Teraz jest 20 kwi 2024, 01:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lut 2006, 14:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
OK sprawa jest taka za co ban ?. Pytam sie czy infanterka liczy sie jako kampa czy nie .. pada odpowiedz nie wiec jade do bazy axis(el ala) wchodze na tyl hangaru i strzelam do tych co po samolot ida.
Flustruje was to ze 1 piechociaza nie mozecie zabic (bylem w tylnich pomieszczeniach wiec 1 granat zalatwia sprawe :roll: )
Wiec w czym jest problem skoro powiedziane bylo ze piechota nie jest liczone jako kampa na spawnie to tez nie bylo.
Prosze o zdjecie BAna a pozniej ewentualne skasowanie tematu

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2006, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 kwi 2004, 13:04
Posty: 359
Lokalizacja: Kraków
Zorak napisał(a):
Pytam sie czy infanterka liczy sie jako kampa czy nie .. pada odpowiedz nie wiec jade do bazy axis(el ala) wchodze na tyl hangaru i strzelam do tych co po samolot ida.


Masz racje kampienie w bazie nieprzejmowalnej piechota nie jest wielkim grzechem.... np na takiej baxie podczas locka mozna wbiec na gorke zabic kogos z granata itd i jest wszystko ok.

Co innego ta twoja piekna niewinna historia. Bo zeby na takiej ogromnej mapie jak el-ala jechac dzipkiem przez cala plansze tylko poto aby sie przyczaic w hangarze na spawnujacych sie ludzi swiadczy o twoim chamstwie i tym ,ze grasz wylacznie dla statsow... moim zdaniem ban nalezal ci sie slusznie (choc moze kick bylby bardziej odpowiedni) i niepowinien zostac sciagniety.

_________________
Obrazek
...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Rotfl ... to powiedz mi co mialem robic na el ala jako piechociaz czekac jak 4/5 teamu na samolot ??
Pozatym przed cala akcja pytam sie czy to kampa czy nie : pada odpowiedz NIE wiec jade jeepkiem zamist stac w bazie 2x po 20 min.
NA spawnie nikogo nie zalatwilem bo siedzialem w tylniej czesci , stal tam BF109 zabitego wczesniej pilota i po prostu sprzatalem napalonych inzow ktorzy do niego biegli jakby pomysleli to chyba zabili by mnie ...
Chodzi o to ze jrdno mowia a 2gie roba mogli przeciez powiedziec ze za cos takiego to ban leci

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 16:01 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Jak grałes z Adminem w teamie to pewno by nie było problemu ale napewno grales w teamie przeciwnym :lol:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2004, 23:45
Posty: 144
Lokalizacja: Katowice
morał nie słuchaj adminów a dokładnie kto ci to powidział??

_________________
ASG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
[3C] Equ mi to powiedzial czyli osoba ktora wie co mowi.
Jakis czas temu byl podobny temat z Colarem ze "kampil" medykiem na OMG i co padalo ?, ze ban niesluszny bo w bazie jest maasaa sprzetu dzieki ktoremu zabicie medyka to nie problem.
Ale zamast sie pofatygowac to lepiej isc na latwizne i wywalic.
Nie chce robic dymow po prostu sciagnijcie bana i po sprawie :roll:

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 17:46 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2004, 07:09
Posty: 63
Lokalizacja: Olsztyn
Zgadzam się z Zorakiem że ban za coś takiego to mowiąc delikutaśnie lekka przesada:),bo daja go przewaznie admini lole ktorzy chca sobie za wszelka cenę polatać.Co innego gdyby Zorak ukrył się w jakiejś teksturze-ban byłby wtedy oczywisty.
Sam mam jednego bana od ponad roku na serwerze brytyjskim LNGD a za co?
mapa battle axe:pikuję samolotem na aa ,a ponieważ aa nie było to sprzatnąłem z karabinów piechociarza ,który stał tam widac było przez dłuższą chwilę.Po chwili kick z serwera,potem wracam z pretensjami i dostaję bana ,sic!Adminem był jakis gnojek z klanu Pelit {miał pretensje że zabiłem go na spownie hha ha)i nie muszę dodawać że te łebki nie dawały rady sobie w powietrzu nawet z taka lamą jak ja ::::::::
morał wyciagnijcie sami1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zorak napisał(a):
[3C] Equ mi to powiedzial czyli osoba ktora wie co mowi.

Tu miałbym spore wątpliwosci :lol:


Co do takiego zachowania - to może nie zasługuje ono na bana ale jak powiedział Hunter jest poprostu chamskie.
Na tej mapie (jak i większosci) są flagi, o które można się tłuc a nie kampić (bo dla mnie to też kamperstwo ... tyle, że nie karane) w bazie głównej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2004, 07:09
Posty: 63
Lokalizacja: Olsztyn
Nie wspominając :? o meczach i sparingach gdzie jest bezlitosna rzeź i nikt wtedy nie uważa tego za chamskie-wjazd czołgiem na lotnisko jest uwazane za cos normalnego.Ja tam sie nie przejmuję -bazooka w ręke i "smierć kamperom"
Artih jaka to jest różnica czy zginiesz od bomby lotniczej w samolocie ,czy od granata rzuconego pod nogi jak biegniesz do samolotu?
Nalot B-17 robi o wiele bardziej wieksze spustoszenia na lotnisku wroga i co ?nikt nie dostał za to bana no nie?
Panowie admini troche rozsądku na wojnie jest wszystko mozliwe :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
To może wtrącę ja.

Na autocomie jak i na każdym servie PRGK kampienie to kampienie. Wierz mi admina nie będzie obchodzić czy stoisz sobie z pukawką i strzelasz do ludzi którzy czekają na samolot czy stoisz chamsko w bazie czołgiem. Dla mnie jest to sygnał ze mam do czynienia na servie z graczem którzy nie ma pojęcia o zasadach na free play-u. Zapewne jesteś tym szczęśliwcem który dostał bana żaby inni sie nauczyli ze na Autocomie sie nie kampi ani piechotą ani czołgiem .....

A grasz w klanie wiec powinieneś reprezentować jakiś poziom a narazi to Ty wyrabiasz negatywną opinie swojemu klanowi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Dobra ale ja przed cala akcja sie pytam czy infanterka to tez kampa po czym dostaje odpowiedzo NIE od gracza ktory duzej niz ja w to gra wiec teoretycznie wie jakie sa zasady nikt nie powiedzial Zorak za to jest kick / ban.
Gdyby sprawa byla jasna to bym czekal jak reszta na samolot (mimo ze kolejka byla jak za PRL-u :wink: )

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
No to mowie Tobie i innym że kampienie czołgiem lub piechotą a także permanentne lokowanie samolotem będzie karane kickiem bądź banem . I oprawcie sobie w ramkę te słowa albo dajcie jako tapetę na pulpit


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
OK sprawa juz zalatwiona, Podajmy sobie rece i zamknijmy temat :wink:

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
Bana masz na 24 h i naucz sie ze na Autocomie niczym sie nie wchodzi i nie wjezdza do bazy ...


Temat do zamkniecia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL