a przedemną ktoś sie odradza i stoi tyłem no więc z pewną dozą nieśmiałości strzelam w mu w portki w tym samym czasie dostaje strzała w łeb.
Po chwili czytam 'mauzer chcesz bana?' i coś tam o mojej matce nie pamiętam, ale żeby od razu mi matke przśladować:D dodam że to klanowicz.

Oczywiście ja gre traktuje z śmiechem i olałem gościa.

Niektórzy muszą troche wyluzować.

_________________
Audi,Airguns,Rock&Roll


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Tak nawet wiem kto to byl taki zly i niedobry...i do czego zmierzasz?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2005, 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 10:01
Posty: 52
Lokalizacja: Kęty
Wojtas napisał(a):
Tak nawet wiem kto to byl taki zly i niedobry...i do czego zmierzasz?


do tego że niektórym zacierają się granice między kampowaniem sprzętem, a knifem lub karabinem.

ale w sumie to rozumie :) bo ilu się trafia takich co psują dobrą zabawe wjezdzając ciężkim sprzętem do bazy, widzę takie sytuacje prawie zawsze gdy wchodze na powerzone.

_________________
Audi,Airguns,Rock&Roll


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2005, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
mauzer napisał(a):
patrze a przedemną ktoś sie odradza i stoi tyłem no więc z pewną dozą nieśmiałości strzelam w mu w portki


wiesz to nie jest camping a spawn-killing :wink: "w mu w portki" ladnie :D jak juz kampicie to nie rzucajcie zabawek na spawn bo to juz totalne lamerstwo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2005, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
mauzer napisał(a):
Wojtas napisał(a):
Tak nawet wiem kto to byl taki zly i niedobry...i do czego zmierzasz?


do tego że niektórym zacierają się granice między kampowaniem sprzętem, a knifem lub karabinem.

ale w sumie to rozumie :) bo ilu się trafia takich co psują dobrą zabawe wjezdzając ciężkim sprzętem do bazy, widzę takie sytuacje prawie zawsze gdy wchodze na powerzone.


cóż... niektórym zacierają się granice między dobrą zabawą a nabijaniem fragów za wszelką cenę... ale ja też to w sumie rozumiem - jak ktos nie potrafi zdobywać fragów przejmując i broniąc flag, to pcha się do cudzej nieprzejmowalnej bazy, żeby troche postatsić ;)

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2005, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
@deec:
kiedy ty mi adminke wlaczyles?? :twisted:

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2005, 19:05 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Nieraz sie niechce czekac na kogoś kogo sie juz pokonalo 1000 razy tylko sobie podleciec i Bombki Wyrzucic :lol: :wink:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2005, 02:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 10:01
Posty: 52
Lokalizacja: Kęty
..no ostatnio sobie podleciałeś, dostałeś w nos z tygrysiej rury a za dwie minuty z ręcznej :D

_________________
Audi,Airguns,Rock&Roll


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2005, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
Cytuj:
A na grzyba mi admin...wystarczy jak bedzie ład. Pozatym sam niewnosisz do gry nic więcej niż lameadmin :/


Miro jakby na to nie patrzeć grasz cieńko i mało na powerzonie i przez ostatnie pare miesięcy widziałem Cię tam może raz ? I sorry, że moje adminowanie Ci nie pasuje bo nie kickuje tych których Ty wielmożny prO chciałbyś z serva wywalić... sprawa jest prosta jak się nie ma to się pluje jak się ma to się nie przyznaje i to cały Ty miro...no game no lame...
:arrow: :roll: :arrow:

@mcda - jeżeli na takiej baxie dacie się zlokować i jedyne co robi cały team to snajpienie po górkach to nie dziw się, że drugi team się nudzi... pozatym co innego siedzieć na spawnie a co innego biegać medem po nieprzejmowalnej bazie....

@Deec - prawdziwych polskich graczy ? bez lamerstwa ?.... powodzenia życze ;)

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL