Teraz jest 19 kwi 2024, 23:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 00:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
jak to za co !! za to, że w ogóle chce ci się z nimi pisać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 09:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
lady vicky napisał(a):
Deec napisał(a):
cooler_pl napisał(a):
Deec napisał(a):

Troll honorowy srol SROL SROL SROL SROL SROL :lol: :lol: :lol: ty nawet do piet nie dorastasz ;) :lol: :lol: :lol: :lol:


No widze właśnie...widzę, jak serwer ma takich elokwentnych i inteligentnych adminów to ja juz nie będę zabierał głosu...

wiesz adminowanie a udzielanie sie na forum to dwie rozne rzeczy :lol: :lol: :lol: :lol: pozatym masz cos do mnie to na prov a nie smiecisz w topicu i nabijasz posty 8)

Fakt, ale po tym jak zachowujesz się na forum można wiele powiedzieć o Twoim poziomie intelektualnym jak i kulturze osobistej... jak na razie ostatnie Twoje posty nienajlepiej o Tobie świadczą...
Fajnie że macie taki serwerek i że wystąpiliście z taką inicjatywą, jednak pomysł to jedno, a wykonanie drugie... w tym przypadku to drugie u Was kuleje i to bardzo... zamiast przyjąć dobre rady starych graczy, Wy im walicie taką pyskówkę na forum... troszkę opanowania, kultury i szacunku Deec... Pomysł by dać adminkę co najmniej 1 graczowi z każdego klanu IMO jest b. dobry, zwłaszcza że nikt Wam nie narzuca komu macie dać tą adminkę - to zależy tylko i wyłącznie od Was kto będzie adminem na Waszym serwie... Zrozumcie, że w tej chwili jest za mało (doświadczonych) adminów na serwerze - stąd te różne afery i pretensje graczy. Fajnie by było aby na tak dużym serwie panował porządek i nie było zbyt wielu lamerów i buraków. Chyba zależy Wam aby Waszserwer był najlepszym serwerem w Polsce? Jeśli tak, to zróbcie coś, aby grało się tam lepiej i nie zdarzały się takie sytuacje jak do tej pory...

Btw. pomyślcie też czy nie warto by było zmniejszyć liczbę slotów z 64 na 32... ale to tylko taka mała sugestia, decyzja należy do Was...


Wspolczuje LAdy jak mozesz cos powiedziec o czlowieku jak udziela sie na najlepszym forum swiata :twisted: nie znajac go chcesz pogadac na ts'ie?? zobaczysz jaki jestem :wink:

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2004, 21:39
Posty: 233
Lokalizacja: Elblag
Kulki kulkami,a tu chodzilo o jakis napis cos ala dogfight nie jest zlya mozna by go bylo napisac "DoGFiGhT" i juz ladniej wygrala.Nie denerwujcie wujka coolera bo ma racje :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:26 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2003, 16:56
Posty: 778
Lokalizacja: Wolsztyn
JaRule napisał(a):
Kulki kulkami,a tu chodzilo o jakis napis cos ala dogfight nie jest zlya mozna by go bylo napisac "DoGFiGhT" i juz ladniej wygrala.Nie denerwujcie wujka coolera bo ma racje :D

Popieram tego lamera Dza rula


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:28 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Deec napisał(a):
Wspolczuje LAdy jak mozesz cos powiedziec o czlowieku jak udziela sie na najlepszym forum swiata :twisted: nie znajac go chcesz pogadac na ts'ie?? zobaczysz jaki jestem :wink:

Kiedyś jak mnie zaprosisz na swojego TSa i mnie nie wykopiesz z niego po paru sekundach, to zajrzę tam i troszkę pogadamy :wink:

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 13:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Deec wiesz co? Po twoich wypowiedziach widac, ze nie dociera do ciebie kompletnie nic. Zachowujesz sie jak gowniarz, ktoremu probuje sie cos przetlumaczyc. IMO taki na poziomie podstawowki bo z takimi mam doczynienia na praktykach. Identycznie.
Jak masz nasze zdanie w dupie to po co dajesz na tym forum zapytania o nazwe? Nie podoba sie tu to zegnam i wynocha na "wasze super forum".
Czasem mezczyzna powiniene potrafic przyznac sie do bledu (ow) bo bedac non stop upartym wychodzi na idiote. Pomysl o tym a jak nie interesuje cie nasze zdanie to przestan zawracac nam glowy twoimi problemami bo "biedny skrzywdzony CPS" zaczyna mi dzialac na nerwy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 19:47
Posty: 828
Lokalizacja: Siedlce
UuUuu
ostro osrto
ja bym proponował zamknąc toopic
bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
prowadzi 1 more post od mojej kolekcji 8)

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 22:43
Posty: 1075
Lokalizacja: z Warszawy
a ja juz chce 3 kropke ;(

a tak btw. mam nowa klawiature ;d


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Garet mylisz się..Deec wyznaje zasade "mężczyzne poznaje sie po tym jak kończy" :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2005, 15:28 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
dobra starczy wam kropek...
zamykam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL