Teraz jest 24 kwi 2024, 00:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 paź 2005, 08:52 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
mam jeszcze ino jedno pytanie dotyczace battlecrafta albo samego battlefielda. podczas rozpoczynania prac nad mapa nie da sie ustawic mapy by dzialala w trybie single. co musialbym przegrzebac i zmodyfikowac by mapa w instant battle poszla? (pytanie poboczne - zadawane wczesniej: co zrobic, by mapa w ogole poszla? bo podczas wlaczania laduje szybciutko i zaraz sie gra wylacza...) za pomoc z gory dzieki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2005, 09:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
OMG nie zakladaj nowych tematow tylko rob sobie 1 swoj wlasny i tam wal wszelkie problemy jakie masz .. aha i naucz sie edytowac posty swoje bo tu to uchodzi za take male lamerstwo (chodzi o ten twoj 2gi temat :wink: )

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2005, 11:35 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
nie bylo to w zamierzeniu... po prostu chcialem uzyskac informacje... bo wiem, ze gre da sie rozkopac... tylko trzeba wiedziec gdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
ja mam jeszce jedno pytanie: gdzie nalezy grzebac, by w single mozna grac nawet do 1999 pkt czasu? i zwiekszyc wytrzymalosc np fabryki (battle of britain)? z gory za odp dziekuje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2005, 01:39 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Żeby grac w single na 1999 pkt nie trzeba nigdzie grzebac. Wystarczy ustawic własny serwer. Multiplay - Create Game - tryb CO-OP i wio - suwaczkami ile fabryka dała. A dała zdaje się, więcej nawet niż 1999. Co do rzeczonej fabryki na Battle of Britain - tego niestety nie wiem :P

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2005, 08:10 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
o tym to i ja wiem :) tylko wiesz... na boty we wlasnym postawionym serwie nie pograsz, bo i gdzie ustawiac boty?
po prostu zbyt krotkie staly sie bitwy w powietrzu przy tak slabiuskiej fabryce i tylko 120 pkt czasu... :wink: wiem, ze gdzies sie da wygrzebac :P przez battlecrafta wiele nie zdzialam bo ten przystosowany do tworzenia map na multi i to jeszce w trybie takim, ze nigdzie indziej i glebiej nie da sie szmerac, potrzeba by innego programu do rozpakowywania rfa, bo sama mapa to tam jest w innym podfolderze. statsy czy settingi trzeba, mysle, szukac gdzies po plikach cfg, txt czy tym podobnych... a wytrzymalosc fabryki - nie wiem - tam, gdzie sa w jednym pliku spakowane objectsy :wink: mozliwe, ze sie myle :) no nic, bede na odp czekac :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2005, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2005, 11:31
Posty: 58
Lokalizacja: Siedlce
Cytuj:
CO-OP

To znaczy że grasz z botami na własnym postawionym serwie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2005, 12:29 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
SpringfieldM1903 napisał(a):
o tym to i ja wiem :) tylko wiesz... na boty we wlasnym postawionym serwie nie pograsz, bo i gdzie ustawiac boty?
po prostu zbyt krotkie staly sie bitwy w powietrzu przy tak slabiuskiej fabryce i tylko 120 pkt czasu... :wink: wiem, ze gdzies sie da wygrzebac :P przez battlecrafta wiele nie zdzialam bo ten przystosowany do tworzenia map na multi i to jeszce w trybie takim, ze nigdzie indziej i glebiej nie da sie szmerac, potrzeba by innego programu do rozpakowywania rfa, bo sama mapa to tam jest w innym podfolderze. statsy czy settingi trzeba, mysle, szukac gdzies po plikach cfg, txt czy tym podobnych... a wytrzymalosc fabryki - nie wiem - tam, gdzie sa w jednym pliku spakowane objectsy :wink: mozliwe, ze sie myle :) no nic, bede na odp czekac :)


Nie rozumiem. Fabryka jest słaba, to wiem., ale korzystając z tej metody którą ci podałem możesz ustawić aby bitwa zaczynała się od 2000 tiketów, czy punktów czasu, jak tam zwiesz. A to była połowa twojego problemu.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2005, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
wiem... docieklem juz... po prostu na to miejsce zrobilem duza gore... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2005, 08:51 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
mam tylko jeszce inne pytanko :P chcialbym zainstalowac battlefielda tak, by nie widzial innego BF'a (z SWOWWII), bo chcialbym instalnąć sobie Forgotten Hope. A zeby moc to zainstalowac trzeba odistalowac wszystkie mody. a nie bardzo chce sie rozstawac z tajnymi brońmi... staralem sie usunac z pola widzenia instalatora BF42, ale... zaraz pytanie w InstallSchield: czy chce usunac gre wraz z jej komponentami...
macie jakies rady? czekam na odp i z gory dziekuje. tylko nie traktujcie mnie jak jakiegos lamera, tylko pytam. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2005, 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Nie czaje, ja mam oba oficjalne dodatki i FH, i jest wszystko ok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2005, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
mnie chcialo usuwac wsyzstko po kolei... :?: no coz... poszmeram, poszukam i wyjdzie :) inne pytanie z serii :P : ile modow da sie w jedna gre wcisnac? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2005, 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Ile chcesz 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2005, 19:07 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2005, 15:31
Posty: 21
fakt... zle zadalem pytanie :wink: ile da sie upchnac w battlefielda modow tak, by ze soba wspolgraly, by dzialaly jako jeden. chyba tylk ojeden mod... bo jak patrze po FH to duzo pomodyfikowali. ale mam jedno pytanie: dlaczego FH wykazuje "niedopracowania w sferze dzwiekow (jak z Willyego strzelam to nic nie slychac a za chwile dzwiek sie zacina, nie slychac strzalow polskiego 'panzernika' i krzykow polskich wojów), grafiki (brak na willym browninga, brak niektorych budynkow, brak niektorych broni (w mapie Easter blitz 1939). podejrzewam patcha (1,6 z hakiem) lub DirectaX (?). no, chyba, ze cuś innego się wykopyrtło... za info z gory dzieki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL