Teraz jest 28 mar 2024, 23:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2005, 00:30 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
No ok, wasz serwer, więc wy decydujecie, ja tylko napisałam co ja o tym myślę... I zdaję sobie sprawę, że Spamingrad jest mapką, na której zbyt wiele granatów odbiera cała przyejmność z gry, dlatego napisałam, aby ograniczyć możliwość 'dobierania' granatów w czasie gry (tak jak to jest na kilku serwerkach).

No nie ważne.... p[rawdopodobnie marudzę głównie dlatego, że nie jestem przyzwyczajona do grania bez granatów i w czasie dzisiejszej gry jakoś cały czas próbowałam je rzucać, a ponieważ nie było efektów to mnie to wszystko bardzo wkurzało... zapewne jest to wszystko kwestia przyzwyczajenia... pogram dłużej, przyzwyczaję się i nie będę tyle marudzić... :wink:

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2005, 09:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Taa przyzwyczajenia to czasami przeklenstwo widze ze ladnie sobie 3 axisow stoi chwytam za granata prubuje 3 razy rzucic a tu nic :P dopiero pozneij zaskoczylem ze nie dzialja one na tym servie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2005, 21:25 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Zorak napisał(a):
Taa przyzwyczajenia to czasami przeklenstwo widze ze ladnie sobie 3 axisow stoi chwytam za granata prubuje 3 razy rzucic a tu nic :P dopiero pozneij zaskoczylem ze nie dzialja one na tym servie :P

Dokładnie, ja przez całą rundę nie mogłam się przyzwyczaić... i dlatego tak się wkurzyłam - zresztą ja bardzo lubię rzucać granaty :P Szczególnie jak na jakimś zachodnim serwerku mam duże lagi, to czasami jedynym sposobem zabicia przeciwnika to granacik ^-^

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL