Teraz jest 19 kwi 2024, 09:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 gru 2004, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 14:37
Posty: 18
Lokalizacja: Warszawa
Witam.
Gram w BF-a od pol roku. W internecie troche krocej, ale nie o to chodzi. Chodzi o to ze po raz pierwszy sie z czyms takim spotkalem.:
Odpalam sobie dzisiaj gre (normalnie, jak zawsze - jeszcze wczoraj wszystko chodzilo cacy) i pokazuje mi sie interface poczatkowy. Wybieram profil, pozniej Multiplay -> Internet... I w tym momencie dupa blada, bo rano jak to robilem to kompletnie zawieszalo komputer (gdy mial tam stara liste serwerow) - w momencie gdy chchial ja wyswietlic (jeszce ramka nie "wyskoczyla" calkowicie z tla). Gdy wlaze bez polaczenia z internetem (Neostrada) to jest ok. Wyswietla stara liste serwerow. Wiec ja skasowalem i z caly czas uruchomiona gra polaczylem sie z intkiem.
Ale tez dupa, bo wtedy gdy klikam "Update" to komp sie zawiesza na jakies 20 - 30 sekund, po czym nie ma zadnego efektu.
Przeinstalowalem gre 2 razy w tym raz CALKOWICIE (wraz z kasowaniem profilu i wszystkiego co bylo w katalogu). Tez kiszka. To samo.
Zgasilem kompa, poszedlem na uczelnie. Wrocilem po 2 godzinach. Juz jest lepiej bo pusta liste serwerow wyswietla od razu i jak klikam "Update" to nie zawiesza sie, lecz po okolo 3 - 5 sekundach wciaz mam ich 0, a program przechodzi do trybu "Stop", tak jak by ta lista sie juz skonczyla (nie znajduje nic oczywiscie).
I mam pytanka: Czy to tylko u mnie? Czy wiecej osob ma to? Czy to jest chwilowe i trzeba czekac?

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2004, 16:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Próbowałeś wejść przez ASE albo HLSW ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 14:37
Posty: 18
Lokalizacja: Warszawa
Ok. Juz zaczelo dzialac. Nie wiem co bylo przyczyna, ale jak doszedlem do wniosku to cos sie zwalilo z jakimis serwerami polaczeniowymi (po prostu nie mogl sie polaczyc z serwerem ktory mial go gdzies dalej kierowac) lub cos w tym stylu... Bylo tak, ze raz klikajac nic nie wyskakuje, a za 5 minut jak kliknalem znowu juz bylo ok...

Teraz tylko jestem czyms innym zdziwiony... gram sobie, gram (jak zawsze) a tu nagle blup i wywala mnie z gry do windowsa jednoczesnie zamykajac gre... ciekawe...

A przy okazji: co to jest to "ASE" albo "HLSW"??? Czytam tu jakies posty z tego typu skrotami i za cholere nie moge rozszyfrowac...

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2004, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2004, 20:24
Posty: 579
Ase - All Seing Eye.

Ase i HLSV są to przeglądarki serverów do różnych gier. Dzięki nim łatwiej znajdziesz dany server. Polecam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2004, 22:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
ASE możesz ściągnąć z http://www.udpsoft.com/eye
HLSW z http://bf.blue4u.pl/utils/
Konfigurownie ASE jest gdzieś pokazane :wink:
Konfigurowanie HLSW napisał XENA http://forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=7476&highlight=hlsw

// blue juz dawno nie dziala :) cooler


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:36 
Offline

Dołączył(a): 12 sie 2006, 00:01
Posty: 17
Lokalizacja: Górzno
siemka ja mam ten sam problem co kolega chemik333, przeinstalowalem dwa razy i lipa nie ma listy servuw od okolo 3 dni niewiem co jest a jakbym zainstalowal liste servuw z waszej strony?? tylko niewiem jak... POMOCY

_________________
amd 64 3000+
radeon x200/x500 256 mb
512 ram <--- mało


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL