Teraz jest 19 kwi 2024, 21:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2005, 08:14
Posty: 38
Lokalizacja: Warszawa
Wracając do mojego mini-tematu :wink: Co z tym Pepsee :?: Grał w jakimś klanie :?: Czy gra nadal w BF :?: Co z nim się stało :?: Co on robił że jest mistrzem assaulta :?:

_________________
Jestem grenadierem/bazookerem, niszczę samoloty, czołgi, barki, jeepki a nawet statki za pomocą bazooki:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
Poker napisał(a):
Wracając do mojego mini-tematu :wink: Co z tym Pepsee :?: Grał w jakimś klanie :?: Czy gra nadal w BF :?: Co z nim się stało :?: Co on robił że jest mistrzem assaulta :?:

Widać, że zainteresowałeś się jego osobą. Możesz poczytać o nim więcej w temacie, w którym żegna sie ze sceną.

A wracając do głównego wątku, to twierdzenie, że jeden żołnierz piechoty, bez sprzętu “kampi” w bazie pełnej wrogów, na OMG brzmi żałośnie.

Rozumiem, że gdyby wjechała tam cała ekipa, przejęła tygrysy i zabijała wszystko co się spawnuję. Takie zachowanie można byłoby nazwać “kampieniem” i mogło wywoływać zdenerwowanie.

Natomiast to, że 10 ludzi, którzy mogą korzystać ze wszelkiego sprzętu nie daje sobie rady z medykiem wywołuje co najwyżej uśmiech politowania.

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 09:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Boshe Poker skończ się kompromitowac takimi dennymi textami, plizz :!: :evil:


Co do kampienia - od zawsze uważam, że oprócz czołgów wroga w nieprzejmowalnej bazie także jego piechota nie ma tam czego szukać ... jeśli mi się zdarza grać na Powerzonie (a zdarza się niezmiernie żadko) to spotykam się np. z tym na Bocage ... wszystkie flagi są alliedów a jakiś dupek z axis kampi czy to czołgiem czy 'estegiem" w bazie allied ... paranoja.
Jak dla mnie odrazu kick ... no ale ja się nie znam.

P.S. Do adminófff nic nie mam :wink:
Nie dawajcie mi bana :!: :cry: :cry: :cry:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 paź 2005, 09:57 przez Artih, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
A może Proteina skoro jest tu moderatoerm poszuka w forum tematu o zasadach gry w BF-42 ,nie pamietam tylko autora a wiem napewno ze byl > bo czytałem :? :lol:

PS> pzd


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
R2D2 napisał(a):
A może Proteina skoro jest tu moderatoerm poszuka w forum tematu o zasadach gry w BF-42 ,nie pamietam tylko autora a wiem napewno ze byl > bo czytałem :? :lol:

PS> pzd


Domyślam się, że ten tekst był do mnie, ponieważ nie znam moderatora o nicku Proteina :?

Rozumiem, że musisz wylewać swoje żale na forum, bo będąc w grupie zostałeś napadnięty w bazie przez jednego medyka i nie wiedziałeś jak sobie z nim poradzić, ale proszę daj już z tym spokój. Praktycznie nikt z piszących w niniejszym temacie (z wyjątkiem jednego moralizującego postu Bomber-mana) nie poszedł Twoim tokiem myślenia i nie uważał, że zachowanie Colara nosiło cechy kampienia. Cały temat wywołał jedynie jak już pisałem wyżej politowanie.

Zasad gry w BF-42 nie szukaj na tym forum, ale w instrukcji dołączonej razem z płytkami. Tutaj, co jedynie, można sobie podyskutować o regułach zachowania na serwerach. Temat “kampienia” samolotem, snajperem, czołgiem etc. był wielokrotnie wałkowany, ale nie doszło do jakiegoś konsensusu, dlatego nie ma spisanych takich zasad.

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:58 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
E tam Ja uważam ze Kampa zawsze byla jest i bedzie nie mowie tu o wjechaniu komus czolgiem do bazy i pelno piechoty plus Lotnictwo ale np: Lockowanie samolotem zawsze robie i nikt nie placze, a jak placze to mowie ze ma AA i taka jest prawda. Lock to kara za lamerstwo Pilotów 2 teamu.

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Gryniu Apropo problemow z 13 latkami mam takie jak i ty ;d chocbys nie wiem co mowil robil on zawsze postawi na swoim zrobi po swojemu zawsze jest najlepszy :lol: :wink: Poker wez sie wbij w tematy które byly zakladane 4 lata temu i przestudiuj Forum :twisted:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2005, 15:24
Posty: 322
Lokalizacja: Bytom
Szymas^PL napisał(a):
Gryniu Apropo problemow z 13 latkami mam takie jak i ty ;d chocbys nie wiem co mowil robil on zawsze postawi na swoim zrobi po swojemu zawsze jest najlepszy :lol: :wink: Poker wez sie wbij w tematy które byly zakladane 4 lata temu i przestudiuj Forum :twisted:


Bo dopoki ten 13 latek jest za monitorem to czuje sie bezpieczny a jak go spotkasz..... :wink: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:26 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
Gryniu napisał(a):
mirobanan1 napisał(a):
Mnie ostatnio z deka oszołomiło to co sie dziej np. z niektórymi graczami z 3C (nie żebym miał coś do nich), tylko z deka się zdziwiłem gdy na Battleaxe tuż po respie w budynku zostałem zdmuchniety z thomsona kilkakrotnie...Cóż P.ZONE widać jest już niedodoratowania, chyba że się zmieni głównego admina i adminów pochodnych ;)



dziwne.... masz zastrzeżenia do np. mcda ?

Pewnie miro najbardziej cieszyłbyś się gdybyś to Ty został head adminem :) bez skasy, doskonały Admin. Prosze Cię skończ te komentarze o powerzonie i o adminach bo wszędzie piszesz to samo a sam grasz jak grałeś i nie wprowadzasz nic nowego do gry oprucz tanich tekstów w stylu. noobek, fartuch, lolek... 8) Poziom server budują gracze nie admini bo na wielu serverach jedynym adminem jest PB. Więc to od was samych zależy jaki będzie poziom gry. A tak dodam Mirosławie włącz troche kumacji. Battleaxe.. nie macie żadnej flagi wiadomka, że wam kampia w bazie i respy macie obstawione co robisz ? bierzesz respa w bazie i Jesteś fragiem. Na lotnisku też jest spawn ale wiadomka biegać wam się nie chce...

:arrow: :wink: :arrow:


A na grzyba mi admin...wystarczy jak bedzie ład. Pozatym sam niewnosisz do gry nic więcej niż lameadmin :/ I jakby nie patrzeć ostatnim razem grałem na powerzonie to 2 rundy z rzedu po axis wjebała się m10 dodatkowa a później też i na lotnisko :/. Sam powiedziałeś że poziom gry ustalją m.in gracze i a więc i ty sam :P. Dlatego tera zaprzestałem gry na tym servie, bo na zagraniczncyh panuje lepszy poziom gry, a na polskich to nawet jak obok ciebie med stoi i prosisz o wyleczenie to i tak go to h#$ obchodzi.

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
mirobanan1 napisał(a):
A na grzyba mi admin...wystarczy jak bedzie ład. Pozatym sam niewnosisz do gry nic więcej niż lameadmin :/ I jakby nie patrzeć ostatnim razem grałem na powerzonie to 2 rundy z rzedu po axis wjebała się m10 dodatkowa a później też i na lotnisko :/. Sam powiedziałeś że poziom gry ustalją m.in gracze i a więc i ty sam :P. Dlatego tera zaprzestałem gry na tym servie, bo na zagraniczncyh panuje lepszy poziom gry, a na polskich to nawet jak obok ciebie med stoi i prosisz o wyleczenie to i tak go to h#$ obchodzi.

Kotek, zamiast płakać, że Cię med nie chce leczyć, to sam weź medyka i lecz innych... Chyba zapominasz, że niektórzy graja w tę grę od kilku dni i to właśnie tacy mastahowie jak Ty powinni dawać im dobry przykład... może wtedy poczujesz chociaż powiew jakiejś gry zespołowej zamiast ze snajperką liczyć fragi na spawnpointach, bo to dopiero jest lamerskie... Żeby chociaż Ci snajperzy ściągali wrogich snajperów, to nie... przycupną sobie za bazą i zadowoleni... nawet nie pomyślą, zeby przejąć jakąś flagę bo ch#$ ich to obchodzi...
a BC zdarza sie na wszystkich serwerach, więc nie wciskaj głodnych kawałków...

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
Zasad gry w BF-42 nie szukaj na tym forum, ale w instrukcji dołączonej razem z płytkami.

:lol: :lol: :lol:

W instrukcji flaga tz.nieprzejmowalna jest nazwana >"flaga zakazana<"
wiec sam lolu poczytaj i sie nie pultaj ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
R2D2 napisał(a):
W instrukcji flaga tz.nieprzejmowalna jest nazwana >"flaga zakazana<"
wiec sam lolu poczytaj i sie nie pultaj ...


Po pierwsze: bez inwektyw proszę, bo powoli zaczynam żałować, że traktując Ciebie jako osobę na poziomie podjąłem dyskusję.

Po drugie: na stronie 24 instrukcji masz taki oto opis: “Zakazana flaga: Wskazuje flagę, która nie może zostać przejęta. Pojawia sie jako ikona z flagą przekreśloną na czerwono”. Nie normuje to ŻADNYCH zasad gry na serwerze, jest jedynie opisem symbolu.

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
czyli nic w instrukcji nie ma o kampieniu jest to poprostu wymysł tych co nie lubia byc kampieni a sami kampia ,czyli wychodzi na to ze mozna wjechac czolgiem i robic swoje bo instrukcja nic o tym nie mówi :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Genialna dedukcja... :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2005, 19:13
Posty: 99
Lokalizacja: Gryfino
Generalne podsumowanie
"Na piechote" - można wchodzić do bazy (Zabijać na spawnie itp. itd)
Czołgiem - nie wolno
Air Lock - można

Edit
Gdy założyłem ten temat wzorowałem sie na Powerzonie i jego regułach
tzw. "All basecamper ... will be baned " - czy jakośtak .
Ok reguły regułami a admini nic coz. JA NA POWERZONIE NIE WEJDE DO BAZY .

PS Quo Vadis Sceno?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL