Teraz jest 25 kwi 2024, 10:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Pomysl byl calkiem fajny ale chyba za bardzo nie wyszlo albo ja mam pecha ze jak wchodze to na ts-ie pustki sa :( . Co to samego servera to rozne opinie czasami admin nic nie robi (bo moze go nie ma) a innym razem kick za byle gowno (w sumie to ja jeszcze nie dostalem).A jesli chodzi o trole to w sumie lepiej ich ignorowac i im wspulczyc ze tata im do wanny wchodizl :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2004, 20:20
Posty: 609
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Jesli admin jest na servie to go tam spotkamy... przynajmniej mnie jak co :d


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
nikogo nie wywalam za byle gowno...wczoraj rozdalem pare banow np za to jak lecialem do samolotu i dostalem serie w plecy...nastepny byl MILOSZ tego pamietam bo nie dosc ze ma xywke mojego kumpla z klanu to jeszcze bral samoloty i je rozwalal specjalnie to tez dostal loda i paru innych za tk nagminne...nikogo nie wywalam za bzdury

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2004, 18:08
Posty: 209
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
to moze ja napisze tu bo na serwerze ludzie ktorzy powinni byc odpowiedzialni za porzadek wykopali mnie w pol zdania.
wiec za slowo dupa serwer ci wykopie ale za to ze kolesie siedza sobie w axis bazie i strzelaja co podobno na tam serwerze jest zakazane
pomimo prozb do adminow. Nie chodzi tu teraz o to czy komus to nie przeszkadza a komus tak ale zeby pobawic sie w kampy to trzeba tez miec jakis poziom zespolu ale to niewazne. Chcialem to tylko napisac bo tu przynajmniej mnie nikt nie wykopie za to ze mowie prawde.
A i osobiscie pier* czy obchodzi was to ale zapewne nie i nie bedzie to jakas wielka strata ale nie zobaczycie mnie wiecej na waszych smieciowym serwerze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sty 2003, 01:49
Posty: 373
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
ja dzisiaj również dostałem kicka na omg powerzone w dziwnej sytuacji, mianowicie: jak zawsze teams czyli 20 w allied 12 w axis, rozpidziel totalny, kolesie urządzili sobie shermanami biesiade w bazie axis, zauwazylem ze jest na serwerze Decco, wiec czekam az wykickuje kolesi ale nic, nie wytrzymalem i napisalem " wypier***e camperów", i dup....zaraz kicka dostalem, wiec dochodze dow wnioski ze campowanie jest czyms tolerowanym a klniecie juz nie :shock:, zastanawiajcie sie komu dajecir adminki bo robi sie jeden wielki gnój :?

_________________
Obrazek
Hussaria > Tactical reserve


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Ja jeszcze nie dostałem kicka ani bana na OMG, a dziś byłem świadkiem bardzo sprawnego kicka jakiegoś kamperskiego francuza. Plusik dla admina :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, 10:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2005, 16:04
Posty: 207
na OMG powerzonowym dostaje sie automatycznego kicka za przeklenstwa ....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, 10:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
FIDZIO napisał(a):
ja dzisiaj również dostałem kicka na omg powerzone w dziwnej sytuacji, mianowicie: jak zawsze teams czyli 20 w allied 12 w axis, rozpidziel totalny, kolesie urządzili sobie shermanami biesiade w bazie axis, zauwazylem ze jest na serwerze Decco, wiec czekam az wykickuje kolesi ale nic, nie wytrzymalem i napisalem " wypier***e camperów", i dup....zaraz kicka dostalem, wiec dochodze dow wnioski ze campowanie jest czyms tolerowanym a klniecie juz nie :shock:, zastanawiajcie sie komu dajecir adminki bo robi sie jeden wielki gnój :?


admin nie widzi wszystkiego i nie jest wszedzie jak gra..a jak siedzi na remocie i czyta logi to tez nie wie kto kampi...wystarczy napisac kick tego i tego i za co...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 paź 2004, 18:53
Posty: 148
Lokalizacja: sOpOt
Sziti napisał(a):
na OMG powerzonowym dostaje sie automatycznego kicka za przeklenstwa ....


tak a co :?: Przynajmniej nie beda bluzgać :D Ale trole bedał grały :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, 08:50 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
===killer=== napisał(a):
Sziti napisał(a):
na OMG powerzonowym dostaje sie automatycznego kicka za przeklenstwa ....


tak a co :?: Przynajmniej nie beda bluzgać :D Ale trole bedał grały :P

hehe, ostatnio też mało nie wyleciałam, bo nie wiedziałam że za bluzgi są kicki - dowiedziałam się jak jeden z klanowców wyleciał, a trolle to ładnie gwiazdkująco skomentowały... to zabawne że trolle już dawno się z tym systemem obeznały i potrafią go 'zgrabnie' omijać... wychodzi im to nawet lepiej niż normalnym graczom :P

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
lady vicky napisał(a):
===killer=== napisał(a):
Sziti napisał(a):
na OMG powerzonowym dostaje sie automatycznego kicka za przeklenstwa ....


tak a co :?: Przynajmniej nie beda bluzgać :D Ale trole bedał grały :P

hehe, ostatnio też mało nie wyleciałam, bo nie wiedziałam że za bluzgi są kicki - dowiedziałam się jak jeden z klanowców wyleciał, a trolle to ładnie gwiazdkująco skomentowały... to zabawne że trolle już dawno się z tym systemem obeznały i potrafią go 'zgrabnie' omijać... wychodzi im to nawet lepiej niż normalnym graczom :P


1. Za bluzgi sa kicki bodajże 2 ostrzeżenia i kick potem wejdziesz bedziesz bluzgal ban to maszyna jest tak ustawiona specjlanie dla noob'kow zza granicy.

2. Admin nie widzi wszystkiego i nie zawsze jakis jest nie moja wina ze caly czas ktos u nas gra i mamy publike (same nooby :]) jak jest to pilnuje pozadku

3. Jak infantry jakies wbija do bazy wroga no to nie problem go zabic chyba ale nie wiekszosc ludzi nawet z dobrych klanow ktore widzialem odrazu pisza KICK za kampienie zamiast go zabic, jak wezmie czolg i zacznie walic to tak KICK i papa no ale jak wezmie czolg nie bedzie strzelal i ucieknie z bazy to co :shock: pilnujcie tez bazy i nie odrazu kick bo zabil cie w bazie jakis infantry ZAWSZE OCZY SZEROKO OTWARTE.

4. Decco nie ma admina na omg bo jeszcze byl rekrutem i rekrutom nie dajemy adminek

5. Jak ktos chetny by pilnowac pozadek niech sie zglosi do mnie

Pozdrawiam ALL i babcie ;]

PS: Jak wam sie nie podoba omg i macie "cofki" to nie grajcie tylko polskich serwerów stoi pustych np. dobra multimedia i FS na ktorym teraz ONLY BotB ;]

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:06 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Deec napisał(a):
PS: Jak wam sie nie podoba omg i macie "cofki" to nie grajcie tylko polskich serwerów stoi pustych np. dobra multimedia i FS na ktorym teraz ONLY BotB ;]

Ale ja nie lubię BotBa :(
A może byście zmieniali co jakiś czas mapki na serwie, np. teraz molibyście dać kharkov, a później Battleaxe... :twisted:

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Jest jak jest ale Zawsze kiedy szukam jakiegos polskiego serva ten jest najbardziej oblegany.. czyli cos w tym musi byc. Co do kompienia to na innych serwach (polskich) tez sie ot zdarza a intensywnosc jest prawie taka sama jedyne co irytuje tam to kick za bluzgi smiesznie jest jak gosciu wylatuje za slowo dupa lub shit .. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
Zorak napisał(a):
smiesznie jest jak gosciu wylatuje za slowo dupa lub shit .. :lol:

Śmiesznie to się robi jak ktoś wylatuje za słówko 'fassssscinating' albo podobne... a potem wraca i się tłumaczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2004, 18:08
Posty: 209
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Deec napisał(a):
lady vicky napisał(a):
===killer=== napisał(a):
Sziti napisał(a):
na OMG powerzonowym dostaje sie automatycznego kicka za przeklenstwa ....


tak a co :?: Przynajmniej nie beda bluzgać :D Ale trole bedał grały :P

hehe, ostatnio też mało nie wyleciałam, bo nie wiedziałam że za bluzgi są kicki - dowiedziałam się jak jeden z klanowców wyleciał, a trolle to ładnie gwiazdkująco skomentowały... to zabawne że trolle już dawno się z tym systemem obeznały i potrafią go 'zgrabnie' omijać... wychodzi im to nawet lepiej niż normalnym graczom :P


1. Za bluzgi sa kicki bodajże 2 ostrzeżenia i kick potem wejdziesz bedziesz bluzgal ban to maszyna jest tak ustawiona specjlanie dla noob'kow zza granicy.

2. Admin nie widzi wszystkiego i nie zawsze jakis jest nie moja wina ze caly czas ktos u nas gra i mamy publike (same nooby :]) jak jest to pilnuje pozadku

3. Jak infantry jakies wbija do bazy wroga no to nie problem go zabic chyba ale nie wiekszosc ludzi nawet z dobrych klanow ktore widzialem odrazu pisza KICK za kampienie zamiast go zabic, jak wezmie czolg i zacznie walic to tak KICK i papa no ale jak wezmie czolg nie bedzie strzelal i ucieknie z bazy to co :shock: pilnujcie tez bazy i nie odrazu kick bo zabil cie w bazie jakis infantry ZAWSZE OCZY SZEROKO OTWARTE.

4. Decco nie ma admina na omg bo jeszcze byl rekrutem i rekrutom nie dajemy adminek

5. Jak ktos chetny by pilnowac pozadek niech sie zglosi do mnie

Pozdrawiam ALL i babcie ;]

PS: Jak wam sie nie podoba omg i macie "cofki" to nie grajcie tylko polskich serwerów stoi pustych np. dobra multimedia i FS na ktorym teraz ONLY BotB ;]



koles sobie siedzial w wespiaku na kamperskiej melince
uwiez mi ze jakby byl infantry to bym sie nawet nie przejal
a i paru adminow sobie gralo i jeden nawet do mnie napisal "to spadaj"
to tak tylko w kwestii wyjasnienia

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL