Teraz jest 28 mar 2024, 23:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sie 2008, 09:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:23
Posty: 1
Witam, to mój pierwszy post na tym forum i od razu chciałbym zareklamować serwer mojego klanu ;]

Obrazek

5kings ma graczy z całej Europy, ale jest sporo Polaków i można sobie po polsku na serverze pogadać (chociaż nie za dużo, inni membersi nie lubią nie wiedzieć o czym się rozmawia ;])

Zasady:
- patch 1.61b
- PB włączony, za cheaty lub glitching - ban
- zakaz campowania w nieprzejmowalnych bazach (dotyczy też samolotów), na innych flagach dozwolone
- pixelshooting dozwolony, choć pewnie gracze będą narzekać
- mówić raczej po angielsku, ale za inny język nie dostaniesz kicka
- zakaz przeklinania
- server ma (póki co) Content check: Pure, ale możliwe że będą lekkie modyfikacje
- w map cycle wszystkie mapy z "czystego" bf-a oprócz Invasion Of Philippines i Battle of Britain.
- autokick za score -4 lub 3 teamkille, ftk włączony
- 2 rundy po 20 minut na mapę

Ping ok. 40-50 dla Polaków, zależnie od łącza. Serwer bywa pustawy, ale wystarczy się dołączyć koło południa i szybko pojawiają się ludzie, więc warto spróbować. Zaglądają do nas zarówno "bezimienni" jak i ludzie z lepszych klanów, poziom jest (mam nadzieję) całkiem dobry.

Gorąco zapraszam :D

_________________
Obrazek

Strona klanu 5kings: http://www.5kings.clanservers.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2005, 12:39
Posty: 82
5kingsgroovy napisał(a):
Zasady:
- patch 1.61b


Od jakiegoś czasu zauważyłem, że serwer jest na 1.6, przez co zniechęci to innych. Nie każdy sobie pozwoli na zabawy z patch switcherem, by zagrać na starej wersji gry dla mniejszości serwerów. Gdy serwer był postawiony na 1.61 - owszem, grałem tam. Teraz nawet nie mam na to ochoty - nie zamierzam ściągać patch switchera i cofać się w czasie. To tak jak z ludźmi, którzy nadal korzystają z systemu operacyjnego Microsoft Windows 98, mimo że mamy 2008 rok i w tej chwili korzysta się (jeśli chodzi o systemy Windows firmy Microsoft) z takich systemów jak XP czy Vista. Jestem za tym, by ponownie serwer został postawiony na 1.61. Mówię o sytuacji sprzed kilku dni (a teraz jest 17.09.2008).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2006, 14:23
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
Silver napisał(a):
[Nie każdy sobie pozwoli na zabawy z patch switcherem, by zagrać na starej wersji gry dla mniejszości serwerów. (...) To tak jak z ludźmi, którzy nadal korzystają z systemu operacyjnego Microsoft Windows 98, mimo że mamy 2008 rok i w tej chwili korzysta się (jeśli chodzi o systemy Windows firmy Microsoft) z takich systemów jak XP czy Vista.


No popatrz, a na Plats House of Love codziennie po 40 osób grywa wieczorami...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL