Teraz jest 19 kwi 2024, 17:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2002, 17:05 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:34
Posty: 456
Lokalizacja: Gdańsk
Ja nie wiem korpuskularny czy ktos Ci jakas krzywde zrobil kiedys ale przeraza mnie to ze w tak mlodym wieku zrzedzisz juz jak stara baba :D, ten temat to jeszcze luz bo fakt ze tu spam leci ale to ze moja sygnaturka z kermitem wydala Ci sie zboczona i niesmaczna to LOL bo dla mnie to byla poprostu beka :D bez urazy ale jestes chyba jednym z tych co "dopiero po slubie" :D ale nic, w koncu niektorzy podchoadza do takich spraw na luzie a inni nie :) PEACE maaaaaan i nie bierz sobie tego postu do serca :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2002, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 01:01
Posty: 61
Lokalizacja: z Wawy
Stapasz po cienkim lodzie Mlodziencze.
Zaraz przegniesz "pałe" i poprosze Aiva o cos, o co prosze go zadko.
Klucze do czerwonej skrzyneczki w ktorej mam kody weryfikujace, a potem "wlozymy 2 kluczyki w diurki" i przekrecimy... "nacisniemy czerwony guziczek" i damy Ci ladna paczke "bananow".

[ PS. Na brazowo i w cudzyslowiach wyroznilem texty ktore moga Ci sie kojarzyc... zebys nie musial dlugo szukac ].

Coca, moze i beka... ale od takich bek wyrastaja potem tacy "ludzie" jak Homer ;)
Zapewne Forum z ktoregy wywodzisz sie Ty i reszta Wunderwaffe ma inne podejscie do pisania postow niz TO Forum... ale wiesz... nie wszedzie panuja takie same zasady. Wiec przystosuj sie...

_________________
Pozdrawiam
Assault/Kierowca/Artyleria
Zenobius Xavierus "Korpuskularny"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2002, 17:15 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:34
Posty: 456
Lokalizacja: Gdańsk
Mowilem Ci zebys podchodzil do mojego posta na luzie ale coz widac ze ten temat to Twoja pieta achillesowa - nie mam zamiaru juz z Toba dyskutowac bo sie nie przekonamy wzajemnie do swoich racji :D


A bana mozesz mi zalozyc jesli tak bardzo tego pragniesz, skoro nie potrafisz normalnie podyskutowac - wielkiej straty ani dla tego forum ani dla mnie nie bedzie :D


PS. ok to Twoje forum i skoro sobie tak zyczysz to nie bede juz zamieszczal sex-postow :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2002, 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 19:47
Posty: 828
Lokalizacja: Siedlce
Sory ale nie wiedziałem że moja wypowieź spowoduje tak duże sprzeczki ludzie uspokujcie sie bo będzie źle i poco to wam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2002, 18:06 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2002, 10:13
Posty: 117
Lokalizacja: Opole
Racjaa ... roztrzygnijcie to w sposob meski i godny :P Spotkajie sie na jakims serverze , badzcie po tej samej stronie ! :P ustawcie sie plecami do siebie .... 10 krokow do przodu ... i niech wygra szybszy ;)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2002, 18:36 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:34
Posty: 456
Lokalizacja: Gdańsk
problem juz rozwiazany, tematu nie ma :D zwolalismy z Korpem dwie ekipy, zjawilismy sie na miejscu, chlopaki wyjeli gnaty ale stwierdzilismy ze nie bedzie rzezi bo szkoda nam bylo naszych dresikow i pomaranczowych golfow z nowym sprzetem hi-fi :D na zgode wymienilismy sie koksami - ja dalem mu cale wiadro anabolic 2003 turbo a on dal mi cale wiadro swoich wspomagaczy - bede mial jutro co na obiad do gara wlozyc :D no i ofkoz ustawilismy sie na pakernie, moze tez jakiegos tira obrobimy :D tera nam nie podskakujcie dzieciaki :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2002, 23:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2002, 01:01
Posty: 61
Lokalizacja: z Wawy
Szczerze mowiac to bylo troche inaczej... widac przekoksiles sie tymi anabolicami i miales halucynki.
Troche nie ten styl stary, nie ten styl...

_________________
Pozdrawiam
Assault/Kierowca/Artyleria
Zenobius Xavierus "Korpuskularny"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2002, 11:04 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:34
Posty: 456
Lokalizacja: Gdańsk
Wiesz co? Najlepiej bedzie jak sie nawzajem bedziemy ignorowac bo mnie juz zaczyna wqrw to twoje przynudzanie i ciagle zrzedzenie, tak samo jak ja zaczynam pewnie wqrzac Ciebie, wiec obustronne igonore mode on i po klopocie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2002, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:15
Posty: 60
Lokalizacja: Poznań
właśnie chciałem napisać gdzie twoja sygnaturka Coca i już się dowiedziałem :oops:
szkoda, fajna była :cry:

no ale cóż, life is brutal :lol: ktoś ma swoje widzi mi się ale o tym już innym razem ... :twisted:

_________________
... MaaX ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL